What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Ghonox

Member
edit (kov): Icmag to nie jest tablica ogłoszeniowa, podawanie danych do kontaktu niedozwolone, wręcz groźne dla growera.
 
Last edited by a moderator:

glinka

Member
Uwaga! Południe Polski zagrożone burzami
Nad południem Polski mogą dziś przechodzić gwałtowne burze. W województwie podkarpackim, małopolskim i świętokrzyskim wiatr może osiągnąć prędkość nawet do 90 km na godzinę. Opady deszczu wyniosą lokalnie do 30 mm. Synoptycy ostrzegają, że burze mogą spowodować zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych i zagrożenie pożarowe.
Szczególnie gwałtowne burze są przewidywane w województwie śląskim. Tam wiatr może osiągać w porywach nawet 120 km na godzinę, będzie także padał obfity deszcz - do 50 mm.

Może to powodować utrudnienia w komunikacji, uszkodzenia budynków oraz straty w uprawach rolnych - ostrzegają synoptycy.

żródło : http://wiadomosci.onet.pl/1751525,11,item.html
 

BlinD

Active member
kurde stanowczo za rzadko tutaj sie udzielam... za kazdym razem jak pisze czuje sie jak gosc co pierwszy raz tutaj sie wypowiada ;p mniejsza z z tym. Dzisiaj wybieglem na dwor i zrobilem mala partyzantke i juz 2 WW rosną na malutkim spocie ;p Przeglad mojego ogrodka :
3xWW (2 juz sa na spocie) duzo Ruderalisów, 8x maroc, i kilka odmian dzieki uprzejmosci jednego z forumowiczow NL, Durban, EuforiaxCSM

PS. ostatnia WW jaka zostawilem w doniczce dzisiaj ogladalem i juz pokazala preflowery... na szczescie okazalo sie ze jest to kobitka ;p



EDIT:
Wszytskie rośliny w malych doniczkach dopiero 30'go bede mogl wysadzic... mysle ze przetrzymaja jeszcze 2 tyg w ok 0,5l doniczkach ;/ ;/ ;/
 
Last edited:
D

dEv-9

Siemanko

Wpadlem dzisiaj na miejscowke i kurde sie zdziwilem :nono:
2 roslinki, jedna PPmix a druga MarocMix lub Outmix poszly sie jebac, jakis gnoj je wyrwal, no ale robiac outa trzeba sie z tym liczyc :badday:
3815wyrawne2malesuki.jpg


Inne 2 'normalne rosliny' maja sie dobrze.
Po lewej PPmix a po prawej MarocMix lub Outmix.
3815ppmixplusmarocmixluboutmix.jpg



Aha i low rydery tradcyjnie, na mojej glownej miejscowce o pseudonimie LR zostaly same suczki, a 2 samczyki i jedna pania przesadzilem kawalek dalej co by w dzieci obrodzily.
Mam nadzieje ze jej nie polamia jak ja beda na 2 baty zapylac :laughing:
3815lr2m1w1.jpg
 
Widze ze cisniecie z roslinami rowno :headbange
Planuje zrobic wlasna odmianke z AF...Z tego co wiem to musze zapylic meskim LR jakas zwykla odmiane, pozniej z tych nasion musze zrobic 2 pokolenie i dopiero beda ukazywac sie pojedyncze osobniki z AF, pozniej wyselekcjonowane osobniki z AF musze miedzy soba zappylic i otrzymam to co chce??.. dobrze rozumuje?
 

Ghonox

Member
Tak, teoretycznie :]
Tutaj rozrysowałem, jak to jest (w teorii)
http://img397.imageshack.us/img397/6044/afwu7.jpg

Gen normalnego zakwitania jest dominujący, czyli jeśli będzie go pół na pół z recesywnym (ulegającym) genem AF, to roślina zakwita normalnie.

w F2 krzyżówki 25% osobników powinno mieć AF (w teorii, w praktyce może być 50% lub 3%, a nawet 0%).
Jeśli chcesz robić swoje krzyżówki AF, to z czymś, co wniesie do LR fajny gen. Big Bud, white skunk, jakaś sativa, coś kopliwego ;s
 

gigi

Member
Witam widze ,że wszyscy idą równo ja mam w tym roku pechowy OUT poniewaz najpierw pomieszczenie w ktorym znajdowal sie moj box zostalo mi odebrane (co najlepsze przez kolesia ktory ze mna krzaki sadzi) ale krzaki wzielem wysadzilem z czego 5 + 3 stracilem... Mialem tam jednego pieknego durbana (mutanta) ktory zamiast na pietrze miec 2 listki mial 3:D no ale roslinki mi zostaly wykopane przez "rolnikow" (a dokladnie przez kolesi ktorzy dostali odemnie pestki i im powiedzialem co i jak a oni mnie wyjebali:( ) z mojego miasta... frajery jebane!!!!! i teraz musze latac i uzywac przemocy :( ale 2 ES ida 3 LR i 3 durbany (ale pestki byly wsadzone bezposrednio do ziemi) musze zrobic jeszcze z 10 sadzonek i wysadzic) bo szkoda zebym stracil te ES i durbany bo na jednej miejscowce sa
 
