What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Zathir

Member
:wave:
pierwsze chwile lr'ka:

30389S6306160-med.JPG


30389S6306165-med.JPG


rosiczka spod lupy ;p
30389S6306167-med.JPG


i siła mojego słońca:
30389S6306171-med.JPG


pozdrawiam :wave:
 
D

dEv-9

Elo, sry za off top, ale lampe hps 100w, nie moge nigdzie znalesc;/
jak ktos wie gdzie dostac z calym balastem to pm
pozdrawiam
 

buSka

Member
siemacie =]
zapodaje troche fotek z mojej dzungli :p ledwo mi sie panny mieszcza w boxie ale jakos daje rade:p okolo 20 dnia flo, nie wiem dokladnie ktory, w kazdym badz razie na flo juz sa min 3 tyg. :p

mamuska + klooony :p (te plamy na lisciach to zacieki od wody+nawozu:p, nie chce mi sie tego wycierac i chyba nie ma takiej potrzeby:p)



a tutaj 2 moje mixy, powyciagaly sie strasznie diablice nie wiem czemu bo caly czas sa max 15/20 cm od lampy, nawet dzis lampe wyzej podnioslem bo jednej pannie bylo za goraco i sie liscie przypalaly



to tyle;P peace!
Edit: 25 dzien flo dokladnie =]]]] wlasnie do tego doszedlem :p
 
Last edited:
C

Ca2

Ja mam zbędną Philips 100W Hg Free 9k lum bez balastu.
Zathir: ta rosiczka daje Ci rade bez przykrycia? Moje są na parapecie pod szybką bo bez szybko przysychają:|
buSka: Zacnie w ryj!
 

Zathir

Member
@Ca2 ja tam wszystkie rosiczki trzymam bez przykrycia, pilnuje tylko aby cały czas miały wode na spodkach.

lr 12h pozniej:
30389S6306191-med.JPG



hot mix pierwsze chwile na powierzchni:
30389S6306192-med.JPG


i ww:
30389S6306193-med.JPG


pozdrawiam :wave:
 

UNILITE

Member
alijah cos glodna chyba ;)

bgw ladne dziewczynki, czekam az beda kobietami i beda mialy tu i tam hehe :D

pierwszy post w 2008 ;]

fajnie sie kreci lole z szamana, mocno sie lepi ;) :joint:
 
C

Ca2

Big Green Worm: niezła genetyka. U mnie cross z Johnnym Blaze nie kwitł jak trza...a od początku rósł równie mięsiście jak twoje rozsady;)
 

orangin

Member
Witam wszystkich,

tritexo, czy to jest hollands hope? mialem podobna rosline na out, i byla to moja najlepsza trawa pod wzgledem dzialania :D. I teraz szukam co to bylo, zeby zalatwic na tegorocznego autdwora. Normalnie sama rosla. Zero dmuchan chuchan, a wyrosla najladniejsza. Niestety mam tylko fotki juz scietej



placjusz, te cynamony chyba sa glodne :D. Nie znam sie, ale jak moje takie byly, to mi zwrocono wlasnie na to uwage ;o)

A to wiesci z mojego ogrodka:

wiecej fotek wstawilem w moim watku.
pzdr
 

tritexo

Member
orangin- obydwie rosliny to maroci hh nie mialem przyjemnosci probowac zeby nie robic offa 44 dzien flo
36097IMG_5393.JPG
36097IMG_5394.JPG
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
super kwiatki koledzy. rosnie wam jak skurczy byk, hehe

powodzenia wam z tymi mojimi,hehe

duzo nasion co jest w hot mix pochodza z tego chemd x sd.

664IMG_5606.jpg


co z nich wyjdzie? kto wie?hehe mysle ze napewno cos ciekawego.
jedne co chce dodac ze sour diesel i chemd lubia pokazac banany w czasie kwitnienia. ale niesa to hermy. poprostu rodzaj jest wrazliwy i ma tendencje na wydanie banana szczegulnie pod koniec kwitnienia. ale niech to was nie odradza. sd i chem dog jest trawa tak dobra ze banany to nic strasznego.

peace
 

placjusz12

Member
No naprawde ten rok zaczol sie naprawde zielono
Cinnamonki



Skunk1(ciekawe ile jeszcze zostalo hehe)



i vortex(wwxsantamaria)


niewiem o co chodzi jej z tymi lisciami? jak cos to dzieki za pomoc

Pozdro Placek
 
G

Guest

Hehe Castle, zostały mi 4 pestki tego mixa. Może w tm roku mi się z nimi na polach uda. Pozdro1410
P.S. Kto jeszcze się wiosny doczekać nie może? :D
 
Last edited:
G

Guest

o matko! Grunwald.... ja juz nawet saperke zamowilem co by podkopy robic na wory z ziemia :D hehehe pestki juz czekaja... a pomijajac juz samego outa, to mi slonca brakuje ... nie cierpie zimy, szczegolnie w miescie grrr...
@Azzzzz... - bedziesz zachwycony... mega stuffik z tego Cinn`a przynajmniej mi na maxa podpasowal...
@Hot- to nie szczyt, to ZYWICZNA KIŚĆ :D dajesz jak zawsze masterze , respect

ja sie juz niemoge doczekac harvesta... gdyby nie jeden z nas to pewnie bym juz ja zciol a tak to se dziewczynka dojdzie chociaz ... THX Bro..
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top