What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
chem d x sd

zapach i smak strasznie podobny do sour diesela.
bardziej slodki ale nadal ten smiedzancy zapach i smak
super trawa , jak dlamnie jedna z lepszych co palilem

jezeli macie te geny to rubcie krosy z tych kwiatkow

uwaga:
dobre kwiatki moga doprowadzic do niesamowitego smrodu,hehe

664IMG_5610.jpg


664IMG_5613.jpg


664IMG_5617.jpg


peace
 
D

dEv-9

Chlopoki pomozcie!
Potrzebna mi tylko wentylacja, 2 wentylatory koniecznie.
Jestem nastawiony na dospel 100m3/h 15w mozna spotkac w castoramie:) 20-30zł(tylko troche glosne:( )ale widze ze malo osob tu takie ma. A tych od kompa nie mam pojecia jak podlaczyc. Wiem ze trzeba kupic jakis zasilacz ale jaki to juz niewiem, prosze o pomoc Pozdro.
 
Last edited:

cardiel

Member
hej Dev :smile:

poprostu najzwyklejszy zasilacz.. hehe chyba miales kiedys pegasusa? Wlasnie taki zasilacz. Naprzyklad taki:

http://ecp.info.pl/aukcje/zdjecia/zasilacz12v500_ml_ma_1.jpg
Najlepiej gdyby mial jeszcze regulacje czy ma byc 9V, 12V czy 15V wtedy bedziesz mial mozliwosc regulacji obrotow a co za tym idzie i temperatury.

A podlaczenie jest banalnie proste... Musisz pozbyc sie gumy otaczajacej kabelki ak zebys mial przewody na wierzchu, zarowno w zasilaczu i wiatraczkach, pozniej tylko laczysz czarny z czarbym i czerwony z czerwonym i jest git :smile:

Ps. Pytanie do tematu " Indoor pytania" raczej :wink:

pzdr :joint:
 
Last edited:
V

vod

Zasilacz od kompa normalny potrzebujesz. a potem spiąć drutem dwie zworki. w necie znajdziesz opis. zielony z tym czarnym co jest obok w każdym razie.

Poza tym raczej w indoor pytania zadawaj takie pytania :)
 
G

Guest

Ale pytanie zasadnicze do czego ta went. do lamp czy boxa?jakiej kubatury? mi 150m3 spokojnie starczaja do boxa 3m3 te komp sa zbyt male, raczej do nawiewu na rosliny...albo do szafeczki...

sorka za jakosc ale tyko telefon pod reka byl...




juz myslalem ze nie wyjdzie ... uff...
 
V

vod

Nie wiem gdzie z tym linkiem, więc wstępnie wrzucę tutaj. http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36037,4808124.html

nareszcie jakiś pozytywny tekst. choć parę śmiesznych rzeczy też tam jest np. "Razem z Instytutem Celulozowym w Łodzi opracowali już nawet sposób produkcji papieru na bazie konopi." he he papier produkowano z konopii jeszcze zanim zaczęto do tego drzew urzywać he he. whatever.
potencjalnie ciężkie czasy dla outdoorowców, jak tysiące hektarów zaczną kiedyś pylić. no ale sądzę, że nic z tego i tak nie wyjdzie ;) ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii nie pozwoli.
 

cheech and bong

Active member
jakis frajer pisał ten artykuł, co to znaczy konopie z dużą zawartością haszyszu? chyba chodzi o THC bo zwykle wlokniste konopie tez potrafia duzo zywicy wytwarzac tyle ze nie bedzie ona kopac
"Rzeczywiście ktoś, kto nie jest specjalistą, nie może "na oko" odróżnić konopi indyjskich od włóknistych - przyznaje prof. Henryk Burczyk, zastępca dyrektora Instytutu Włókien Naturalnych w Poznaniu. I uchyla rąbka tajemnicy: - Rośliny z dużą zawartością haszyszu w granicach 1-3 proc. są znacznie niższe i zwykle nie przekraczają metra, a odmiany włókniste są wysokie."
hehhehe panowie sadzcie hollands hope ktora rosnie nawet 3 metrowa bedzie uznana za włoknista
jak na prof to troche poleciało niewiedza, a co z wyjatkowo psychoaktywnymi sativami panie profesorku?
a to to juz jazda jest hehe
"Jeśli nie kompot, to co?"
przeczyta sobie takie cos palant jeden z drugim i mu sie pokojarzy ze z konopi robi sie wywary i po kablach sie kłuje... eeee nasze forum jest skarbnica wiedzy niech lepeij profesorkowie tu najpierw sobie zajrza to moze sie czegos nowego naucza
 
C

Ca2

Haha zawartość haszyszu może być ;D
Ostatnio paliłem z kumplem hasz o braku mocy ;D w smaku podobne do Damiany... z domieszką plastiku haha ;D i co najlepsze...4 rury na 3 osoby i 0 fazy. Chyba z przemysłówki wytrząsane trichomy.
 

buSka

Member
tu gdzie mieszkam to mielismy tony tego haszu nieroba =] to nie chyba tylko NA BANK wytrzasane trichomy z przemyslowki bo nie wieze zeby jakakolwiek komercyjna odmiana byla taka. Raz z ziomkiem spalilismy 3 giety na dwoch tego gowna i 0 fazy tylko bolal mnie leb i bralo na hafta :p (to od tych buchow w plucach a nie od tego haszu :p)
 

57fun

Member
ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii nie pozwoli.
Ale konopie siene można sadzić , a co jeszcze lepsze sa dotacje unijne większe niż za rzepak. tylko sazdic i zgarniać unijne dotacje a i jeszcze w jednym ze spliffów był art. o budowie domów z konopii z połączeniem z wapnem i czymś tam jeszcze...1hektar= 1 dom. :]
 
O

oddworldDormé

widze z was znawcy tez wielcy ...
dzis na sniadanko 5centow rozgotowanych topow zajebistego sqna hemika walilem
było boskoo
a wy sie podniecacie ze profesor sie potknoł na paru wyrazach
ohh chlopakii dajcie spokój
pomidorem.gif




kolorujta lepiej
rodzina.gif
 

capta

Member
no wybacz ale początkowo tak pomyślałem i gdy dotarłem tu
oddworldDormé said:
5centow rozgotowanych topow zajebistego sqna hemika
ciśnienie mi skoczyło i wyrazilem swoja "nieprzychylność", kurwa jak mnie takie wypowiadanie się drażni niesamowicie, sprawia, ze mam wrażenie do czynienia z gnojem, a gdy pomysle, ze to przecież mój problem mam ochote rozniesc monitor
teraz ochłonałem, za uniesienie przepraszam
 
Top