What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Flo

Member
cgns dzięki. wszystkie końcówki zraszające (nie rozpylające)dostają dokladnie to samo ciśnienie i tyle samo pożywki się z nich wydostaje. nie ma znaczenia czy pierwsza końcówka czy ostatnia. do czyszczenia po uprawie będe wszystko rozbieral.

pompka oczywiście w zbiorniku.

Yarcio dzięki. growloga raczej nie będzie. brak czasu. a co do testów na sucho to już dawno po. uprawa w toku. w tym momencie drugi tydzień kwitnienia.

fotki będą w tym thredzie lub w tym "hydro, aero......cośtam cośtam" hehe...
 
Last edited:
G

Guest

:)cze ekipa
@Flo - wez kliknij prosze /tread - hydro/ jakie masz temperatury w pozywce.. kurna mi sie ukorzenily wlasnie klony, puscily piekne korzenie i znow mi temp. skoczyla do 29C juz mi rece opadaja.. za chwile pewnie znow mi wszystko padnie...kompletnie nie mam pomyslu na obnizenie temp. wymienilem nawet jedna z pomp. zeby zobaczyc czy to ona tak grzeje, ale inna ma to samo tez sie nagrzewa.. juz nawet mam wypatrzona chlodziarke wody do akwarium morskiego (nawet do 0C chlodzi-przeplywowa-zajebista;)) ale to by byla jakies szalenstwo bo jedna kosztuje ponad kafla a musial bym kupic conajmniej 2 a w zasadzie trzy.. ;( no jakas masakra .. z lodem z lodowki nie bede przeciez biegal 2razy dziennie... ochrona previcurem SL kosztuje ponad 200pln/miesiecznie poza tym to chemia toksyczna, karencja szybka niby ale zawsze cos tam zostaje/ juz nawet zlapalem sie na myslach zeby sprzedac w cholere to aero i kupic jakis system willliama albo coco... ruszcie glowa wszyscy prosze bardzo bardzo.. moze ktorys z pomyslow bedzie do zrealizowania w moim ogrodku..

wystartowaly mi tez te sadzonki apollo superG i reszta w coco..strasznie sie ociagaly ale ida juz normalnie :) dam fotki niebawem.

Dostalem Paczuszke ;) z kuleczkami.. zielonego pojecia nie mam od kogo ale zajebiscie dziekujemy.. Poziomka je zagarneła i bedzie robic privSpota.. od polowy kwietnia.. ja juz tez w zasadzie mam skonczona rozpiske na out2008 i troche mnie przeraza zakres obowiazkow.. Prawde mowiac to z wyrywa mnie juz z butow zeby juz sadzic!!ale jakos ten miesiac jeszcze trzeba sie wstrzymac...
z trzech stron swiata leca do mnie paczki z rolniczymi gadzetami taktycznymi :D heheh nie zdradze tajemnicy ale jak juz wszystko dojdzie to tez wsadze foty ..poki co zona sie ze mnie smieje i mowi ze kompletnie mi sie od tej wojenki posr...lo w bance.
na koniec troche smutniejszym akcentem: dzisiejsze wiadomosci z izraela plus prorostwa kapuscinskiego i faktyczny stan podnoszenia sie wod islamu jest przerazajacy!!!!!!!! autentycznie zaczynam powoli patrzec na wydazenia na bliskim wschodzie jak pandemie nowego agresywnego szczepu wscieklizny..
zupelnie jak w "28dni pozniej"... kurwa! DO DZIECI!!NO JA PIERDOLE!!!
Trzeba sadzic duzo zielonego spokoju!! niech ludzie pala, moze w koncu i wiecej autorefleksji w otaczajacym nas swiecie bedzie.
 
