What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

Divinorum zajebiste duze rosliny, wyrosna kolosy jak cholera w boxie tez cudownie.

Zathir ladne szczyty, stan uniesienia psychicznego osiagnie azjatyckie szczyty :D

OrganicShowmen dobre foty, wspaniale rosliny i ten dlugi smaczny top. :yoinks:

Wszyscy ladne foty tu zapodajecie, nic tylko podziwiac i gratulowac.

Kolobrzeski, gdyby nie srodek wykarczowany byla by ladnie zakamuflowana, chociaz to wszystko jeszcze odrosnie.
 
Last edited:

BlinD

Active member
ma ktos z was moze albo zna jakiś programator z cyklem nie dobowym a tygodniowym ?
bo powoli bede sie przymierzal na kolejny indoor (w sumie nie moj tylko kumpel wyjezdza i zostawia wolna chate wiec to bedzie "jego" ale cos mi skapnie za odwalenie 99% roboty a w sumie uprawa bardziej wciaga niz palenie ;])
i mam problem z podlewaniem.. nie chce mi sie caly czas tam jezdzic wiec oblyslilem plan ze zanuze pompke akwariowa w duzym baniaku z woda i podlacze do programatora.. tylko mam problem bo szukam i nie moge takiego znalesc zeby mial Tygodniowy cykl i minutowa (nalepiej sekundowa) skale ;p

pomyslalem dawno nie widzialem SOG'a na "co w ogrodzie rośnie Ci" wiec chetnie bym sprobowal... odpalic
ale czy jest sens odpalania SOG'a w boxie 50x50cm z 150w ?
 

57fun

Member
cyfrowy programator czasowy tam masz opcje na caly tydzien, 3 dni w tyg jak chcesz mozesz sobie go ustawic
 

BlinD

Active member
ale mozna ustaic z dokladnoscia co do minuty? bo na tych zabkowych to 1 zabek-15/10min (nie pamietam ;p) a akwariowka przez 15 min troche tej wody przemieli ;] a zalezaloby mi mniej a czesciej zeby podlewala ;p

E:
sory za off... w sumie powinienen to w indoor pytania zarzucić ;/
 
Last edited:
G

Guest

no ja tez polecam, dobry do cykli nawadniania.. na allegro placilem kolo 30pln. dobre sa tez krotkie interwaly czasow, bo mozna naawet na minute cos wlaczyc..przy duzych obciazeniach potrafia sie jednak zawieszac...
 
V

vod

drobny update z mojego ogrodu.
oto co stoi na flo (na górze blubonic x tb x wr, na dole kalichakra i satori):



z bliska satori:



i kalichakra:



a tutaj jeszcze revegujący schroom x c99:



pozdro all!
 
Last edited:
G

Guest

@Blind - ja tam mam np. w waterfarmie z coco nawadnianie wlaczone non-stop, od poczatku posadszenia i nawet lepie rosnie niz na czasowych nawadnianiach.

@Vod - orginalnie jedziesz :) ja tam jeszcze mam ze 4 tyg do zbiorow, a juz sie napalilem na sadzenie JH ;)

@bogusik - jak masz jakies spoty wolne to daj znac bo ja juz nie ogarniam :D
 
V

vod

@Vod - orginalnie jedziesz :) ja tam jeszcze mam ze 4 tyg do zbiorow, a juz sie napalilem na sadzenie JH ;)

Z tego co pamiętam to ty też oryginalnie jedziesz :smoke:

W gruncie rzeczy to jakaś pomyłka, że mój dobór odmian jest "oryginalny". Ciągle skargi się czyta, że nasiona drogie etc. a nikt nie ma nic od Mandali w ogrodzie. :bashhead: Zajebiste geny za zajebistą cenę 17.50 euro. Ogarnijcie się ludzie :biglaugh:

Btw miał ktoś takie spasłe liście w indoorze jak ta Satori? Dodam, że uprawiam pod w sumie 170W CFL. Jestem zakochany w tej piękności :smoke:


He he z tym JH... znam ten syndrom :D też nie mogę się doczekać kiedy kali most, mist of destruction i thaihaze x skunk#1 zawitają w moim ogrodzie :bashhead: A jeszcze nawet tego co teraz rośnie nie spróbuję przez 2 miesiące conajmniej. No i wyżej wymienione raczej pojedyńczo będą rosły i zajmą cały box na pół roku. O ile nie zrobię ekspansji terytorialnej to się trochę naczekam zanim zaspokoję swoje napalenie...
 

