What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

LDV

Active member
Nie uwierzycie...

Bałem się o wysoką temperature a jak lampe 600W w cooltube chłodzi wentylator 200m^3/h to mam temperaturę w boxie 20 stopni LOL - czylui o 2 wiecej niz w pomieszczeniu.
Ale już rozkminiłem jak to poprawić. Z zza niską temperaturą raczej dużych problemów nie ma i nie trudno ją podnieść...


Jest jeszcze jeden problem. Jak chodzi full sprzęt (oswietlenie + ogrzewanie) to jak ktos dojebie jeszcze żelazko albo pralkę to wypierdala korki w chacie hahahahaha.
Numer w chuj. Tego się nie spodziewałem. Ciężko będzie ten problem przezwyciężyć...
Jak ktoś planuje uprawę ogrzewaną jakimś piecykiem czy czymś to niech odrazu lepiej korki w chacie zmieni na większe.

Droga ku "kilogramom" usłana jest cierniami hehehehe ;)
 
Last edited:

gigi

Member
czy WHITE RUSSIAN X AFGHANI nada sie na outa bo nie chcial bym stracic tak cennej mieszanki:D od naszego guru;p :D
 
siemano wszystkim
box juz gotowy :D dzis mi przyszedl termowentylator... ide do zamontowac... wiatraki podłączyc pestki juz w kubeczkach i wieczorkiem je daje do boxa :)
Porobie fotki wieczorkiem i jakis wiekszy opis walne... mzoe i growlog?
pozdro
 

greengirl

Active member
gigi said:
czy WHITE RUSSIAN X AFGHANI nada sie na outa bo nie chcial bym stracic tak cennej mieszanki:D od naszego guru;p :D

Może nie dojść do końca - miałem go w zeszłym roku (dzięki Hot). Odmiana bardzo aromatyczna, przynajmniej to pheno, które wpadło w moje ręce. Pod koniec sezonu zrobił się fioletowy, ale to pewnie z zimna. Szybko rośnie, zero problemów z uprawą. Poniżej zdjęcie, niestety mało tam widać, bo robione komórką.

pozdro

greengirl


 
Last edited:

szok

Member
LDV said:
Jest jeszcze jeden problem. Jak chodzi full sprzęt (oswietlenie + ogrzewanie) to jak ktos dojebie jeszcze żelazko albo pralkę to wypierdala korki w chacie hahahahaha.
Numer w chuj. Tego się nie spodziewałem. Ciężko będzie ten problem przezwyciężyć...


dlatego przez ostatnie 2 lata mieszkalem bez pralki i lodówki hehe. pranie robilem se u rodzinki ale czesto zdazalo sie ze wiozlem bo pralni w supermarketach hehe. niby drogo ale i tak sie opacało hehe. co do lodówki to z braku jej po prostu jadałem na miescie non stop. tez niby drogo ale sie oplacało hehe.

instalacje w blokach sa przewidziane na 4000W. niestety jest to tylko zalozenie. wiekszosc blokow byla budowana za PRLu wiec duuuzo materialów ginęło na budowach wiec moim zdaniem instalacje pracują na max 2500-3000W. nie radze korków "wattować" jakimś drutem bo kable sie wtedy moga zapalić. lepiej isc kupic bezpiecznik o wiekszym A (amperazu). swego czasu mialem na zapas po 5 bezpiecznikow w domu bo instalacja iskrzyla ale na korytarzu. na cale szczescie zjarala sie ktoregos pieknego dnia przyjechali panowie z energetyki i ja wymienili. i od wtedy nastała ŚWIATŁoŚĆ !
 
A

adrianmenyo

@ Ogrodnik - Rob i nawet grow loga, bedzie co przegladac...

@ Szok - Hehe! Czego to czlowiek nie zrobi dla roslinek... Respekt!

Rosna w oczach...











:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:






Edit2:

PS. Sorki za spamik :rasta: ale mam pozyczony aparat i sie bawie, i wlasnie nie udalo mi sie zrobic w miare dobrego zdjecia makro, jaki aparat kupic z cyfruwek robiacy dobre zdjecia makro...














a ten aparat to PannasonicLumix 7.2 mpix, mialem i stabilizator i makro, rozne swiatla, podstawka do aparatu, kilka godzin zabawy i nic...
 
Last edited:

green.smoke

Member
Dzisiaj mialem male 'przemeblowanie' w boksie :D Po prostu wyzej nie moglem juz go podnies, a hps zaczal mi palic szczyty :spank:
wiec dalem te najwieksze rosliny na boki, a na srodku postawilem te mniejsze, moze to wystarczy...
Moze troche za wczesnie na wnioski, ale jakbym zaczynal jeszcze raz to dalbym max 3 tyg wega (a nie 5tyg) i na 12/12
przelaczylbym od razu (teraz bawilem sie ze skracalem dzien co tydzien o 2h az do 12/12). No ale za to jestem bogatszy o nowe doswiadczenia :D
Teraz wyglada to tak:



 

massiwo

Member
hej green.smoke no ja wlasnie mam 4 tydzien wega i nie wiem czy juz nie przelaczac, chociaz boxa mam 2 metrowego wiec moze jeszze potrzymac tydzien? rosliny te najwieksze maja ok 50 cm, a niektore karty 20 cm bo nie mialem wiekszych donic.

z boku:



z gory:
 
G

Guest

@ massiwo nie czekaj dawaj na flo, krzaki ładne nie czekaj

@ green.smoke 3-4 tyg weg wystarcza a nieraz nawet krócej wszystko zależy, ale jak przychodzi czas to bez pierdolenia zmiana na 12/12
 
placjusz12 bardzo ładne roślinki też mam tą odmianę w boxie ale dopiero 26 dzień flo i dopiero się pokazały włoski więc muszę jeszcze trochę poczekać
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Piekne rosli tutaj morzna zobaczyc ,
dodam tez moje

okolo 20 dni Vega i czekam na 5 pietro , FIM


nr1





nr 2



nr 3







p.s. potpowiem , ze roslinka 1,2,3 juz kwitnie , tak mnie cos wzielo pokolorowac na ten 1 dzien wiosny ( kiedy ja wreszcie dostane aparat?!)
powodzenia wszystkim zycze
 
Last edited:
D

dEv-9

Dzisiaj dopiero przesadzilem do wiekszej donicy ale za to jakiej:)
Dzien 39
Okolo 20 dni do zbiorow? A raczej zbioreczkow:)
Mam nadzieje ze cos spuchna jeszcze. Odmiana low ryder jakby ktos nie wiedzial/widzial.

3815low_ryder_2_day_39.jpg


3815low_ryder_1_day_39.jpg
 

DrSmoke

Member
Veteran
Heh. dEv-9 bardzo ładnie je poprowadziłeś. super mega przejrzyście i w ogóle.
Ale co do tej donicy to lekka przesada, nie sądzisz? ;) Ale prezentuje się znakomicie, trzeba przyznać.
Jak u mnie w boksie sie zazieleni to również coś pokoloruje, na razie kiełki... :D
Pozdro
 
D

dEv-9

Lampa 100w hps tylko, na zarowke wieje 12v wentylatorek komputerowy 9x9.
I wyciagajacy z boxa 100m3/h+ otwor pasywny na dole, problemow juz nie mam naszczescie ale na poczatku byly, jak zrobilem taka wentylacje jak obecna to minely. :)

A tak lodoweczka wyglada z zewnatrz, okleilem ja oklejna do mebli zeby przypalu za duzego nie bylo :wave:



 
Top