What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Kanaba

Member
grunwald, hehe co pozostałości z outa już tylko zostały? ;D te przytopowe też już zjarałeś? ;D heh zanim sie obejżysz a tu zaraz następne zbiory beda hyhy :) ja też sie już nie moge doczekać pzdr!
 
elo
no wlasnie co z tymi fotkami?
ostatnio mi sie zaladowaly 3 i to ledwo ledwo... czekalem hu* wie ile...
grunwald no liscie zbyt dobrze nie smakuja... juz sie tego za duzo opalilem... i jak mam teraz palic liscie to wole wogole nie palic takie zlapalem obrzydzenia... no ale jak sie nic niema a sie chce to co zrobic...
u mnie w boxie wszystko ok :)
fotki za tydzien wrzuce :)
pozdro
 
G

Guest

20 dzien wegetacji, odmiany to madness z wos i nieznana indoor mix od femaleseeds

z prawej madness
cimg5684cp3.jpg


madness
cimg5688br0.jpg


mix
cimg5693gt5.jpg


mix
cimg5695mu7.jpg


toito
cimg5697wu6.jpg
 
G

Guest

wiejscy motocykliści

wiejscy motocykliści

:canabis: :canabis: :canabis:

TRC SUDDENLY BLUE X SOMA BUDDHA SISTER - bardzo mocna i psychodeliczna GANJA polecam wszystkim którzy lubią strong haj, dopiero ją testuje hehehe za jakiś czas smoke report, pozdro all top

:rasta:
 
Last edited:

Muczaczo

Member
Siemafon!
@Toptop Twoje planty to zawsze wyglądają jak z katalogu Sensi Seed. Reszta też jak zwykle na wysokim poziomie. Niedługo uprawa, palenie i w ogóle wszystko co z tym związane będzie się kojarzyć z Polską, a nie z Holandią :D.
...a wracając do tematu. Dużo się nie zmieniło, ale wszystko idzie jak trzeba. Może w weekend wrzucę na flow.




Pozdro :joint:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Kurwasz jakis problem z UPLOAD PHOTOS... a wlasnie wykonalem pare calkiem ciekawych !!

PS> planuje ktos byc w sierpniu w Holi, w koncu mozna by sie zebrac i spotkac na neutralnym gruncie <tzn centrum Amsterdamu >

Mariujana is evErYwhere !
 
A

adrianmenyo

eeeeeJ! Ja wlasnie mam zamiar zagladnac do Amsterdamu na jakis weekend! Jak by cos to jestem chetny!

PS i pamietajcie, trzeba wykorzystac ten CZAS, puki w amsterdamie jeszcze mozna legalnie sie zbakac, slyszalem ze coraz wieksze zakazy jarania w Holandii :/

Piszcie PM'y jak by cos...
 

Budd

New member
Escobar said:
gadal ktos z typem od cfr kiedy bedzie dostawa z wos i gh? wszystko wykupiliscie hehe

Dostawa będzie za 2 tygodnie więc chill [



Pzdr. dla całej polskiej ekipy
 
G

Guest

:wave:

Cos dla koloru...bo strona jakas taka smutna...:D :wink:

2903vr7.jpg


klon parapetowy...prawodopodobnie wyskoczy na out...jak tylko bedzie na to czas...:smile:

klon2903av2.jpg




pozdrawiam, milego weekendu!
 
Last edited:
B

Biohazard

Moje kwiaty:

Afghan Kush :bandit:



Po lewej IndorMix z FemaleSeeds, po prawej White Widow.




Pozdro All Ya People.

Edit:



 
Last edited:

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Nareszcie upload dziala. W moim ogrodzie 30 dzien flo.

Roslinki wyciagnely sie zdrowo w boxie, nawet z metr. Ostro tez rozkrzewione, troche za malo miejsca mam jak na 5 roslin, ale lubie rozne phena miec po zbiorze.


czasami wyprowadzam je na spacer


jedna urosla za bardzo i za blisko cooltuby z 400w, wiec musialem zlamac jej szczyty i podwiazac. Zyskalem z 25 cm, robilem to juz wczesniej i wychodzi dobrze.




Niektore szczyciki:

LUI 1



LUI 2



Ogers Kush 1



Generalnie zaczyna sie juz zywiczna jazda i zapachy ostre. Moze na majowke bedzie jakis tescik? Na pewno na mmm '08!

pozdr, kov
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
^^^ hej ogrodnik, nigdy nie pamietam rozmiaru boxa ale cos z 90 x 65 x 170. A i z vegiem ci nie pomoge, ten akurat grow zaczalem na poczatku roku, musialem wycofac sadzonki spod 250w pod fluoro bo bylo za sucho i marnialy, mozolnie odratowalem te rosliny pod lampami fluoro, tak ze 2 miesiace wegowaly, ale z miesiac z tego chorowaly. Generalnie dluzej niz 1 miesiac nie polecam wegu, w dobrych warunkach powinny w tym czasie pokazac i preflowery i naprzemienne internody czyli dojrzec do flo.

pozdr, kov
 

Zathir

Member
Witajcie.
Nareszcie upload działa, mam nadzieje ze teraz sie w temacie zazieleni wiosennie!
@NKOTS pozdro bracie, mam nadzieje ze pokazesz cos od siebie w nature lovers. Made by nature lovers. Made for nature lovers.
@ali super jedziesz:rasta:
cała reszta tez pogratulowac!

Kov ja zaczynałem tą uprawe w tym samym czasie co Ty, u mnie juz po zniwach ;)
No to jedziemy:
Durban x Hollands hope , Swiss Bliss
29.12.2007 nasionka do wody
23.01.2008 12/12
25.03.2008 Swiss Bliss żniwa
29.03.2008 Durban x hh żniwa

Rosliki w mixie gleba+kokos+perlit. Caly czas nawozone GHE flora series według zalecen producenta, ostatnie 10 dni rippen.

box 0,25m^2
hps 150w


Durban x hh 66 dzien 12/12
30389P1020522.JPG


30389P1020523.JPG


30389P1020524.JPG


30389P1020525.JPG


30389P1020528.JPG


30389P1020530.JPG


30389P1020531.JPG


30389P1020534.JPG


30389P1020540.JPG


Swiss bliss 62 dzien 12/12
30389P1020459.JPG


hot mix
30389P1020494.JPG


pozdrawiam :wave:

ps potrzebuje pyłku lr'a poniewaz 3 roslinki z pestek od plantatora okazały sie kobietami a ja chce zrobic z nich nasiona
 
Last edited:
Top