What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Timbuktu

Member
Spoko nie ma problemu. Ja myślałem, że to jakaś inna odmianka. Trzymaj jeszcze z piątkę + 2-3 w ciemności i będzie dobrze.

Przypatrz się jeszcze pierwszej focie, tam jest mnóstwo mlecznych (na oko :redface: )
 
A

adrianmenyo

po chwili wpatrywania sie mozna dostac oczopląsu, niemniej jednak widac na niektorych odcien, Dev brawo za cierpliwosc, widac ze chcesz wycisnac 100% z tych Lr'ow ;)
 
G

Guest

@dev-9 one sa juz dobre.. lepsze nie beda. Jak poczekasz dluzej to juz im bedzie spadac.. max 2-5dni wg. mnie. glowy juz sa ladnie napeczniale i mleczne..

ja skonczylem pierwszy etap stawiania boxa...

pozdr4@ll
 

Kolobrzeski

Member
ja wczoraj wsadzilem na spocie do gleby pare kielkow, za tydzien robie to samo na innej miejscowce.
A druga polowe nasion kielkuje w kubeczkach i daje do boxa na 2 tyg. a potem na spot.

Zobaczymy ktory sposob jest lepszy: od razu do gleby, czy lepiej potrzymac troche pod swietlowkami:)
 
D

dEv-9

To czekam do piatku (60 dzien) i robie ciach pach albo 24h ciemnosci hehe Niewiem co to ma na celu nawet ;( eloo

ja wczoraj wsadzilem na spocie do gleby pare kielkow, za tydzien robie to samo na innej miejscowce.
A druga polowe nasion kielkuje w kubeczkach i daje do boxa na 2 tyg. a potem na spot.
Wczoraj w niektorych rejonach polski snieg padal :p Elo pozdro.
 
Last edited:
C

Ca2

no nie ma co sie spieszyć. Do maja jeszcze czas.
Ja narazie trzymam LRy na parapecie i sądzę, iż tym sposobem zyskam na czasie i od wysadzenia do żniw zlecą z 2 mieszki.
 
G

Guest

Witam

Pokolorujmy troszkę , Cinamon a raczej jego pozostałości :(






dobre palonko nie zamula ale w dekiel kopie równo dobra faza trwająca długi czas
 
G

Guest

Osobnu post ale tym razem trochę o mojej szafeczce
idealna temp

i sprawca tego moja nówka tuba , widziałem że zazwyczaj robi sie z jednejstrony wlot z drugiej wylot powietrza ja załorzyłem po prostu wielski wiatrak to jedyne wyjście powietrza z szafki które jest przepychane przez filtr własnej roboty :) Cała szafka jest 100% szczelna wszystkie szpary zaklejone uszczelkami do okien









Nowy nabytek bluberry czy jakoś tak to idzie :p
 
G

Guest

Witam, ladnie panowie dajecie. Oto moj outmix od pana bonda 007 :wave:, wysadzone jedno nasionko na sprobe, ma niecale 2tyg. :D
8946outmix_8_04_08.jpg




Pozdrawiam
 

PioK

Member
ladnie wam kwiatki rosna... ja tam narazie na probe wysadzilem 1 pestke na dwor tydzien temu i od razu zalowalem bo wiadomo jaka pogoda byla .... dzisiaj zajezdzam patrze a tu takie cos... takze ma 2 tygodnie albo ciut wiecej

imgp2656ks7.jpg


jak widac troszke liscie pozolkly ale generalnie dala rade pod butelka
 

Kanaba

Member
Ema ;) 3 tyg. roślinki, wiełkowałem tak na próbe w sumie, niedługo je wysadze,



Jamil Sayyda, DP, Candian, NL (w tych małych 5 kubeczkach niedawno wsadzone kiełki LR na fote niżej ;p






 

BlinD

Active member
siemano mial moze ktos z was freebies z fr.pl [NL x ICE] x Purple thai ?
nie wiem czy wysadzac to na out czy lepiej do boxa wsadzic kiedy indziej ;p
 
B

Biohazard

Siema,

IndoorMix zmarniał trochę od HPSa ale zaczyna zdrowieć. Zmieniłem miejsce w boxie na ciemniejsze i ma sie w miarę dobrze.



AK, generalnie ma sie dobrze.



WW trochę szaleje z wzrostem ale już sie uspokoiła, szczyty dotykały dziś cooltube. Zastosowałem małe wyginanie, zobaczymy czy coś pomoże. Fotki przed LST.





Lowryder#1 spalony przez lampę.





Czas naświetlania zmieniłem 22 marca, pokazały płeć po około tygodniu. Wszystkie fotki z fazy ciemnej.

Pozdro.
 
