What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

K

Kameleon

uniewinnili?
Na jakiej podstawie?

Raczej powątpiewam, że z powodu "śladowych ilości".

Posiadanie to posiadanie. Jeśli nie umorzą z powodu "śladowych ilości" - a słyszałem o wyrokach za o wiele wiele mniejsze ilości to tylko dlatego, bo wykręcisz się, że to nie twoja.

W przeciwnych wypadkach zawsze poniesiesz jakieś konsekwencje w formie:
-skazania
-skazania w zawiasach
-grzywny
-prac społecznych
-leczenie zastępczego

ewentualnie odpowiednich mixów tego co podałem wyżej.

Tak wyglądają realia i nie słyszałem o innych przypadkach nawet jak ktoś załatwił sobie adwokata za 20k
 
A

adrianmenyo

ja zaliczylem kilka lat zawiasow, ale kilka razy za marne porcje marychy gliniarze potrzymali mnie 48 poczym wypuscili wyglodzonego, niewyspanego,, powtarzam KILKA RAZY! zalezy jaka parafia, w mniejszych miastach moze i jest lepiej pod tym wzgledem...
a zawiasy zlapalem za 15 gietow...
Sad nie uniewinni, a ty kamelepon nie pierdoll i nie strasz... bo z powodu malej szkodliwosci czynu sad moze wymierzyc ci smieszna grzywne, odrubki, kuratora, meldowanie sie co dzien na paly... wiem dobrze jak pisalem mialem praktyke bracie!

ED: Ja i tak zawsze kozystam z pomocy sasiada ziomka co niema nic na sumieniu i moze odbierac te kochane paczuszki, wystarczy ze do zonki zamowie jak nasiona i sprzety zawsze hehe ^^ i juz jest cynk ze ktos wiechal duzo duzo szybciej.. heee?
 
Last edited:

cgns

Member
Kameleon said:
uniewinnili?

...a słyszałem o wyrokach za o wiele wiele mniejsze ilości to tylko dlatego, bo wykręcisz się, że to nie twoja.


Kameleon - a jakie ilości są "o wiele" mniejsze od 0,4 gr hahaha??? za żywice oblepiającą palce po harvescie chyba nie wsadzaja do puchy?
 
K

Kameleon

To, że pare razy ci się tak zdarzyło to nie znaczy, że jest taka zasada.
Zasadą jest litera prawa. Posiadasz, oni zbierają materiał dowodowy i dalej idzie przez prokuratora na którym może sie skończyć ale nie musi - zależy od ciebie. Jeśli jakieś sytuacje od tego odbiegają to jest to niekompetencja policji, kumoterstwo albo coś w ten deseń.

Sad nie uniewinni, a ty kamelepon nie pierdoll i nie strasz... bo z powodu malej szkodliwosci czynu sad moze wymierzyc ci smieszna grzywne, odrubki, kuratora, meldowanie sie co dzien na paly... wiem dobrze jak pisalem mialem praktyke bracie!

otrzymując karę w postaci nałożenia grzywny, prac społecznych, kuratora itd. MOŻESZ CZUĆ SIE W 100% UNIEWINNIONY. hahahaha
no comment
Kameleon - a jakie ilości są "o wiele" mniejsze od 0,4 gr hahaha??? za żywice oblepiającą palce po harvescie chyba nie wsadzaja do puchy?

zależnie od interpretacji sędziego, prokuratora etc...
Przez jednego 0.3 grama zostanie uznane za ilość śladową, a przez innego jako 3 dawki, którymi mogłeś odurzyć 3 osoby.

0.4 grama to jest w większości polskich realiów pół worka skuna czyli oi razy drzwi jakies 3 fifki.
Ja słyszałem o przypadkach które miały problemy za nabitą fifkę.

Jakbyś trafił na ambitnych policjantów to zeskrobali by ci to z palców i wysłali do laboratorium. Jakbyś trafił później jeszcze na odpowiedniego sędziego/prokuratora (zależnie jak byś się bronił itd) to byś dostał za to przynajmniej grzywnę...