Last edited:

cgns

Member
@ Divi - ja mialem podobny problem z temperatura pożywki. Mam boxa 180/80/60 - wiec calkiem nie duzego, a do tego HPS 400 wiec temperatura byla wysoka (mimo cool tube). O ile u gory (kolo lampy) mam teraz jakies 25-27 stopni to na dole bylo az 20 i taka tez byla temp pozywki. sprawe rozwiazal mi jeden wentylator lazienkowy z Dospela, ktory kupilem w Practicerze za 50 pln. Zamontowałem go na samym dole boxa tak ze wieje prosto na zbiornik hydro. Do tego w polowie boxa zamontowalem dwa wdmuchujace wentylatorki komputerowe 80mm. Temeratura pozywki spadla na 13-15 stopni - wiec jest okej. Jedyna wada to to, ze szumi mi teraz w pokoju i czasem mam wrazenie, ze jak zamontuje jeszcze jeden wentylator to box mi odleci hahahahah. jeszcze jedno - zeby wszystko bylo cacy teperature w pomieszczeniu gdzie stoi box obnizylem do 18-20 stopni.

PEACE
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Dzien pelny przygod :jump: dziewczyny przesadzone do 11 L doniczek , a jedna zostaje , w malej doniczce :bashhead: , a co kto mi zabroni....














a ziemie taka mam ,



pozdrawiam :laughing: :laughing:
 

dokt0r

Member
jak mozesz miec pozywke 13-15 stopni lol? to przynajmniej 3 stopmnie zamalo. powinna miec 18-23 ponizej 18styu zazimna i niektore pierwiaski nie sa dostarczane tak jak powinny. powyzej 24 jest duze prawdopodobienstwo ze zalapiesz grzyba i wszystko padnie. stosuje aeroflo i nie mam zadnych problemow z nagrzewajaca sie woda...
 
G

Guest

tak idzie PakVall / troche go poszczypalem zeby mial wiecej swiatla w dolnych partiach, byl taki gaszcz ze wyginanie lisci juz nic nie dawalo.../


a tak puchnna LR#1 dostawilem im jeszcze jeden panel na koniec.


 

GReen dreAM

Active member
Veteran
Hot cargo mam nadzieje ze Twoja metoda poskutkuje, apropo finger hashu to najwieksza kuleczka jaka udalo mi sie skulac wazyla 1,5 grama ..... okolo 5 godzin tromiowania !!
 

Q_ba1

Member
Power Plant juz 36 dzien flo



skromny trening i pól wysokosci boxa psu w d**e

peace
 
Last edited:

k_kaliber

Member
Ech. Wszystkim ladnie kwitnie... choc sa lepsi i gorsi:)
Wiec cos wam pokaze.
Rosliny maja okolo 2 tyg i sa tydzien na flo:) zobaczymy co z tego bedzie.
Medium - coco
Nawozy - cana coco a+b, rizotonic , canzym.
Hps 400w (nie chcialo mi sie kombinowac z lampa)
box 1x1m 1,8m/h
do tej daty mozna dodac 5 dni na kielkowanie hehe(zeby nie bylo jak z wedkarzami>)
Moze cos z tego wyjdzie.
nara


 
C

Ca2

k_kaliber: jaką masz praktykę w kokosie?? Może to od lampy...albo z głodu ;p bo roślinki jakoś blado wyglądają. Po fotkach ciężko mi ztwierdzić czy dobrze podlewacz czy traktujesz coco jak soil.

the Hand Watering coco thread said:
first of with the do's and dont's:

do check ur PH! - range from 5.5 to 6.5 works really well
do make sure you use nutes specific for coco! - this will give the best results and easy of use.
do make sure you use pots big enough for the watering intervals you want to have. bigger pots means less watering.
do make sure you have some run off when watering. about 10-15% is enough.
do make sure the coco never gets dry - this is a hydro medium. watering often gives better results.

