What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

tomato

Member
Veteran
widze ze wszyscy juz sie nie moga doczekac tego outa.. hehe.
divi, niezly sprzet tam masz..no fakt, bez lopaty lub saperki to ani rusz..a oto maja saperka, nówka sztuka, jeszcze nie śmigana ! i w maskujacym zielonym kolorze na dodatek..



oj cos czuje ze sie zazieleni na potege... :headbange
 
C

Ca2

Divi: zajebista sprawa z tym nightvision i krótkofalówkami ;) K++ dla żony za wsparcie techniczne;D
Ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelenicie Panowie total kozak.

Do mnie dziś zawitał bonus ;D
Mormalnie w tym roku jestem zawalony LR'ami po uszy.. skoro ich tyle mam...to out jakotaki zrobie choć miałem nie robić.

Kuleczki są przecudne...bardzo zbite i bardzo suche. Zapach przekozak.
 
Last edited:

cardiel

Member
siemacie ziomki ziomki :smile:

Gdy tylko pojawia sie okazja wyrwania free nasionek na forum, zaraz was o tym informuje heh i tak jest i tym razem...

Mozecie sie zalapac na beta testy nowych wersji Sour Diesla Rezdoga, ktore wyjda w tym roku.. :smile:

Wpiszscie sie w tym === > http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=85761&page=1&pp=15 threadzie z dowodem waszych umiejetnosci w postaci fotek wypasionych szczytow, dodajcie kilka slow o waszej motywacji a moze pojawicie sie na tej liscie :

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=85701



powodzenia zycze ja

Cardiel :joint: :wave:
 
A

adrianmenyo

ca2


Mamy podobne klawiatury ca2, tylko zawartosc na nich lekko inna! :d hehe
 

Lewar

Member
od 4tyg. 12/12, zaczely kwitnac po 2 tygodniach. ukorzenione klony trafily na flo i sporo urosly.

0,5m^2, 250W + terra flores, pk 13/14, hesi super vit. brakuje jedynie jakiegos stymulatora, ale 85zl za canna boost 0,25l to troche za duzo, moze innym razem...

razem w boksie bez dwoch dam



na lewo 4 klony blueberry od dutch passion. obok ww x g13 (POZDRO DLA WAS CHLOPAKI ZA KLONY)



ww x g13



ciekawe jak to wyjdzie. g13 x ww szybciej kwitnie i ma nieco wieksze czopy :p

tak wygladal grapefruit pod 400w:



5 tyg. pozniej:



pozdr.
 
K

Kameleon

Siema.

Jeśli można się wtrącić (nabije sobie posta xD).

Pucujecie, pucujecie...

Sugerowałbym, żeby nie pisać (jak Ca2 akurat ostatnio):
wpadł do mnie listonosz i przyniósł paczuszke z... albo coś w tym stylu.

nie ma co się pucować bo jak tak dalej będziecie robić to jakiś dziennikarz faktu będzie miał zajebisty temat na artykuł, a przesyłki będą 100x bardziej prześwietlane.

Pisanie takich tekstów jest nierozważne na maxa i przypałowe w chuj!
Porównałbym to do biegania wśród "kumpli" i chwalenia się, że ma się uprawe zioła... Niby nie przypał, a jednak chujowo...
 
O

Ojciec

Ahh chłopaki pędzicie z tymi domowymi uprawami aż miło popatrzeć :)
U mnie właśnie trwa suszenie LowSnow hehe , bardzo ładnie pachnie. Jeśli dorwę aparat to wrzucę fotkę :)

Dziś kupiłem łopatkę ? raczej saperkę , poszedłem kopać dołki na miejscówce i tragedia przy drugim dołku się złamała :( :cuss:

P.s

Kameleon , take przesyłki są miedzy galaktyczne hehe a nie miedzy miastowe w Polsce. :bashhead:

Edit:
Więc nie rozwiewaj tematu , bo szybciej dojdzie tam gdzie nie powinien.




