What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

dekadan

Member
a ja mojego outdoora prowadze na podworku gdzie wszyscy dookola widza bo sasiadow niebrakuje, czy to dobry pomysl? niewiem...wy sie staracie o sarny a ja o psiarnie :p
 
dekadan said:
a ja mojego outdoora prowadze na podworku gdzie wszyscy dookola widza bo sasiadow niebrakuje, czy to dobry pomysl? niewiem...wy sie staracie o sarny a ja o psiarnie :p


To niezbyt dobry pomysł... szczególnie jak sąsiedzi to widzą..
Nie bedzie ci wesolo jak wpadna niebiescy... lepiej znajdz sobie dobrego spota...
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Witajcie ;))
Wczoraj po 2 tygodniach bylam na spocie, po kilkudniowych ulewach.
Ku zdziwieniu na 17 posadzonych przetrwalo 17 i sie przyjely ;] Spot a dookola zero slimakow. Wogole zapomnialam aparatu wziac , a fotki z telefonu komorkowego 1,3mpx raczej nie oplaca sie wrzucac.
W mini weg boxie juz 2 tura szykuje sie na wyjscie mysle ze za 2 tygodnie juz pojda na spota. Wiec krok po korku do przodu.
Jeszcze bedzie 3 i 4 tura :D.

EasySativa - z 1 tury-postanowilam zostawic je na druga- ladnie sie krzaczy.

Maroc - jak wyzej.


Dawalam im papu ale moze cos za malo.
 
Last edited:

chlodek

Member
A u mnie jeden spot szlag trafił :badday: w odleglosci kilkudziesięciu metrów zaczęła się jakaś potężna budowa... :cuss: ale na szczescie uratowalem planty .
Tak patrze na kubeczki NiceGirl i przypomina mi sie cos takiego, ze kubeczek nie moze byc przezroczysty zeby nie swiecilo na korzenie onieważ to spowalnia ich wzrost, jest w tym jakieś ziarenko prawdy?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam


nagryziony maroc juz sie wychylil ... :laughing:


3 GRxVICTORY i LR :laughing:


W.Rhino :laughing:

w takiej doniczce stoja , ale to z braku miejsca w boxie ... :spank:





LR







INDOORMIX :laughing:








euforia


p.s. mialem male problemy z prowadzeniem rosliny w tak malej doniczce , ale juz panuje nad czestym podlewaniem ... :headbange
pozdro :wave:
 
Last edited:

PioK

Member
ziel-zielona, mocarnie wygladaja te kwiatki ....

zeby nie bylo ze OT robie to zapodam kilka fotek

1. mimo nienajlepszej pogody przez tydzien urosla o jedno pietro.... obczajcie, i porownajcie fote ze strony 106
imgp3279cc9.jpg


2. kto policzy ilu palczaste sa liscie ?
imgp3283ta0.jpg


3. nagialem ja bo juz za duza sie robi
imgp3287uu7.jpg
 
Last edited:

Murinus

Member
Dzisiaj na spota trafiła EM w sumie to razy 3 bo w jedej doniczce mi wykiełkowały a ja ich nie przesadzałem


generalnie posadziłem w tym samym miejscu co w tamtym roku, jest tam bardzo dobra czrna ziemia którą wymięszałem z 5kg kurzego nawozu :D




a wogóle to przydażyła mi się przykra przygoda w drodze na miejscówke nie bede wrzucał fotek ale mój pies zagryzł młodego liska i cholera było mi go tak żal że miałem ochote wyj...ać w piz..u te moje roślinki, ale jak wracałem to się okazało że w tym samym miejscu siedziała stara z 2 młodymi liskami, głupio to zabrzmi ale kamień z serca a w ten sposób matce lisków bedzie łatwiej wykarmić pozostałe. Sorki że pisze takie głupoty ...
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Ziel, Piok kozackie fotki :)

Ja znowu mam problemy z plantami. Naszczescie sarny ich nie ojebaly ale cos jest nie tak.Fotki sa w dziale choroby :badday:. Ponizej inmix i mlode czekajace na lepsza pogode :).







 
G

Guest

dekadan zmien avatarek bo ten ma juz wlasciciela... ®

Wszyscy ladnie kopia heeh juz niebawem nowa fotorelacja 600W power !

Piok fajny pomidor hehe !

Pozdro all
 

Ganja Smile

Active member
no ladnie kolorujecie :)) ja w koncu tez musze sie wybrac na spota dawno mnie tam nie bylo nie mam czasu lazic taki kawal hehehe
 

dizel

Member
no to i ja dam fotki moich ponidorkow :D

go bonsai
po srodku pijawki lekarskie, mlode, z wlasnej hobbystycznej "chodowli", zostana niedlugo wypuszczone (reintrodukcja? :D)

sosna zwyczajna, przygotowana do drutowania


wiem, wiem, ale te slodsze pomidorki puszczaja dopiero malo fotogeniczne biale ogonki :D
 
Last edited:

kempamc

Member
SORKA ZE TO SAMO CO W TEMACIE "SALVIA DIVINORUM" ALE POTRZEBUJE SZYBKIEJ ODP NAJLEPIEJ NA PRV.


Jakies robaki wlazly na jedna z sadzonek to popsikalem je aerozolem na mszyce. jest na nim napisane ze nie psikac roslin koonsumpcyjnych.

czy te liscie ktore zostaly spryskane beda sie nadawaly do uzytku?
to 6 roslin z wielkimi lisciami wiec zal bylo by je wywalac.

jezeli tak to ile odczekac? tydzien ? 2tyg? miesiac?
moze wystarczy tylko wrzucic je do durszlaka po scieciu i przemyc ciepla woda?
 
O

oddworldDormé

kempamc kiedyś cinnamon pisał ze liście sa dobre po 9 miechach w sensie ze po 9 najfajniejsze stężenie salvinorinu. wiec myślę ze to gówno powinno zwietrzeć do tego czasu ,chyba ze chcesz kroic za niedługo .moja salvia juz od tygodnia na oucie narazie robaki ja wjebuja ale bedzie luzno ona wjebie robaki wkoncu jest boska :D
:wave:
 
Last edited:

bogusik2

Member
Ziel, Ogrodnik zajebiste szczyciki :) mmmmm :D
Dizel rozwaliles mnie tymi pijawkami :D hyhyhy robia jakies sztuczki przynajmniej?
A mi zaczely dziwnie mutowac niektore roslinki :( i to te na ktore najbardziej licze jak early dog i B3N7.. tu fota tego drugiego hmmm

12128asalvia24maj_3_.JPG


A tu doszly 2 kloniki (bycze) GF od Kleva :) dzieki ziom posadzim je chyba razem z Shamanem :D szykuj dolki ^_^ pzdr

12128asalvia24maj_4_.JPG


12128asalvia24maj_5_.JPG


12128asalvia24maj_6_-med.JPG
 
G

Guest

:wave:

Pieknie sie Polska zieleni! hehe :yes:

purpleprincess:
16863purpleprincess-med.jpg



z przodu dwie pprincess z tylu g.a.p ...
16863fromifriend-med.jpg


foty z przed paru dni...

Pozdrawiam i powodzenia !:D
 

Yarcio

Member
Finger, ktos (na haszu bodajze? nie pamietam dokladnie) probowal z mikoryza i nic z tego nei wyszlo. Nie zauwazyl nic wiecej w porownaniu z roslinka bez tych malych paskudztw w glebie :p
 
Top