What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

cgns

Member
BlinD said:
Wie ktos moze coś odnośnie dostaw na fr.pl ? bo wczoraj chcialem sobie zamowic cos z femaleseeds a tu patrze 75% odmian wysprzedanych ;/ ewentualnie jaki inny polski sklepik polecacie bo slyszalem ze seed.pl tez na 10000% do konca nie jest w porzadku ?

Strona fr.pl jest rzadko aktualizowana. Najlepiej zadzwonić pod numer podany na stronie i zapytać o aktualny asortyment, ceny i promocje. Koleś z fr.pl jest max konkretny i rzeczowy. Nigdy przesyłka nie szła dłużej niż 3 dni. Polecam.
PEACE

@ Grunwald - a co robi kolega James Bond. Przecież nie uprawia maku...
 
Last edited:
G

Guest

grunwald said:
A ja tylko chciałbym wszystkich ostrzec...
Otóż, proszę Państwa, kolega James Bond :wave: to trawki nie uprawia. To co mu rośnie to naprawdę ciężkie narkotyki. Aż strach palić to świństwo...

W takim razie co to za fotki w jego galerii? Juz chyba nic nie kumam. A moze to przenosnia ze stuff jest po prostu taki mocny? :D

A tak poza tym moje lowrydery przezyly chlodne nocki i kielkuja bez problemow ^^ tylko swiatla maja troche za malo i sie wyciagaja bo balkon jest na zachod. Pod koniec kwietnia bede wysadzal maroci :]

peace! :wave:
 

LDV

Active member
adrianmenyo i cgns... nie skumaliście przekazu grunwalda... :spank: porażka :bashhead:
EDIT: Shaman Trip - następny... :spank:

co się dzieje z tym dzisiejszym społeczeństwem? Zamiast kurwa trafke palić i w gry grać to spotykać się ze znajomymi częściej i do szkoły zapierdalać interpretacje wierszy robić jak życie was rozpoznawać takich tekstów nie nauczyło do tej pory :gaga:

Grunwald mogłeś chociaż powiedzieć jaka odmiana ciebie tak powaliła to by było wiadomo co sadzić :muahaha:


PS: Nigdy kurwa nie zapierdalam emotek to dzisiaj pójdą za wszystkie czasy :laughing:
 
Last edited:
A

adrianmenyo

@ LDV interpretacji moze byc wiele, pozatym ja czytalem rano posta grunwalda to pisalo "Otóż, proszę Państwa, kolega James Bond to trawki nie uprawia. To co mu rośnie to naprawdę ciężkie narkotyki. Aż strach palić to świństwo..." Widze ze lekki "lifting" polecial godzine puzniej. Niemoglem jedynie zrozumiec dlaczego grunwald napisal ze mu rosna narkotyki ciezkie, ale cale zdanie napisane jest w zupelnie powazny sposob, dlatego przy wyrazach "ostrzec", "narkotyki","swinstwo", odrazu skojarzylem to co najgorsze... A ty co nie slyszales nigdy na osiedlu plotek jak to ktos mial palenie ha herze? albo na LSD (LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL lololol) ? Ja osobiscie wiem ze to sa rzeczy niespotykane (kto by dawal drozsze dragi do paczki od dila ? i podnosil wartosc tych 4-5 luf miejskich[a pozatym nie wszytko bedzie kopac po spaleniu]...) ale mysle sobie grunwald tak powanie pisze... zapytam (zapytac nie mozna? ale zes sie obuzyl)... a jego zwyczajnie w swiecie sponiewieralo, z tad ta powaga i groza w pisanych literach hehe ;F

PS. ty juz sie nie mondrzyj da vinci byl od obrazow a nie od wierszy...
 
G

Guest

grunwald said:
A ja tylko chciałbym wszystkich ostrzec...
Otóż, proszę Państwa, kolega James Bond :wave: to trawki nie uprawia. To co mu rośnie to naprawdę ciężkie narkotyki. Aż strach palić to świństwo...
Doktorku, mistrzostwo świata! Smak rewelka, moc kosmiczna. Dziękuwa za sampelki. Ale się wczoraj szkiełkiem złożyłem... Na pół... Do dzisiaj zgięty chodzę :D

No dobra... Bo widzę że offtop się robi troszkę :D Może to i trawa ale mocarna przebardzo. Zwłaszcza WRxA z ziarna HC. Rok w Holandii mieszkałem i z takim ziołem mocnym nie bylo mi dane się tam nigdy zmierzyć. Osiedlowe sprzęty czy cokolwiek co sam uprawiałem były niczym w porównaniu z tym stuffem. Wyobraźcie sobie że po paru godzinach po spaleniu szkła wstałem z kanapy by się na łóżko przenieść i zataczałem się jak po alko :laughing:

James :respect:
Hot Cargo :respect:

i peace panowie :headbange

pozdro1410

nom...tez mnie zaskoczyła moc crossów od HC :) udało się ładnie wycofać nawozy (końcowe 3tyg na samej wodzie + ripen na 10dni przed ścięciem, który nie tylko przyspiesza proces dojrzewania ale pomaga pozbyć się azotu) Sumując jestem zadowolony :) znajomi również hehe

PS. Branża alkoholowa rulez heh pozdro Gelo i cala reszta :)

ssxtbxwr


LDV said:
co się dzieje z tym dzisiejszym społeczeństwem? Zamiast kurwa trafke palić i w gry grać to spotykać się ze znajomymi częściej i do szkoły zapierdalać interpretacje wierszy robić jak życie was rozpoznawać takich tekstów nie nauczyło do tej pory

hehe interpretacje wierszy mnie rozjebały hooah !
 