To jest człowieku narkotyk nielegalny według Polskiego prawa w każdej ilości oprócz ilości śladowych. A ile to ilość śladowa decyduje sobie za każdym razem sędzia.

Nie wiem w jakim kraju wy żyjcie, ale opisujecie realia Polski sprzed '97, Czech albo Niemiec.


Możecie sobie robić co chcecie. Jebie mnie to. Ale nie zwiększajcie szansy, na przypał osobom które jednak trochę bardziej dbają o swoje bezpieczeństwo.


EDIT:

W sumie fakt bogusik. Mogłem dalej dyskutować przez pm'a. ups nie moge uzywac pma ;P
Tak czy inaczej temat chyba zakończony. Ci co zrozumieli to zrozumieli, a ci co nie... i tak juz pewnie nie zrozumieją...
 
Last edited:

bogusik2

Member
Ehhh Kameleon sam rozdmuchujesz sprawe a przy okazji robisz offtopa!
To nie temat do rozmow o tym co ci zrobia za posiadanie tylko o tym co nam rosnie w ogrodach.. !!!
Dev super ten LR :D jedne z lepszych ujec tej odmianki jakie widzialem :)
Zathir z genami od HC i Urbana po prostu wymiatasz :)
K++++ dla wszystkich :D pzdr
 
Last edited:
G

gelowas

Co do sprawy wysylki czegos przez Poczte Polska to jakis czas temu przemknal mi przed oczami artykul (prawdopodobnie Newsweek) ze statystykami odnosnie rocznej liczby krajowych przesylek niedozwolonych przedmiotow i tam byla podzialka na rozne kategorie, w tym dragi. Nie pamietam w jakich granicach oscylowala ta wartosc, jednak na pewno na tyle wysokich, aby wykluczyc odsetek przesylek np uszkodzonych, z ktorych cos wylecialo, badz zgloszonych przez adresata. To byly dane realne, a nie szacunkowe, wniosek z tego taki, ze jednak ktos w najmniejszym stopniu musi to kontrolowac.
Nie chce wprowadzac paranoi, jednak zachecam do zalozenia skrytki pocztowej (roczny koszt 13zl, w jakims malym, niemonitorowanym urzedzie, na przewalone dane - o dowod nie prosza przy okienku, tylko o wpisanie jego numeru). Nawet jesli ktos namierzy przesylke lub nadawca okaze sie byc 997 to szczerze watpie, aby ktos stal przed budynkiem 12h dziennie oczekujac na Ciebie.
Zachecam rowniez do dobrego zabezpieczenia przesylki systemem przeciwzapachowym i korzystania z opcji 'polecony'.

Pozdrawiam
G
 
V

vod

@ Kameleon
otóż widzisz, w sensie prawnym posiadać i mieć to są dwie różne rzeczy i taka była nasza linia obrony.

nie byłem na ostatniej rozprawie, więc nie wiem dokładnie jak przebiegła.
zaczęło się tak, że ziomek dostał grzywnę (śmieszną) i wpis do rejestru karanych (za dragi), odwołał się, odbyły się 4 rozprawy, na jednej policjant wezwany na świadka się nie stawił i dostał karę większą niż mój ziomek za te 0,4g, potem biegły miał zważyć ziele netto, ale policja/prokuratura nie ogarnęła. chodziło o to, żeby nie mieć nic w papierach, że jest się skazanym za dragi i ten cel został osiągnięty.
 
Last edited:

rberciol

Member
Nie uważacie ze przydałby sie jakiś hyde park czy coś?:) Zaczyna się syf robić.

