What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

chlodek

Member
No chlopakie nieźle dajecie u mnie :cuss: lipa, moj "współlokator" wywalil na śmietnik dwa największe outmixy czekające na wysiew na spocie. Zostal mi jeden outmix, do tego męski... no ale zemszcze się, juz następna piątka na wacie! :spank:
 

Ghonox

Member
UUUUł...
Ale masz chyba jeszcze jakieś na spocie już? ;d

Ja chyba nigdy nie posadzę nic... Najpierw shitbank, potem strajk poczty... nosz jego mać!
 
G

Guest

Cannagraphic said:
Siemka jedno pytanko czy jest sens w sobote wrzucac pestki Easy Sativy do wody czy dojdzie chociaz w polowie?
peace!

ja startowalem wlasnie kolo 10 - 15 czerwca z ES
urosly badyle na prawie 2m
12125IMG_1652.jpg


12125IMG_1646.jpg
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Ghonox: na takie wazne momenty jak out trzeba przygotowac sie wczesniej :p

A u mnie powoli krok po kroku do gory.


W tym spocie ziemia chyba okazala sie trefna , dalam im biohumusa zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie.

A tu cinnamon reweg coraz wiekszy:


Pozdro !
 
O

OrganicShowmen

nice girl said:
Ghonox: na takie wazne momenty jak out trzeba przygotowac sie wczesniej :p
dokladnie to bardzo wazny moment. nalezy sie wybrac do amsterdamu osobiscie i kupic nasiona w sensi, DP, seedbutik, greenhouse albo u somy. a nie zamawiac u ufac naszej ociezalej i zlodziejskiej poczcie polskiej. jak mowi djff mozna jeszcze sobie ogarnac do 15 jakies siona i jak widac po fotkach da rade.
hodowca said:
Naukowo udowodnione?! to nauka mówi własnie cos innego na ten temat.
wiesz co to jest kalendarz biodynamiczny i dlaczego go ludzie uzywają?
tak dokladnie, hodowca ma racje, a kontynuujac temat to skoro grawitacja ksiezyca ma wplyw chociazby na oceany [ale i nie tylko jak sie zaraz okaze] to powstaje pytanie czy na tak male organizmy jak nasiona i pozniejsze z nich duze osobniki takze nie ma on wplywu. oczywisce ze ma. na szybkosc kielkowania nasion wplyw ma wlsanie srebrny kompan. naukowo podejrzewam nic nie zostalo udowodnione. pozatym od lat wielu ogrodnikow posluguje sie kalendarzem odnoszacym sie do faz ksiezyca. po coz by to robili gdyby nie mialo to sensu i poparcia w nauce. znaczy to ze wszyscy z nich to debile?? oczywiscie ze nie. zdecydowana roznica jest pomiedzy robieniem wg faz ksiezyca a prace przy roslinach kompletnie przeciwko jego ruchowi na niebie. dla sprawdzenia tych slow, ten kto nie wierzy, prosze bardzo niech zrobi sobie test i sam sie przekona. wystarczy 10 nasion wysianych w zupelnie innych fazach, oraz kartka papieru i olowek zeby zanotowac dane. :joint: ale ze mnie profesor. bardzo dlugie posty mi ostatnio wychodza. za duzo tu pieprzenia.

@djff zajebiscie dzieki za takie info. rzeczywiscie Twoje planty byly tak piekne, ze az gula skacze :yes: :canabis: dzieki tym zdjeciom pokladam duze nadzieje w moje OM i EP z sensi, jak rowniez i moj Outmix zlozony z californii orange bud x passion#1 x c99, rompa19 x c99, oraz mixow od pana Plantatora, w szczegolnosci zabijake Northern Lights i Early Misty shit.