Last edited:

LDV

Active member
Jak życie ich nie nauczy to zostaje zawsze nauczycielka od polskiego która z pewnością pomoże odnaleźć się w zagmatwanym poetyckim niedosłownym świecie :monkeyeat:


uhuhuhuhuhuhuhh :smoker:
Dobrze, że WRxA też wrzuciłem na watę. A już prawie bym się nie zdecydował jakiś tydzień temu. Mam nadzieję, że wyjdzie równie mocny kozaczyna.
James Bond a jak wygląda zapach wysuszonych topisk? Bardziej w stronę typowego weedowego zapachu (osiedle stajl) czy w stronę cytrusowego haszu a może owocowa łączka ;)

Pozdro


EDIT:

To nie miała byc nagonka na nich tylko po prostu wyśmianie ich brania w 100% na serio i dosłownie tego co grunwald napisał. I nie chodzi tutaj o złośliwość no ewentualnie taką tycityci przyjacielską ;)
A z tą interpretacja wierszy to taki tekscik dla zlewy, a nie zeby ktokolwiek to sobie brał do serca. Tak czy inaczej jeżeli to kogoś zabolało to sorry
 
Last edited:

Zathir

Member
Hehe ale mialiscie rozkmine z grunwaldem :D :bashhead:

A u mnie nowe pokolenie zaczyna zycie ;)
Amnesie, zdjecie sprzed paru dni:
30389P1010433.JPG

30389P1010454.jpg


swiss bliss
30389sw_macro2-med.jpg


DUrban x hh 56 dzien, topy twarde jak kamien, moc rozkładająca :rasta:
30389P1010362.JPG



i
30389P1010438-med.JPG


pozdrawiam :wave:
 

bogusik2

Member
Ja tez musze powiedziec slowko co do ziolka szpiegowskiego :D hehehe
Po kilkudniowym detoxie wczoraj zaczolem palic sobie to ziolko - i nie ma mocnych hehe super jakosc, kruchutka, pachnąca i super kopie w glowke :)
Mam katar ostry takze dokładniej aromatów nie ocenie hehe ale jest to jedne z lepszych ziolek jakie palilem :p ..sam nie moge sie dioczekac az posadze troche tych crossików :) pzdr
 

Flo

Member
gelowas dzięki.

James Bond smakowite kwiatki aż ślinka cieknie.

Zathir równiez ladnie ci rośnie.

zresztą inni też nieźle lecą z indorkiem.

a u mnie zakończyl się trzeci tydzień od zmiany fotoperiodu. krzaczki ostro poszly w ostatnim czasie do góry. prawie dorosly do lampy więc musialem je ponaginać. zrobilo się dość gęsto. dużo krótrzych odgalęzień zostalo prawie calkowicie zaslonięte. dużo odrostów poszlo do śmietnika. to chyba tyle.
a więc pare fotek szczytów Purple Bastard.















i sour diesel matka kloników kwitnienie zaczęla trochę szybciej niż klony.




następne fotki zapewne za jakiś czas.
pozdr.
 
A

adrianmenyo

Witam, u mnie skromno 2 tydzien 12/12:



















Moze mi ktos powiedziec od czego koncowki tych listeczkow u polowy roslin zolkna? Moze od odzywki?, dostaly juz 2 razy terra flores najpierw 3ml/1 pozniej 5ml. Pozdrawiam! :wave:
 
O

Ojciec

Ca2 : Wiem heh zbyt wielkiej opieki to nie wkładam tak zasadziłem bo został pestka która okazała się kobietką :) ale już podkarmiłem bio - humstem na flo.

Bamse : Od wysadzenie rośnie ci to w tej doniczce ? Mała ta doniczka mam taką samą hehe. I mam pytanko czym nawozisz ?

Bo tak wg to ciekawie mnie taka uprawa w małych pojemniczkach :)
 

bamse

Member
Ojciec,
mysle, ze pytasz o te kwadratowa. Nie, od tygodnia-dwoch w takich rosna, predzej w kubeczkach 0,2. Od nawozow boli mnie glowa i sumienie. Te akurat sa w perlicie, wiorkach i komposcie, w proporcjach ok. 6-10-2.
A co do drugiego, to jakbym troche bardziej sie tym zajmowal, podlewaniem, to spokojnie moga rosnac do konca w 0,2.
Ach no ale warto wspomniec ze po wyjeciu z kubeczkow, obcinam do polowy korzeni, minimalizuje ilosc starego medium, i maja mnostwo miejsca w nowych 0,35 litrach.

Cos mi mowi ze twoim roslinom, zaczynajac, jest za sucho. Moge sie mylic, ale tlo calkiem na to wskazuje.

Pozdrawiam
 
Last edited:

kazuya20

Active member
Gratulacje za ładne planty dla wszystkich jeszcze pare lat a będziemy potęgą na świecie w skali uprawy zioła...

 
Top