DONT treat coco like a soil grow.
 

placjusz12

Member
witam i o zdrowie roslin pytytam hehe
cinamon1 wlasciwiem to ma tylko te dwie galzaki szczytowe i to caly on hehe



cinamon2 pozno zaczol kwitnac a topki ma bardziej indica



cinamon3 najwiekszy powoli kwitnie ale mysle ze da rade



no i dla niedowiarkow glowny szczyt skunka1 co jeszcze rosnie



pozdro
 

k_kaliber

Member
Ca2 said:
k_kaliber: jaką masz praktykę w kokosie?? Może to od lampy...albo z głodu ;p bo roślinki jakoś blado wyglądają. Po fotkach ciężko mi ztwierdzić czy dobrze podlewacz czy traktujesz coco jak soil.
Witam podlewam dokladnie jak na ulotce canny.
Doswiadczenie jakie takie mam :)
Mysle ze to od hps. powiesilem za nisko ale wiem ze to silne rosliny i dadza rade,
zajebiste efekty daje podlewanie 3x dziennie

#do check ur PH! - range from 5.5 to 6.5 works really well
do make sure you use nutes specific for coco! - this will give the best results and easy of use.
do make sure you use pots big enough for the watering intervals you want to have. bigger pots means less watering.
do make sure you have some run off when watering. about 10-15% is enough.
do make sure the coco never gets dry - this is a hydro medium. watering often gives better results.

DONT treat coco like a soil grow.#
sprawdzaj ph 5.5 max6.5
uzywaj specjalnych nawozow do coco
uzywaj dostatecznie duzych donic-im wieksza tym zadziej podlewasz
tego nie rozumiem??
upewnij sie ze coco nigdy nie wysycha-bo to jest medium do hydro(lepsze rezultaty)
no moze zeczywiscie za malo podlewalem, wiem ze to nie jest ziemia tu nie mozna zalac roslim.
 
Last edited:
A

adrianmenyo

uzywaj dostatecznie duzych donic-im wieksza tym zadziej podlewasz
tego nie rozumiem?? - kokos bardzo dlugo trzyma wode, jesli donice sa duze to znaczy ze duzo wody "przechowuja" i zadziej je trzeba podlewac, tak bym to interpretowal, zreszta niech inni sie wypowiedza bo coco dopiero bede 1 raz stosowal niebawem a wszystko co wiem jest raczej wiedza przeczytana...
 
G

Guest

siemanko wszystkim, piekne macie ogrody, miło popatrzeć,

dzisiaj przedstawiam Wam Queen - TRC SUDDENLY BLUE X SOMA BUDDHA SISTER :) pozdro i tak trzymać - top:)
16265Queen-TRC-SUDDENLY-BLUE-X-S.jpg
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
W tak pieknym dniu zycze wam dziewczyny duzo zdrowia i cierpliwosci przy tych wariatach .... :spank:







p.s. pozdro dla kobiet
 
D

dEv-9

Low rydery dzien 26 od wyjscia z ziemi.

3815low_ryder_1_day_26.JPG


3815low_ryder_2_day_26.jpg


3815low_ryder_3_day_26.jpg


3815low_ryder_4_day_26.jpg


3815low_ryder_5_day_26.jpg




Na jednym z kwiatkow wyskoczylo cos takiego :confused:
Chodzi mi o tego 'banana' :( Czy to napewno banan?
Sami zobaczcie..


3815low_ryder_banan_2_day_26.jpg


3815low_ryder_banan_1_day_26.jpg


Pozdro. :bashhead:
 
Last edited:
C

Ca2

tak to raczej niedoje***** banan ;)

Po nerwach związanych z dokwitaniem mojej G13xWW...postanowiłem zacząć ograniczać Planton S do minimum...a już 2-3 podlewania samą wodą....Efekt zdumiewający :D roślina nagle zaczęła dokwitać:) A dochodzi już 10 tydzień 12/12. WW pheno ;|
Postanowiłem także mniej kolorować no i przysmaruje dopiero na harvest day w growlogu i tutaj (fotolink).

Placjusz: mmmmmniam ;)
 

Latest posts

Latest posts

Top