Edit2:

Woo Kanaba , niezłe wyposażenie , ja kupowałem w ogrodniczym hmy... to była można ją nazwać , miniaturka zwyczajnej łopaty , około 70 cm. I jak pisał BlinD "najslabszy jej punkt to łączenie miedzy trzonkiem a czescia kopiącą" i tam właśnie pękła. hehe aha kosztowała zaledwie 20 zł więc nie chciałem przepłacać a jednak :nono:

:wave:
 
Last edited:
K

Kameleon

no wiadomo, że idą przez prywatną firmę kurierską (MiedzyGalaktyczne) której właścicielem jest jeden z icmagowiczów, ale wytłumacz to cbs, policji, politykom (lpr - pamietacie znaczek z gandzia?) albo dziennikarzom.


Nie ma co zgrywać bohaterów i robić przypał.
 

BlinD

Active member
Ja mam identyczna i sie sprawdza w miekkiej glebie bo raz kopalem w takiej lekko gliniastej z mocnymi korzeniami roznych chwastow to sie zgieła... najslabszy jej punkt to łączenie miedzy trzonkiem a czescia kopiącą
 

gigi

Member
niech sie zaczyna sezon bo juz nie mam tematu:/ trzeba zaczac ostro dzialac!!
a tak wogole to panowie ladne planty
 
A

adrianmenyo

kameleon, sam sie pucujesz. Niewymyslaj sobie tekstow, lepiej trzeba bylo opisac pogode...
Poczta polska zawsze bedzie sprawdzac w pierwszym rzedzie grube koperty z zagranicy, czy czasem niema dulcuw ;D jezdzi starymi zukami, listonoszy dziennie widze kilku na swoich komarkach ;) i nie ludzcie sie nawet ze policja bedzie z psami latac naokolo paczek, albo niewiem jak, kameleon jak ty sobie to wyobrazasz? masz pojecie wogle ile paczek jezdzi na okolo polski? pozatym, pomysl, sam moge zaraz spakowac 2 giety i wyslac komukolwiek, poczym poinformowac policje, pomysl co mu moga zrobic? Posadza go ? Dlatego niema szans zeby polska policja tracila swoj cenny czas i pieniadze na takie akcje, dobrze wiedza ze nic nie zrobia osobie ktora dana paczke dostala, stary zreszta z taka iloscia jak cie dopadna na miescie to dolek i tyle, palom nawet sie nie chce robic sprawy bo ilosc marna! co niby ca2 bedzie tym dilowal? na pol polski? wystarczy ze sie policjanci splukali na taki system satelitarny od NASA co bedzie im pokazywac..... pogode hehehe ;))) bylo o tym ostatnio, ponoc maja miec w koncu kolorowe monitory! w kraju nikt nie ma prawa otworzyc twojej paczki chyba ze by tykala :D wiec tyknij sie jeszcze raz po glowie i pomysl zamiat obrazac pozadnych obywateli co jeszcze polskiej poczcie daja uczciwie zarobic :F
 
zgadzam sie w zupelnosci z adrianmenyo...
do mnie tez pare paczek szlo z tym i owym i nigdy sie nie zdarzylo zebym widzial ze jest otwarta czy psy za nia wesza albo cos...
no czasami tylko przepadla w niewyjasnionych okolicznosciach i pozatym to tyle :) hehe
zadzroscie temu kto ja jebnął :D hehe
i nie robcie takiej afery na forum... lepiej cos pokolorujcie :) zeby sie milo wchodzilo :D
A co do mojego indoorka to za tydzien przesadzam polozwe plantów na pole choc by jeszcze byly przymrozki <choc niesadze> no ale musze je wywalic... i zostawiam 22 krzaczki w boxie przesadzam do wiekszych doniczek i planuje kupic bat quano w proszku i w plynie i zmieszac z ziemia i wtedy poprzesadzac :)
na flo doniczki ok.20l do tego kupie stymulator kwitnienia...
pozdrawiam
 
D

dEv-9

Low ryder day 52

Rosliny od poczatku sa na 12/12 swiatla.
Jedna roslina ma dziwnego topa, takiego ze 4-5 szczytami.
3815low_ryder_1_day_52.jpg


