What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Yarcio

Member
Zathir, zajebiste topki, naprawde super. A wszystkie planty maja podobne feno? Czy roznie rosly/pachnialy itp itd?
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
rosnie wam jak na drozdzach hehehe
to ja wkleje swoje




a teraz pani z malej doniczki hehehe ma juz okolo 29 dni i 7 dni FLO




dzisiaj przesadzilem ja do wiekszej doniczki






pozdrawiam was
p.s. sorry za daremna jakosc zdjec
 
Last edited:

urban

Active member
Zathir jestem fest konkretnie zadowolony, ze tak dobrze wykozystales te moje pestki.

Super ci to wyszło K+++

Tak dla scislosci to do tego crossu z meskim HH nie poszła purple kobita durbana, tylko zielona kobita durban x skunk.Dokladnie ta:




Mam nadzieje ze ziolko ci bedzie smakowac, i licze ze zrobisz wpis w polish strainguide bo sam nigdy tego crossa nie posadzilem

pozdro
:headbange
 
Witam Szanowne Grono :joint:
U mnie na razie tylko lr-ki od Pana P. jeszcze raz serdecznie dziękuje...

Wszyscy Panowie zapierdzielacie bd ładnie.

Zathir jeśli chcesz to mam lr ma moze z 10 dni pokazał już płeć i nie mam co z nim zrobić jeśli jesteś zainteresowany to pm.

to własnie ten.


NKOTS dziękuje i wzajemnie pozdrawiam :rasta: :wave:

Pozdro6oo
Rd
 
Last edited:

Cinnamon

Member
A takie małe nic :wave:

White Russian x Afghani


Sensi Star x True Blueberry x White Russian



Dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów :wave:

Peace iG... :kissass:
 
A

adrianmenyo

O KURDE, "White Russian x Afghani" , to ten zabojczy cross ;) Mam nadzieje ze mi sie kiedys trafi kilka pestek tego "magika" tez bym sie chcial zataczac po paleniu ;) Pozdro!
 
G

Guest

adrianmenyo said:
O KURDE, "White Russian x Afghani" , to ten zabojczy cross ;) Mam nadzieje ze mi sie kiedys trafi kilka pestek tego "magika" tez bym sie chcial zataczac po paleniu ;) Pozdro!

Hehe miesięczna przerwa od kwiatków sprawia cuda :D
A właśnie... na mur beton pamiętam że w tamtym roku ktoś to na dworze miał... Kto? Jak wyszło?
Godzinę temu pierwsze sionka do wody poszły :D :headbange
 
Last edited:
G

Guest

no u mnie maroci poszly na wate i out mix od super-breedera plantatora hyhy.. :D pogoda przepiekna i temperatura wzrosla; sadze ze za 2 lub 3 tygodnie bede wysadzal pierwsze sadzonki; o to czy przezyja sie nie martwie bo moje planty przezyly miesieczny experyment na balkonie (snieg, dzeszcze, przymrozki) hyhy.. ^^ Tylko te przeklete chwasty! :spank: Mysle ze dobrym pomyslem jest wysadzanie pod koniec kwietnia bo nie ma wtedy suszy (mam nadzieje!) co potrafi mnie wkurzyc a czasu na chodzenie i podlewanie mam malo :p A poza tym biore pod uwage globalne ocieplenie hyhy..

fotka dla motywacji guerilla growerow :D
22188100_1083.jpg
 
C

Ca2

Ja już kiełkuje LR i LRmix + durban od plantatora. Jeżeli jest opcja na plony w lipcu to i LRy sie posadzi... durban dojdzie sobie później. Nim cokolwiek wyleci na desant podveguje na parapecie. Pan P zaskoczył sionkami to malutki out zrobię. Wszystcy palacze durbana wipisali ogrom zajebiaszczych recenzji więc sam się pokuszę o degustacje tego weedu. Szczerze to aż skakam z radości na ten sativa high ;D

Po obecnym In przewidywana jest przerwa techniczna. Być może zaskocze z pojemniejszym boxem :) 0.2m2 już by mnie bardzo ucieszyło. Chwilowo osiągi z lampy lekko ogranicza przestrzeń. Na oko stracę 5-10cm na wysokości...ale... sami wiecie co ja na to :) Większa przestrzeń...więcej roślin...mniej vega i pobawimy sie z krasnalami.
Teraz ufazowany G13xWW sobie myśle, że być może nawet bym sadził 50% boxu jednym strainem i drugie fifty czymś jeszcze cwańszym.

