What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

heheh stary jestes wielki :D naprawde pochylam glowe, minimalizm i prostota zawsze zwycieza, ja bym na sarny prawdopodobnie zaczal budowac system na czujnikach laserowych z generatorem mikrofazy albo cos z hologramow.. np. latajacy nad polanka rozowy slon...lub cos jeszcze glupszego co tez by oczywiscie nie dzialalo.
a tu dwie puszki :)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Hehe rberciol podkupuje patent :D

Wpadlem dzisiaj pod foliak na chwile i szczena mi opadla, w ciagu 2chdni na ekoliscie tak podrosly w gore ze szok :jump:

Z brzegu bam x erd/purt dalej maroc x early i oasis x lr



oasis x lr i oasis x lr x shaman



Oraz in mix by fs



Ponawiam swoje pytanie z " Out Pytania" : Co myslicie o zapodaniu maroc x early, oasis x lr i oasis x lr x shaman do 10 litrowych donic z porządną ziemia. Juz nie chce sie stresowac ze planty mi choruja a na tyle worow pieniedzy raczej nie mam.
Wspomozcie dobra radą...

Pzdr :wave: i zapierdzielamy dalej :smile:
 
G

Guest

to ja tez wrzucam ostatnie partje outa... odpuszczam wiecej nie sadze bo i tak nie ogarne i juz sily nie mam do tego kopania :D

kloniki Angol`ki Verde .. i jedna tarasowa ktora zostaje, nie wiem kiedy one dochodza bo to mix z bangii wiec chce miec jako taki podglad



male afganki trafia chyba tez pod sloneczko na spota...



LR#1 powoli ida, ale w koncu zimno mialy chyba tylko jeden facet sie trafil..



no moze jeszcze ze 2-3 kloniki, ale nie wiecej :rasta:

i czterolistne dla was wszystkich

:rasta:
 

thc007

Active member
siemanko zajebiste roslinki macie :D
u mnie pierwsza tura poszla na out :)



2x erly girl

2x durban poison

2x purple power
1x blue mystic

1x ice


do tego kolejna tura czeka do wysadenia
11x Hahawaiian Maui Wowie Skunk
pozdro !




:headbange
 

DuncanXX

Member
Żółciutkie coś , nakarm je :joint:

peace , a u mnie pozostalosci na druga ture skądś tam wygrzebałem;
10x early special
10x durban poison
2x WW


PPEEAACCEE!!
 

cgns

Member
EUFORIA

EUFORIA

Siema,

w ogrodzie rosną mi dwie Euforie od DP. W tym momencie mają 17 dni od wsadzenia do boxa. Jak widać na zdjęciach, panie mają się dosyć dobrze:









Zauważyłem, że mają bardzo duże liście - trochę mnie to martwi bo niektóre z nich już zasłaniają szerokie części rośliny - a na FLO będą pewnie zasłaniać kwiaty. Ale z drugiej strony duże, rozłożyste liście łapią więcej światła i CO2 a roślina przez to rośnie duuuuża - najwyżej na FLO się je odetnie.

PEACE
 
Last edited:
D

dEv-9

A u mnie do ziemi poszly
5 Easy Sativa x Wczesne by P.
5 Purple Power Mix by S.
i 5 Durban by P.

I na tym chyba zakoncze outdoor 2008 chociaz kusi mnie jeszcze LR MIX by P.

Pozdrawiam.
 

gucio

Member
No widzę, że wszystkim już ładnie rośnie. U mnie ponad 20 roślinek, największe mają ponad 3 tygodnie.




Dawno już powinienem największe wysadzać, ale czasu nie było. Tak więc 10 poszło na spota. Nie myślałem że po 3 tygodniach już takie korzenie się robią.




Po za tym w 2 dołkach kreta mam i dwie nadal są w kubeczkach. Co na kreta polecacie ? Czy mam obok kopać nowe dołki ? Do tego sarna prawdopodobnie odwiedziła spota więc kulturalnie oddałem mocz do kubeczka. Zobaczymy czy się sprawdzi.

@Finger a tego foliaka to gdzie masz ? Na ogrodzie, czy mini foliaka w lesie ? No bo piszesz, że cię tam 2 dni nie było...
gout08
Pozdrawiam
44785pzdr-thumb.JPG
 
Last edited:

Tomu

Well-known member
Veteran
thc007 said:
siemanko
Hawaiian Maui Wowie Skunk jedt od High Quality Seeds kupilem w hollandii


Pozdro !
Miałem Californie Orange Skunk od nich, spoko :D odmianke masz :yummy:
 
G

Guest

bylem na spocie, kurde 1,5h w deszczu.. ale przynajmniej nikt sie nie krecil.. roslinki sie przyjely i spoko ida w gore... wywalilem jednego faceta WR i na jego miejsce poszla angolka klonik bo akurat sie zawieruszyla w plecaku.. :D



pozdr 4all
 

Murinus

Member
widze że wszyscy ciężko pracują oby wielkie zbiory to wynagrodziły :joint:
u mnie 3x Early Misty jest już na spocie od ponad tygodnia w piątek dołączą jeszcze 3 :headbange
 

thc007

Active member
ehh ....
bylem przed chwila na spocie i 3 roslinki zostaly zjedzone przez niezidentyfikowanego osobnika mogly byc to slimaki ... albo zajac jakis .. :/
ice moze jeszcze odrosnie bo zostal zjedzonny wysoko i wypuszcze boczne galazki...

blue mystic przy samym korzeniu


w new purple power zostala przegryziona lodyga i lezala obok nie zrobilem fotek bo sie ostro wkurwilem ... ale gorna galazke wziolem w wsadzilem do wody jak myslicie bedzie cos z tego ??




a reszta rosnie :D


 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam ....


:laughing: ten jeden maroc zostal nagryziony by pekla skorupa , nie patrzcie na daty ja zyje poza czasomierzem , ale ta 2 fota pokazuje kielka 2 dni po nagryzaniu , hehe


a i cos w trawie piszczy - spot nr 2 - tutaj jest ciezko tutaj cos zrobic , dolki kopalem taka mala lopatka ogrodowa bo na wysokosc 0,5metra moge sobie pozwolic !!! potem juz by publika brawa klaskala - :bashhead:








:laughing: euforia




..... mix....


i jeszcze LR ....

pozdro

p.s. foty z wczoraj.... :joint:
 
Last edited:
thc007 said:
w new purple power zostala przegryziona lodyga i lezala obok nie zrobilem fotek bo sie ostro wkurwilem ... ale gorna galazke wziolem w wsadzilem do wody jak myslicie bedzie cos z tego ??

Rowneiz bylem dzis u siebie na spocie i dokladnie taka sama sytuacja, też włozylem do szklanki z woda, miejmy nadzieje ze dadza rade.. pozdro

 

mistaP

Member
@ łysy_łysy i thc007

te zjedzone/przegryzione roslinki to mogą być rolnice
wredne robale potrafiące zniszczyć kilkanaście młodych roślinek w noc
w dzień chowają się w glebie
można zlikwidować je np Diazinonem
 
Top