@chlodek ten Twoj kolega to jakis kutas i do tego nie szanuje przyrody. chuj mu w dupe, naprawde nie ladnie z jego strony.

www.plagron.com a to jezeli ktos szuka tanich, a jednak naprawde dobrych nawozow. jest rowniez przedstawiciel w polsce. sprzedaja plagrony w lowiczu :D:D hehe. telefon jest i mozna zamawiac. opisy tez zachecajace i o dziwo zgadzaja sie z tym co mialem przyjemnosc na indoorowym Snow White zaobserwowac.

foliak na EP i Omix dodaj do tego Pes outmixa i ziarna od Plantatora [dziekowka, duze K+] zdjecie 2:


pozdro pes :rasta:
:canabis:
 
Last edited:
T

thcfanatic

moja pierwsza uprawa mam nadzijee wyjdzie startowalem 28 maja 2x easy sativia 2x outdoormix 15x Rudealis Skunk
 

glinka

Member
A oto co u mnie pod lampa slychac !
4x Danish Landracer
15x LR#2
5x Passion#1
Zaniedlugo wszystko leci na spota niech sie tylko rozkrzaczy pod
swietloweczkami ! Pogoda na dworze jest hiszpańska jak narazie. sesesese.

 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Wlasnie bylm na spocie, raz ze nei znalazlem wszystkich plantow bo ciemno jak....a dwa ze w taka pogode tydzien bez wody robi swoje :badday:

Nie mam juz watpliwości ze maroc nie da jednak rady....neipodpasila mu miejscowa i tyle. Wszelkie zabiegi nic nie daly.
1.

2.


Dwa wyryte Rudealisy, bylyby duzo wieksze no ale wazne ze dalej rosna :).
1

2


I trzeci nienaruszony :)



INMIX



maroc x wczesne


Jutro moze cos wiecej zapodam, sory za jakosc fotek.
Pozdro.
 
G

Guest

koloryzacjaposteryzacja
glowe dam ze gdzies zapisalem kiedy weszly na flo... ale nie wiem gdzie. pewnie z 4tydzien... LR#1`ki maja niestety malo swiatla a do boxa juz nie wejda.. moze je zapyle afgankush bo mam dorodnego faceta.


wszystkie 7szt ida idealnie rowno ;)



PurplePower

SuperG

AngolaVerde x Bangii

PakistanValley

dzien sponsoruje nam szwajcarska herbatka...

Zdrowie szanownego pana Ryszarda Tomasza Fedyka, niech mu sie w glowie pouklada...


Aaa.. i jeszcze zakonczylem zbiory ostatnich experymentow i JESTEM ZA ZYWNOSCIA BioModyfikowana... ;) samo zdrowie
 
Last edited:

NiceGirl

Well-known member
Veteran
divinorum said:
Aaa.. i jeszcze zakonczylem zbiory ostatnich experymentow i JESTEM ZA ZYWNOSCIA BioModyfikowana... ;) samo zdrowie

Hahahaha nie moglam sie powstrzymac . Dobre dobre piona dla ciebie ;]
 
C

Ca2

Panowie OGIEŃ!!! MIAZGA! Ostro dajecie... K+ wszystkim... ale taki przeźroczysty bo nie chce mi się klikać tyle tych guzików ;)

Co do LR od Plantatora...fajoskie ziele choć moje się przemieszały z tymi od Selasie i teraz nie wiem który jest który.... Bądź co bądź... LR#1 fx nawet mi podeszły. Większy z boxa nadal pachnie słodko...mniejszy zaczął kurwić słodko-kwaśno-skarpetowym fetorem...

Ostatnio wysadziłem dwa dwumiesięczne durbany po fimach. Byłem zerknąć LRy z outa... jeden siedział w boxie razem z tymi co teraz są pod 24/0. Jest mniejszy i żałosny. Topy są jakieś kurwa jego mać z dupy wysrane... a drugi... jest kurwa mikrobem z topem na pół grama i tam tadammmmm JEST SUCZYSYN FIOLETOWY :D Tak jak już niejednokrotnie pisałem... na out mnie ten strain nie przekonuje...in...przekonałem się. Do małych boxów zajebiście się nadają. Niebawem foteczki porównawcze topy in i out. Może nawet za kilka godzin....
 
