What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

heheh siema szanowna ekipo ;) jezu ale sie za wami steskłem heheh i za cywilizacja... i za roslinkami. juz dzis ich nie zfoce ale jutro narobie zaleglosci... wam wszystkim najlepszego tlustego w boby 2008.. co by nam roslo jak na drozdzach a out w tym roku byl jak marzenie ;)
u mnie 2008 stoi przed haslem LED i aero... a ze wiecej czasu bede mial to ogarne

pozdr 4@ll
 

tritexo

Member
Krzyzowki z marcoiem swietnie rosna polecam lecz nie do micro grow bardzo pnie sie w gore co jest troche meczace 6 tydzien flo marocxblubbleberry
36097IMG_5242.JPG
36097IMG_5255.JPG
 
Last edited:

Q_ba1

Member
Rok 2k8 rozpoczęty
Wszystkiego Najlepszego po raz enty,
Kto hoduje ten nie żałuje
Pali najlepsze i wszystkich częstuje :rasta:

..no to lecimy,

ode mnie teoretycznie nic, praktycznie dwie uprawy które są tylko pod moimi skrzydłami
NRS Ice 45/25 days flo, 5/6 female, fim
hps150 + daylight



DP powet plant fem, 400 tent
germinated 24-26.12 :muahaha:




Plany na rok 2008 to 400-600 w systemie hydro + veg box :dueling:

Regards
Q
 
Last edited:

lovik

Member
triq bardzo ładnie wyglądają ile ci kwitną ?? mi maroc w boxie nie chciał rosnąć albo trafiłeś w większości pheno bb albo masz farta pozdr. Wys
 

buSka

Member
To cos odemnie w nowym roku =]]
cala brygada=]

[Arjanshaze#2xNL5Haze]xJH, dopiero w sumie zaczal tak porzadnie kwitnac :p cos czuje ze dlugo ja bede trzymal :p 2 roslinka tez tak kwitnie dlugo ;/ no ale trudno moze sie odwdziecza w jakosci :)
 
JAK NAJWIĘKSZYCH PLANTOW I NAJMOCNIEJSZEGO ZIOłA W NOWYM ROKU OOO I OCZYWIŚCIE O BOSKIM SMAKU ;D I WIELKIE BARDZO WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA PLANTATORA ZA PACZUSZKE WIELKIE DZIEKI
 

baku

Member
ya bless my rastafarai baku come back hehe
wrzuce fotke moze juz była zreszta sam nie pamietam :D
jak doczekam sie pestek to startuje z nowym boksem zyczcie powodzenia :D
hollands hope

i pamietajcie w tym roku ma byc jeszcze bardziej zielono niz w poprzednim :
:joint:
 

tritexo

Member
marocxbb to moj mix z tegorocznego out/in neic stiwerdzilem hermow naprawde bezproblemowa odmiana :) Wysek, kwitna 39 dni jeszcze 3 tyg gdby nie blad ktory pociagnal za osba powazniejsze byloby lepiej ale i tak mysle ze nawet niezle jak na nedzny 100w hps pzdr:)
 
Panowie mam kłopot. A więc sprawa wygląda tak: zrobiłem box'a w szafie ale w szafie jak zamyka się drzwi jest szczelina i przebije się przez nią światło probowałem to zakleić kartonem ale przez karton też przechodzi. co mogę zrobić??
 
M

muciek

Widzę, że zaczynamy od nowa :D
No to jedziemy z koksem i kolejnymi 400 stronami topicu do 2009r ;)

8 tydzień Grapefruit x Nev. Haze.

 

castlevania

Member
cheech and bong - strain pochodzi z zapylonej rosliny z outa 2006 jak pisałem wczesniej, a co dokładnie to ci nie powiem wiem ze mialem te 3 odmianki: Aurora Indica, AK48 i SADPxS#1, ale co z czym sie zapyliło nie wiem, ale wiem ze bedzie wesoło :), zapach jak z poprzedniego indoorka czyli małe czarne winogrona od babci z działki:):) pozdro !!

E: cancanabic - uszczeliki gumowe do okien załatwia sprawe, ja przyklejałem nawet po kilka warstw
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top