Zathir

Member
Skoro tak wam sie podobała Amnesia to macie wiecej :)

tą to chyba juz trzeba ciąc
30389P1100050_800x600_.jpg


30389P1100051_800x600_.jpg


30389P1100053_800x600_.jpg


30389P1100047_800x600_.jpg


30389P1100042_800x600_-med.jpg


pozdrawiam :rasta:

ps własnie jestem po pierwszej degustacji :D wykop :laughing: :laughing:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Super jedziecie panowi z indoorami Zathir, Vod, Pes, Kempamc, nasz komandos i wielu innych robiacych swoje - gratulacje wielkie i bezpiecznego !!

Vod: oj potwierdzam Mandala ma bardzo fajne geny, orginalne, mialem od nich Sadhu i bylem very happy z niej.

Blask wspomnienia:
:wave:





 
Last edited:
O

OrganicShowmen

zathir said:
Skoro tak wam sie podobała Amnesia to macie wiecej :)

tą to chyba juz trzeba ciąc

daj jej jeszcze tydzien. liscie juz zaczynaja zolknac. jeszcze ostatnie substancje niech z lisci wyciagnie i bedzie jeszcze wiecej palenia. ost tydzien czasem jest kluczowy. ja bym ta amnesie po3mal jeszcze do soboty.






hehe koncowka NL grow'a naprawde pieknie wyszlo. jaranie pierwsza klasa. mialem sie o tym okazje poraz kolejny dzisiaj przekonac.
pozdro pes
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Zajebiscie dajecie z tymi indoorkami. Ja jeszcze zamulam - zbieram na sprzet.
Zathir,OrganicShowmen,vod widze ze to pelna amatorka - hehe zart - dobre topy pewnie tak sie kleja ze nie daja sie odczepic :))
 

PioK

Member
Zathir, piekne te twoje amnesie
kempamc, ladnie sie prezentoje ten CoB... ino troche foty kulawe ... a szkoda

ode mnie z outdoora kilka kwiatuszkow:

1. PP jedna z 3 roslin ktore rosna prawidlowo....
imgp3326fk9.jpg


i jej listek
imgp3329qe2.jpg


2. PP po treningu ... z nia juz troche gorzej bo zaprzestala rosnac i cos z liscmi sie dzieje
imgp3316ee2.jpg


imgp3318me8.jpg


3. maroc ktory jest najwiekszy ... ale biednie z nim .... wszystkie marocki mi choruja ;(
imgp3321io5.jpg


imgp3323gb5.jpg


imgp3325ag1.jpg


wszytkie dolki z ziemia robilem tak samo....dolki ok 50L ziemia miejscowa+ sporo dolomitu+ obornik konski na spod dolka+ troche polifoski M na wierzch ..... i w jednym miejscu rosna wysmienicie ... a gdzie indziej cos im nie pasi

chetnie przyjmne jakies sugestie na PM
 
G

Guest

ogolnie fajnie cieplutko cieplutko ale zbyt cieplo .... :badday: mi od tego upały padło kilka roslin i jestem wkurwiony, chuj zostalo jeszcze mi nasion to wsadzam najwyzej beda male. Piok ladnie, wydaje mi sie ze za malo wody miały ostatnio ale moge sie mylic, bo wiesz jezeli je podlejesz w srogim sloncu to i tak polowa z tego wyparuje. lepiej podlewac pod wieczor. moze i to wiesz piok ale tak pisze dla jasnosci, a pozatym zajebiste planty, tylko pozazdroscic :wave: moge sie mylic ale mi sie wydaje ze od tego jebanego upału i suszy.
tak na umilenie dnia hehe
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
wszystkim ladnie rosna OUTY , widze ze pogoda dopisuje , slonko swieci , z woda jedynie problemy. U nas pada juz 10 dzien , bywaly male przeblyski slonca ale to bylo za malo , jak patrze na prognoze pogody to ma tak padac i padac ... i padac , kiedys widzialem jak zapowiadali LATO stuleci .... i korwa jest lato stuleci szkoda ze przez pryzmat angielskie lato .
Wykopalem ostatnio kilka nowych dolkow , i nawet nie mam jak plantow wsadzic na miejscowke !!!