Last edited:

quakemind

Member
witam, jak wasze roslinki przezyly burze o ktorych wspominal kolega wczesniej?
Ja jeszcze nie bylem na spocie ale boje sie o maluchy, bylo takie oberwanie chmury ze samochodem nie szlo jechac :/
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
U mnie az tak nie lało tylko sie ochlodzilo konkretnie.
Boje sie zeby mi sarny stop nie splukalo i slimakolu bo w wpizdu bedzie...
 

rberciol

Member
Ślimakol przetrwa. Jak rok temu na moim spocie sarny sobie mieszkały to teraz ich nie ma (chyba). Kto wie, może mój specjalny wynalazek odstraszył je?:>
 

BlinD

Active member
Ghonox said:
Tak, teoretycznie :]
Tutaj rozrysowałem, jak to jest (w teorii)
http://img397.imageshack.us/img397/6044/afwu7.jpg

Gen normalnego zakwitania jest dominujący, czyli jeśli będzie go pół na pół z recesywnym (ulegającym) genem AF, to roślina zakwita normalnie.

w F2 krzyżówki 25% osobników powinno mieć AF (w teorii, w praktyce może być 50% lub 3%, a nawet 0%).
Jeśli chcesz robić swoje krzyżówki AF, to z czymś, co wniesie do LR fajny gen. Big Bud, white skunk, jakaś sativa, coś kopliwego ;s

Sa gdzies artykuly jakies na temat AF u konopii? jak tak to zarzuccie link bo chetnie bym poczytal. bo z tego co piszecie to wynikaloby ze dziedziczy sie to normalnie najprosciej w swiecie mendlowsko... nie chcialbym sie wymadrzac ani nic bo szczerze sie nie interesowalem sie tym glebiej ale przeciez moze być jeszcze multum innych zaleznosci od ktorych moze zalezec dana cecha,np rozne wspoldzialania kilku genow, geny zwiazane zplcia czy geny cytoplazmatyczne itd...
 
C

Ca2

Więcej zieleni Panowie! ;)
{g13xww}xSour Diesel (okazałość wygląda bardziej "słabo" więc ratuje się makrem ;D) ogółnie wkońcu dostrzegłem, że to zielsko ma jakiś smak...jak się ciągle jara to na przemian z liśćmi to wszystko smakuje jak krzak. Po spaleniu 2 dzid G13xWW od Aliego(wielkie DZ][ęX!) dostrzegłęm ziołową nutkę czegoś bardziej przyprawowatego od majeranku. Żeby nie ta chemia to ziółko zajebiaszcze do pierników by się nadało.



LowRydery
Słodkawo pachną indyjką na styl Bubbleberry x Afghani by HC. Mam nadzieję że smak okaże się być równie słodki.


 

deadcell

New member
witam wszystkich i zamieszczam moje dokonania
gf 19 dzien flo, napowietrzane korzenie






noname tez 19dzien flo


a tu praiwe 3 tygodniowy ak47xblueberry lowlife, caly czas 12/12
 

deadcell

New member
Dlatego, że wszystkie rośliny mam w jednym boxie, nie mam innej możliwości, a on idzie pod pesteczki, crossik z diesel ryderem.
 
K

Kameleon

Witam

Post dedykowany cierpliwym ;)

Jak widać sobie rośnie. Widać trochę chujowo bo chujowe zdjęcia, ale postaram się w najbliższym czasie o lepsze.
Około 5tego tygodnia. Roślinki według mnie coś za późno wpadły w kwitnienie więc wydaje mi się, że spodziewany havrest też będzie trochę później niż myślałem.
Lampa 600W grolux, rosna w kokosie poczatkowo nawozone GHE One Part, ale chujowy byl to zmienilem na inny nawoz i dopiero od tego czasu zaczely dobrze puchnac.










Co mówicie jak na 5ty tydzien od przełączenia na 12/12? Troche słabo wygląda. Według mnie to wygląda tak jak by było tydzień do tyłu. Zobaczymy co to będzie. Trochę była lipa z tymi nawozami. Zreszta to jest pierwszy grow w nowych warunkach wiec zrobimy rewegetację najlepszym krzaczkom i za drugim growem sie sprawdzi ich prawdziwy potencjał :)

EDIT:
Cos sie forum pojebalo. Do galerii nie idzie wstawić, jak wstawiam [img to wychodzi na to samo co KURWA!
 
Last edited:

rberciol

Member
Kanaba said:
Hmmm rberciol, możesz rozwinąć zdanie "mój specjalny wynalazek"? :D pzdr!

Mój specjalny wynalazek to pare puszek przywiazanych sznurkiem, aby pukały o siebie, a sarny żyły w niepewności :spank:
 

Latest posts

Latest posts

Top