3815low_ryder_2_day_52.jpg


Inne sa normalne
3815low_ryder_3_day_52.jpg


3815low_ryder_4_day_52.jpg
 
Last edited:

bolk

Member
w kraju nikt nie ma prawa otworzyc twojej paczki
Nikt na świecie (z wyjątkiem chin oczywiście) nie ma prawa otworzyć twojej przesyłki, nie pamiętam jak się to ustrojstwo nazywało ale polska ma podpisaną jakąś kartę gwarantującą ludziom wolność wypowiedzi i wolność przepływu informacji i korespondencji. Jakoś śmiesznie się to nazywało ale to dzięki ONZ-etowi ;]

Co do samej poczty siostra się ostatnio śmiała ze znajomego pocztowca który nie chciał wierzyć że pocztą nasionka przychodzą ;]
Dobrze że nie wie co jeszcze poczta po Polsce rozsyła i chwałą jej za to nie ważne że w większości przypadków jak tam idę wychodzę wqrwiony...
Z pocztą jest jak z koleją ich się po prostu lubi no bo kto nie lubi dostawać wesołej paczki ;]
Czeka z utęsknieniem na przesyłkę i otwiera codziennie to jeb*** skrzynkę :)

Tak na marginesie dobrze że wiosna już ;]
Kanaba najlepsze jest to że chłopaki na zdjęciach w tym artykule pokazując co polecają "profesjonaliści"
http://wiadomosci.wp.pl/gid,9819770,img,9819775,kat,30614,galeriazdjecie.html?G[page]=5
 
Last edited:
K

Kameleon

adrian... twoje pojecie o poczcie polskiej jest troche zacofane. Jednak polska to juz nie jest do konca taki postkomunistyczny kraj jaki byl.

Zdaję sobie sprawę z tego ile paczek krąży po kraju jednak ty (wy) chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jakimi środkami dysponuje policja. Wystarczy pierwszy lepszy pies skutecznie przeszkolony do wykrywania narko i szanse na wykrycie twojej paczuszki diametralnie wzrastają.

Oczywiście najpierw muszą sie oni dowiedzieć, że strata czasu wśród paczek nie jest wcale taką stratą czasu jak się może wydawać. Dzięki waszej 'pomocy ' moze stac sie to szybciej niz sie wydaje.

Czas i pieniądze? Wystarczy dwóch policjantów + pies. Pieniądze zaoszczędzą bo zamiast jeździć i patrolować teren w poszukiwaniu wandali i jarajacych dzieci przejdą się po segregowni paczek.

Pałą się nie chce robić sprawy? W jakim kraju ty żyjesz? Na pewno nie w tym co ja...
no comment

Policja nie ma prawa otwierać przesyłek? Nie jestem prawnikiem, ale z tego co wiem to policja nie ma prawa otwierać przesyłek bez powodu tudzież profilaktycznie.
Służba celna poza tym, może otworzyć paczkę która idzie zza granicy.


Podsumowując:
To, że przesyłki nie są teraz kontrolowane to nie znaczy, że się to nie zmieni.
Pisząc takie teksty zwiększacie szanse na zmianę i możecie mieć wpływ na jej szybsze wprowadzenie.

Mam nadzieję, że sielanka będzie trwać wiecznie, ale jeśli nie to ,nie życząc nikomu źle, mam nadzieję, że wpadną tylko właśnie takie kozaki jeśli ktokolwiek będzie miał wpaść, a nie skromni growerzy dbający o bezpieczeństwo za wszelką cenę.


Tyle na ten temat ode mnie. Mam nadzieję, że to przemyślicie.
Nie mialem zamiaru nikogo opierdalać, chciałem, żeby moje posty dały Wam do myślenia. No i przy okazji nabić sobie pare postów he he he he he

Pozdrawiam i życzę 100% bezpieczeństwa wszystkim. Nawet kozakom których zachęci to do jeszcze większego kozaczenia.
 
Last edited:
V

vod

Co do poczty to polecam wszystkim tego threada, bardzo pouczający mimo, że nie o naszym kraju: http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=79439

Pałą się nie chce robić sprawy? W jakim kraju ty żyjesz? Na pewno nie w tym co ja...
no comment

a ja mam comment do tego. mój ziomek chodził po sądach za 0.4g. uniewinnili go co prawda, ale to tylko dlatego, że miał porządną poradę prawną pod ręką.
 
Top