Aby offtopa nie było: shaman z out o7

 
Last edited:

k_kaliber

Member
Zeszloroczne BB
Powiem tak:
palenie nie ciekawe ciezkie, mocne, wali po lbie tak mocno, ze przechodzi w bol glowy.
Nie wiem czy wszystkie "kolorowe" odmiany sa takie same ale ta jest za ciezka.
Dobrze ze mialem tez WW w tym samym boxie i bylo to duuuzo lepsze palenie
Spodziewalem sie czegos lepszego po Blue Berries.
Moze to nie jest wina koloru ale ja juz podziekuje za kolorowe odmiany
 
Last edited:
A

adrianmenyo

bardzo fajne kaliber, rberciol.



Jak pamietam to to palonko, nie dalo sie spokojnie dokonca wciagnac, pruby zgarniecia wiekszego macha konczyly sie kilkominutowym kaszlem, i puzniej smak "szyszki" w gardle hehe, strit w oczach heheh najpierw nazekalem, ale jak sie skonczylo to chcialem wiecej :DD niemam pojecia co za odmiana, ale bardzo aromatyczny zapach w strone skunka, smak tez bardzo intensywny... Pozdro!





 
Last edited:

Zathir

Member
A u mnie juz na oucie kwitnie!
hot mix
30389P1030922.JPG


E: serio serio, klon pobrany pod koniec stycznia, najpierw w boxie a teraz na balkonie od ponad tygodnia
 
Last edited:
kamil nie taaa tylko widzisz ze kwitnie :)
troche nie w pora ale widac wczesnie sie zebraly :)
u mojego kumpla tez juz jeden krzaczek na parapecie zakwitł :)
a to wszystko wina tego ze jest malo slonca ;p amoze ma jakies autoflo? <mysli>
pozdro
 

PioK

Member
dzisiaj slonce wzeszlo o godz 6:20 a zachodzic bedzie o 19:30
wniosek taki ze ... mamy 13 godzin swiatla, wiec nie ma sie co dziwic ze kwitna...

ode mnie tygodniowe PP z fsm
imgp2538ds0.jpg


btw fantastycznie kielkuja pestki z FSM po 12 godzinach widac kielki
 

cheech and bong

Active member
u mnie na parapcie tez pojawily sie preflowers na szczescie te pozadane mysle ze za 2 tygodni pujdzie na out choc watpie zeby zdazyla u nas dojrzec w zupełnosci (first lady)


 
Last edited:
G

Guest

Z okazji wreszcie wolnej soboty wstałem dzisiaj przed 7 :D Pojechałem na jedną miejscówkę ze szpadlem. Dobrze że szpadel mam ostry. Działa jak siekiera wycinając chaszcze, w których to poletka przygotowywałem. W sumie wykarczowałem, przekopałem na głębokość ok 40cm, odchwaściłem i nawiozłem kurzakiem + dolomit 2 poletka o powierzchni ok 6m2 każde.
Co się narobiłem to moje ale wreszcie mogę spokojnie zająć się kiełkowaniem ziarna, przygotowywaniem sadzonek... W tym roku będzie wyjątkowo...

Tak tak koledzy. Wiosna. Najwyższy czas zaczynać outdoor 2008 :D IMO oczywiście :D

pozdro1410
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

umnie early skunk crosowany z chemdog jeszcze dokwita. za 5 dni bedzie suszony i gotowy. takze troche ciasno sie zrobilo ale akurat pszed majem bedzie jusz w dobrych rekach mysle,hehe .beda jeszcze krosy z sensi super skunk i dj blue moonshine.

early skunk

664IMG_6119.jpg


664IMG_6129.jpg


blue moonshine

664IMG_6118.jpg


super skunk

664IMG_6130.jpg



monster chemdog dd

664IMG_6125.jpg


pierwsza noc,hehe

664IMG_6134.jpg



znowu bede potszebowal jakies pomysly co z tym zrobic?,hehe

peace
 
Last edited:
A

akap13

serwus, ladnie wszyscy daja, a HaCek, to bez kitu, rozpierdala galki oczne
 

wojek

Member
Hot cargo jak zwykle twoje kobitki piękne a jakie pulchniutkie.

Widzę ,że już się zaczyna sezon 08 pełną parą i oby tak dalej green Poland..
Pozdro wszystkim.
 
Top