Last edited:
G

Guest

U mnie maroc nadal sie ociaga ale przyznam ze jest mala poprawa po zapodaniu tego:



Maroc:



Malutki Erd/ES:



Edit: Hey Azzzzzz co to za strainy? Ladny ogrodek, pzdr! :wave:
 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Witam, Divi - konkretne z tymi turkawkami :bashhead:

A tutaj moj ogrodek, klopoty ze stresami i niedoborami zostaly zarzegnane, obecnie wszystko sie ladnie pnie do sloneczka. Pozdr :joint:












 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Hello chlopaki !

Dzisiaj wlasnie wysadzilem outa, fotki beda pozniej... na rzie macie tutaj indora ktory pieknie dojrzewa !!!









! marijuana is EvErYwHeRe !!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
ja tez dodam kolorku...

:laughing: LR i GrapeFxV...Vod razem stoja 2 grapki w jednej doniczce , magia zdjiecia -


:laughing: LR czekam i czekam , ale napewno na wadze mnie mile zaskoczy :headbange


:laughing: a tutaj owocowo na MAXA , GRxV by vod , powiem wam ze nie moglem sobie wyobrazic jak MJ morze pachnac owocami .... :bashhead: jest to przepyszny zapach , mam ochote wdychac NONstip tom WON ...ahhhh jak przyjemnie ...


:laughing: sam sie gubie co i gdzie ale to napewno jest EUFORIA i zostalo jej chyba 2 tygodnie :bashhead: albo 3-4 hehe - MONStrUM

pozdro

p.s. beginner :laughing: ciagle mam pytan wiecej niz odrzywek w domu... :badday: ...
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Nie no musze spread some reputacji before rozdam wam wszystkim :smoke: :smile:
Powiem wam ze nie ma to jak desant na miejscowe o 3:30 nad ranem, widac ze roslinki potrzebowaly wody bo dzisiaj juz duzo lepiej wygladaja. Malo czasu mialem na robienie zdjec wiec tylko jeden bam x erd/purt ktory odzywa po przesadzeniu i suszy.

Pozatym maroci jakby wypuszczaly swieze listki wiec moze cos bedzie we wrzesniu symbolicznego.
Pozatym pierwsze kwiatki w tym sezonie - samiec oasis x lr jako ze nigdzie preflowerow jeszcze nei widac i nie ma co zapylac to zostal unicestwiony. Jeszcze do teraz mi paluchy fajnie pachna :). Nigdy wczesniej takiego zapachu nie czulem....zajebisty bukiet hehe


To tyle, za jakis czas update.

Pozdro Paluch...
:headbange
 
Last edited:

PioK

Member
Finger, ja dzisiaj bylem o 4:30 na spotach ...

1.najwieksza PP
imgp3426ox9.jpg


troche blizej
imgp3428xr2.jpg


jej dolne odrosty
imgp3429gd0.jpg


i gorny lisc ;]
imgp3432de2.jpg


2. najmniejszy maroc w porannym slonku
imgp3449fp4.jpg


3. i najwiekszy maroc ktory ma lekkie niedobory
imgp3452cy7.jpg


4. fresh mietka do jointow ;]
imgp3436gl2.jpg


5. i kapucha na jesienne kapusniaczki ;]
imgp3437af6.jpg


ot co mi rosnie w ogrodzie ;] ;] ;]

pozdrawiam wszystkich
 

Kolobrzeski

Member
Piok ta PP az tryska zdrowiem:) ogolnie wszyscy :respect:

Jaca zaciekawila mnie jedna z Twoich roslin, ktora drugie pietro lisci ma trojpalczaste, to w sumie rzadkosc... to jakas konkretna odmiana? :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top