Odnośnie smoke raportu G13xWW... napisać mogę, że w smaku ciut na styl Bubbleberry x Afghani by HC. Topy totalnie na styl WW. Kwitnie dość przydługawo (także po WW). Działanie... początkowo euforyzuje z czasem opada w nieogar aż w końcu odbiera energie i powoduje straszliwe znudzenie i zawieszki. Mojej partnerce niezbyt przypadło do gustu bo ostro wchodzi...za mocno... i jest zbyt ciężkie.

Ostatnio z kumplami paliłem...jeden już wódzi przykropił i bronxy ...jaramy jaramy.. koleś ściągnął takiego strzała, że lekko zzieleniał i puścił spawa:D Inny niedawno na imprezie odpuszczał kolejki pod pretextem tego, że "dawno nie paliłem takiego mocnego zielska". Ogóleni plon oceniam 10/10 moc 10/10 smak/zapach 10/10. Godne polecenia praktycznie każdemu. Początkujący palacze się mile zaskoczą a zaawansowani nie rozczarują:) Nic dodać nic ująć. Teraz w miarę na bierząco w moim coco growlogu będą się pojawiać shooty moich crossów. Smoke raporty również.

Ledwo się słońce pojawiło już Panowie kolorujecie :D Oby tegoroczne outy były bardzo dobrej jakości. Lub jak komuś zależy bardzo obfite. Ja z LRami raczej rekordów nie będe bił haha... a jak chodzi o durbany to im zrobie taką szkółkę, że będą lepsze bonsai od LowRyderów. 60g na jesień i będe happy.
 
V

vod

Tu masz wykres, może ci trochę pomoże. Poza tym search i popatrz co inni stosują.


 
V

vod

U mnie w kartonie:

Gf x sven od nasiona, czyli od 1.2. 125W 12/12.
Podspodem mix outdoorowy salasie.



tutaj jeszcze jedna zmutowana Satori i trzy krzaczki, które płci jeszcze nie pokazały.



tutaj mój rozpadający się kartonik flo, a w nim od lewej gf x sven, mix outdoorowy slasie i shroom x c99




 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Witam !!

Dzisiaj pierwszy raz poczulem wiosne.... zawsze mam taki dzien w roku gdzie po prostu tak sie czujesz....

wiec pokolorujemy !!!











Pozdro !
 

Q_ba1

Member
..a w ogrodzie rosnie mi...
Power Plant 60 dzien flo





Cheese 32 dzien vega



Niebawem kończymy pierwsze i zaczynamy flo :rasta:
Pozdro
Q
 
C

Ca2

Vod: urocze miniaturki. A niektórzy kupują drogie LRy żeby takie fajne krasnale mieć.

Q_ba: tęga taśma produkcyjna...z takim boxem utrzymał bym całe miasto w nieco lepszej kondycji. Ostatnio znajomych pozwijali... i ogólnie chujnia zawsze z paleniem. Normalnie jeden harvest i już można myśleć o kupnie auta;D Pogrom...daj znać ile kilo wytargasz ;)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Vod-zu piekne kartoniki , od zawsze fascynowaly mnie twoje rosliny w kartonach , sam zmontowalem karton pod twoja roslinke hehe. Narazie mam na tapecie Bill Laswel , Devilpriver , Ferbie Boys ..... ,
dziekuje i pozdrawiam
 

Q_ba1

Member
Hehe taśma taśmą, obie uprawy należą do moich uczniów, ja bede mial tylko pewne udzialy w plonach za opiekę nad maleństwami, świetny układ - zero ryzyka, w domu nic nie trzymam, czekam tylko na swoją część :rasta:

Yarcio - w obu namiotach jest po 9 roślin w 15l doniczkach o średnicy 33cm na powierzchnię 1m^2 pod 400w

Chcialbym przekroczyc 400g w przypadku PP ale niestety rośliny dostały troche po dupie przeciągami........ :spank:
I lampa mogłaby być ciut mocniejsza ew cool tube dla zmniejszenia odległośći


Za to Cheese rosnie przecudnie, lepiej niż Skunk Special, zobaczymy pod ile uda mi się podjechac
 

Latest posts

Latest posts

Top