What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

gigi

Member
szukajmy zajaczka:D

a tak przy okazji

to wszystkiego najlepszego udanego outa 08 i zdrowia zeby docierac na miejscowki:D
 
Witam Wszystkich :)
Pięknie wam Rosnie :)
No i u mnie cos wreszcie ruszyło :D
Było troche kłopotów ale jest OK :jump:
Maly wstep co i jak :)
Lampa - HPS 400w cooltube
Sionka - Romulan x SSH - ST 8
Kalinka 14
Sensi Skunk 15
i jakies tam inne :D
Nawozów jeszcze niemam ale bd powoli kupował...
Narazie lampa chodzi 24/0 dopoki niekupie timera...
Posadzone 2 dni temu... Narazie wyszlo 4 kiełki :)
Co do kiełkownosci pesteczek od HC to kielkownosc 100%!!!! :jump: :headbange
Nastepne foty za tydzien jak wszystko ogarne i mzoe jakis growlog :)
pozdrawiam
P.S - green dream pozazdroscic :D





 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
20 dzien zycia , 2 dni temu dziewczyna glowe stracila hehehe po piatym pietrze , nadal siedzi na VEG-u( 5x18w ) i w tej samej doniczce







jak stuknie jej 30 dni w tej doniczce to leci do ciut wiekszej :bashhead: , korzonki maja sie dobrze ,

pozdrawiam
 
Ogrodnik-PL16 widze ze masz hps'a 400W w cooltube, ale nie widze tam wentylatorów ani tub odprowadzajacych cieple powietrze. lepiej cos wykombinuj bo mi podobna cooltuba pekła przy lampie 250W jak wentylatory przestaly pracowac w cooltubie. kup sobie chociaz wyntylatory 2x80. idealnie wchodza do srodka jesli masz tube 125 :D
pozdrawiam
 
elo
dzieki wielkie kamil...
pan tralalinski niemam tam zadnych wiatrakow bo chce zeby temp. w boxie byla duza bo na zewnatrz boxa jest ona 5 - 10C i dlatego...
nie moze nie peknie :) hehe
jak bd mial czas to wsadze tam jakis wiatraczek :)
dzieki za podpowiedz
pozdro
 

rberciol

Member
jeżeli ta cooltuba jest ze szakla lub jakiegoś plastyku (nie znam sie) to bez odprowadzenia ciepła może na prawdę nie być ciekawie. Grow na prawdę ciekawie się zapowiada, powodzenia!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
rberciol szlachetny gest , pozdrawiam
sezon sie zblirza niema co czekac , ja pragne podziekowac wszystkim a w szczegulnosci NOL dzieki bracie .
- tata WW - mama Bubleberry hehehe
- Indica Pride
- SSMK
- WW

dziekuje
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
jeszcze polska...

jeszcze polska...

Witam wszystkich.

Zeby nie bylo: NKOTS zyje i ma sie dobrze :D
Obmysla juz plany na najblizsze miesiace!

Dawno mnie nie bylo wiec postanowilem sie wpisac w "nowym" threadzie. Widze ze od sylwestra nabiliscie juz 60 stron, oj bedzie ciezko sie przez to przebic :)

A i chcialem zlozyc podziekowania dla osobnika pod kryptonimem Zathir, ktory aktywnie wspiera mojego nature-lovers'-threada. Widze kolego, ze lubisz wypady nad rzeke i hasanie po lesie, chyba bysmy sie polubili :]
Czlowiek caly czas cos nowego poznaje, dzieki tobie przykladowo po raz pierwszy zobaczylem jak kwitnie rosiczka. Dzieki za wsparcie i gratuluje dobrego foto-oka.
To samo sie tyczy kolegi alijah

W tym miejscu mialem zamiar pozdrowic wszystkich, ktorzy mnie kojarza i ktorych kojarze ja ale na pewno kogos omine wiec bez obrazy, pozdrawiam kazdego kto ma growing w sercu a tehace we krwi :]

Szczegolne pozdro dla hot cargo, kova, polaka, gelowasa, micha, cheecha, plantatora, bogusika, requiem, lewara, lofera, ca2, grunwalda, h9tric, leptosomy, hodowce, tabalugi (zyjesz???), urbana, ranca, shaman tripa.

Pominietych przepraszam ale mam zadymiona glowe. Tez was pozdrawiam :)

A niebawem...........
W POLSKE IDZIEMY DRODZY PANOWIE!!!!!!!!!!!!

 
G

Guest

NKOTS said:
W tym miejscu mialem zamiar pozdrowic wszystkich...
A niebawem...........
W POLSKE IDZIEMY DRODZY PANOWIE!!!!!!!!!!!!

HooaH nkots my rowniez cie pozdrawiamy :)

Przedstawiam wam POLISH HOPE hehe



@retbatler co tam słychac w szafie...? Zapodaj jakis update !

Pozdro all
 
Last edited:

DuncanXX

Member
rberciol said:
Lewar bardzo szlachetny kolor zieleni :)

Ludziska mam troche nasion out mixu z poprzedniego roku. Są nasiona barziej brązowe (murzynki), mniej (mulatki) a nawet jeszcze mniej. Gdybym popakował po 15 nasion mysle ze na parę osób by wyszło. W przyszły łikend powinienem ejszcze jakieś wydłubać więc możliwe, że będzie ich więcej. Jeżeli ktoś jest w potrzebie to pisać, inaczej wyśle je na Otwartą Pestkę.

Witam ,wszystkim wam pieknie rośnie. A propo tych nasionek to ja sie zglaszam, nie mam nabitych 50 postow i nie bede tera specjalnie spamowal. Po prostu zaznaczam , że jestem chetny i prosze zebys mnie pod uwage wział :)
a tu skromne foto ode mnie :
Sam szczyt topka Cinnamon 57 dzien flo

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d8d12ff2da6519a.html

Peace!
 
Last edited:

Sadamesko

New member
Hehe ladny syf tu sie robi :) napisal ze ma pestki do rozdania i wszyscy odrazu harpagana wbijaja :) Nie tu pisz ze tez chcesz paczuszke tylko wejdz na ten zajebany czat i napisz to tam !!!
 
G

Guest

ej co jest do xxxwafla :D nie moge od kilku dni fotek ładowac...;( co sie dzieje Władco nasz Adminie ;)
i odnosnie tych postow w dobrej sprawie.... dobra sprawe nie wszyscy zrozumieja... zaniechajcie takiej ostentacji bo nie tylko My tu zagladamy a po co kusic los?
 

Latest posts

Latest posts

Top