G

Guest

BlinD said:
siemano mial moze ktos z was freebies z fr.pl [NL x ICE] x Purple thai ?
nie wiem czy wysadzac to na out czy lepiej do boxa wsadzic kiedy indziej ;p

tez to dostalem jako gratis 3 sztuki ida pod slonce ale wezme z nich jakies kolony pod lapeczke bo moze cos z tego ciekawego wyjsc :)
 

Timbuktu

Member
Witam

Pokoloruje tutaj cosik.

Odmiana - nie mam pojęcia,pestki regular, gratis od jednego z polskich banków. Jedyne co wiem to to, że breederem jest HotCargo (pozdrawiam)

Jako, że moje doświadczenie ograniczało się do jednej uprawy (Brainstorm, zdjęcia tutaj są)

Roślina posadzona w celu eksperymentowania (dr. Frankenstein ;D)

Roślinka bardzo ładnie rosła na wegu (tutaj miała ok 3 tyg, tydzień po 1 FIM`ie).





Potem zacząłem eksperymentować.

Weg (18/6, 4x18W CFL):

1. Przełączyłem na flo w celu sprawdzenia płci i ku mojemu zdumieniu okazała się kobietą.
2. Później spowrotem przełączyłem ją na wega żeby zobaczyć jak się zachowa (zniosła to bez sprzeciwów).
3. Następnie pobrałem klony (najpierw 2 sztuki - niepowodzenie, potem jako tako załapałem o co biega i pobrałem 6 sztuk - sukces. Użyłem ukorzeniacza AB z ogrodnika, klonowane od razu do ziemi)
4. Kolejnym eksperymentem było traktowanie krzunka 150% - 300% dawkami nawozów chemicznych (w efekcie popaliło się sporo liści, ale o dziwo plancik przeżył)
5. Sprawdzałem też jak plancik zachowuje się jak się go przeleje, oraz przesuszy

A i oczywiście trenowałem sobie FIM`a (pięciokrotnie)

Tyle eksperymentów na wegu, który trwał około 2-2,5 miesiąca.

Później znudziły mi się eksperymenty na wegu - przełączyłem na flo (4,5 tyg temu)

Flo (12/12, celowe zabawy fotoperiodem, 70W HPS + 20W CFL):

1. Pobrałem klony w 1 tygodniu flo (4 sztuki) - klony się ukorzeniły, ale przez 3 tygodnie nie miały żadnych przyrostów - wywaliłem.
2. Eksperymentowałem również z dawkami nawozów - 150% - 300% zalecanych mieszanek na flo (przy każdym podlewaniu) - większość liści uległa spaleniu nawozem, ale ku mojemu zdziwieniu roślina nie zatrzymała swojego rozwoju.
3. W 2 tygodniu flo obciąłem WSZYSTKIE duże i średnie liście - zostawiłem tylko trochę małych przy formujących się topach. Roślina zatrzymała się w rozwoju na około tydzień, po czym jako tako doszła do siebie i zaczęła wypuszczać spore ilości małych liści.
4. Oczywiście przelewanie i przesuszanie (w przypadkowej kolejności).

W 3 tygodniu miałem zastosować 500% stężenia nawozów oraz poucinać wszystkie pozostałe jak i nowo rozwinięte liście - nawet te małe ale zauważyłem, że plancik pomimo tego, że traktowany był bardzo hardkorowo, zaczął wypuszczać nowe kwiatki i naprawdę mnóstwo trichomów na liściach. Nie zauważyłem też męskich kwiatów - roślina ani myśli się zhermić, chociaż za wszelką cenę próbowałem to zrobić - zabawy w różny czas naświetlania). Zrobiło mi się szkoda naszego ukochanego chwasta i od tamtej pory zostawiłem ją w spokoju. Ciekawe czy uda jej się dojrzec i czy da jakiś plonik :)

Oto jak kwiatki wyglądają teraz:












A tu mi wyszło fajne foto:



Reasumując - eksperyment bardzo udany, konopia to niezwykle silny chwast a czego się nauczyłem to moje :redface: .
 
Last edited:
G

Guest

no starenki od Hota to same dobro wyplywa... pestki i geny pierwsza klasa.. powiem tak.. Na eksperymenty to bym wolal wszystko poswiecic ale nie pesteczki od hota. no ale co sie nauczyles to twoje... jakies wnioski? ;)
 
G

Guest

siemanko super wam rosnie :)
Ja dzis dałem nasionka do kiełkowania na outa :)

Holland hope , sweet roxana , bagseed :)


Divi :
Mam do ciebie pytanie jestes zadowolony z tego pakistan walley ?? bo chce wziąść go na indorka bo za 2tygodnie zaczynam a widze ze jest bardzo szybki :) jak z mocą itp ??
 
Top