:wave:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ładnie jest :smile:
U mnie wszystkie planty juz na polu w donicach 25l.
Maroci ledwo zipią, wątpie czy cos z nich bedzie coprawda wymienielem im ziemie ale stan opłakany doslownie.
2 rudealisy po przejsciach wypuszczaja nowe listki.
Niestety zabraklo mi donic i ziemi na 5 roslin, wiec zrobilem selekcje i najgorsze oasis x lr i oasis x lr x shaman stoja w malych w dalszym ciagu. Pewnie juz zdechly po takich upalach zwlaszcza ze sesja i nie ma kiedy podlac nawet.
Bez fot dzisiaj ze spotow, jedynie GH.
Totop dzieki bracie za porady inmix eleganck odzyl podobnie jak rudealis.

IM (jeszcze przed przycieciem)



RS



rudealisa musze niedlugo przesadzic do wiekszej donicy.

Pozdro i powodzenia dla wszystkich. :wave:
 
G

Guest

widze ze maroc w tym roku prawie w kazdym ogrodzie bedzie, moj czeka na swoja szanse jeszcze...zeby isc do gardena, narazie trening, znosi go bardzo dobrze ;)
12125tm.jpg
 
O

OrganicShowmen

:rasta:siema,

to caly sprzet jakiego bede uzywal do dokarmiania w tym roku. Plagrony. Terra Grow a potem Bloom :D przedsiewnie sypnalem azotem w formie granulatu do trawnikow [bardzo dobra rzecz] pozniej w trakcie intensywnego vega tez za jakies 2 do 3 tygodni. rok temu jak przed wyjazdem sypnalem im azotem w czystej formie rosly baardzo szybko i ciemno zielone mialy liscie.



Plagron TG i TB kosztuja w Holandii w eindhoven okolo 7,90 euro za taka butelke jak ze zdjecia. pojemnosc 1L. 1:250 zuzycie czyli ja daje 4ml [jeden korek] na litr/poltora litra H2O. naprawde dobry i tani nawoz organiczny. zastanawiam sie tylko, poniewaz jest on prawie calkiem klarowny, czy nawoz organiczny to tak ma wygladac.

Pierwszy tydzien Early Pearl i Outdoor Mix'a z Sensi. widac wigor i jakosc sprzetu, wszystkie rosna bardzo rowno i dobrze tez ze wszystkie, jeden tylko ma 3 malutkie listki zamiast dwoch, ale to sie czasem zdarza.



dodam,ze kielkowanie odbylo sie pod golym niebem, roslinki od samego pozczatku na dworze co sie dobrze sklada, poniewaz nie beda mialy szoku po przesadzeniu. dzisiaj minal dokladnie 7 dzien od wrzucenia namoczonych nasion do gleby. Siedem dni mozna uznac jako srednia wartosc jaka potrzeba nasionom na przebicie i zaczecie zycia [tak to obserwujac kilkadziesiat kielkowan wnioskuje]. wysiany zostal takze pes outmix [moja chluba hehe] ktore to nasiona mimo ze dosc stare, zadziwily mnie bo wyszly bez uprzedniego namoczenia szybciej niz sionka z Sensi seeds. hehe nie wszystkie byly takie cwane tylko jakies 6-7 bylo naprawde szybkich. moze ksiezyc wplynal na ich rozwoj.

ps w jaka faze wchodzi teraz nasz srebrny kompan? moze ktos cos wie na ten temat.
peace pes
pozdro :joint:
 
Last edited:
Top