What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Q_ba1

Member
divi smakowicie wyglądają te Twoje malenstwa
fotki tez fajne, chyba musze sobie sprawić szkiełko ;)


Cheese dzień 11
trening rozpoczęty


na dokładkę cos power


w imię kolorowania :headbange
 

castlevania

Member
siemacie panowie:) u mnie natłok pracy i brak czasu na neta, a co u mnie - niedługo ruszam z następnym indoorkiem, i myśle zeby coś juz motać powoli z outdoorkiem bo pogoda coraz ładniejsza :):) pozdrawiam i powodzenia !!

12071ic.jpg
 

bolk

Member
Bonawentury said:
Bolk heh to bylo do przewidzenia, ale o ile dobrze pamietam to meska roslina byla tak ?

Tak męszczak to był. Więc nie przesadzajcie że szkoda krzaka przynajmniej sobie zakosztował życia na wolności :)
 
O

Ojciec

Ładnie to wszystko u was wygląda :) żeby ruszyć z indorkem muszę odczekać jeszcze 1 wiosnę i może coś zmajstruje.
Tymczasem obmyślam plan out, żeby był niezawodny przejżany w 100 % a nawet na 1000% hehe.
 
R

retbatler

@ali ładny kwiatek, za jakieś 10 dni będę miał na pewno jakieś ogiery, możesz wziąć razem z doniczką, ja ich nie dopuszczę do mojej sinsemilli, o nie :yoinks:
pozdro :wave:

miałem jeszcze tydzień trzymać na 24, ale rosną jak głupie i nie wytrzymałem ciśnienia. W Dzień Kobiet przełączyłem na flo - może będzie dobra wróżba.

w tylnym rzędzie od lewej White Widow, Grapefruit z klona (zajebiście rosną, Ziom; pozdro!) i White Russian x Afghani.

Pozdro pozdro, jedźta dalej ostro..
 
Last edited:

k_kaliber

Member
@retbatler
Ohohoh ale kwiaciska, na taka szafe?? Wielkie jak Fikusy:) Oby nie wystrzelily w gore.


Ja poobcinalem dzis wszystkie odrosty.Ogolocilem dosc dokladnie choc moze, moze dobrze kto to wie.

 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Hej wszystkim,
mala kredka maly kolor

Shaman. Ale czy oby napewno to on ?
2-3 tydzien flo.
Juz wielkimi krokami zbliza sie moj growlog.





 
G

Guest

Hej, Retbatler, ale zajebista ta Twoja szafa. To pierwsza w niej uprawa jeśli się nie mylę? A ten młynek do kawy to jakiś jonizator czy co? Przy Twojej ręce do roślin będzie baaaardzo grubo u Ciebie za jakiś czas.
pozdro1410
 
Last edited:
R

retbatler

dzięki, dzięki grunwald & kaliber :wave:

z tą ręką bym nie przesadzał, ale fakt że u mnie w chacie wszystko mocno rośnie - nawet doniczkowe, o które praktycznie nie dbałem, lałem tylko wodę jak mi się przypomniało. jeden mi sie rozrósł na pół dużego pokoju, telewizora nie widzę.
może w mieszkaniu jest dobre feng-shui :muahaha:

Pierwsza uprawa w tej szafie, nie ukrywam że sam jestem ciekaw jak pójdzie. A młynek to proszę Ciebie, ni mniej ni więcej tylko wentylator gabinetowy - za radą Bonda zaopatrzyłem się w coś do mieszania powietrza w boksie i akurat taki był pod ręką.

obceńcie producenta i osiągi (o ile coś widać, mogłem go wyłączyć do zdjęcia :bashhead: )

 
Last edited:
G

Guest

tak na szybko bo w biegu:
LR#1 jeden poszedl pod noz.. drugiemu dam jeszcze 3dni



jeden z aerofarmow idzie dobrze drugi padl od temp. ktory jest ktory widac golym okiem.. gdzies dalej jest cos dziwnego co wyszlo ze "szczesliwej torby" ale sadzac powygladzie to moze byc kon trojanski... hehehe

a i matki PakVall i Sand Storm pod LEDami...










 
A

akap13

Serwus koledzy
u mnie w ogrodzie powolutku, jednego cheesa zmasakrowal odbysnik ale poskladalem go do kupy i leci dalej, dzis podlalem porzadnie bat guano i przy okazji popstrykalem, a wiec
akacze 48 od nirvany







big bang jedyny ktory wykielkowal z 5, aka mutant



kilka dni nie bylo mnie na forum, a jak wszedlem to geba mi sie szczerzyla non stop, pl icmag rula
pzdr
 
S

Slabywh*j

A więc ruszyłem z moim pierwszym Indoorkiem, box z płyt osb o wymiarach 60x80x155, oświetlenie to HPS 400W. Rozmieszczeniem powietrza w boxie zajmują się narazie 4 wentylatorki komputerowe, 2 na wdmuch, 1 na wydmuch i jeden zamontowany w odbłyśniku który dmucha na lampe. Roślinki to 10 LowRyderów. Sorry za jakość fotki ale nie jestem narazie w stanie zrobić lepszych ze względu na sprzęt :badday: .
 
Last edited:
C

Ca2

Slabywh*j: nie szkoda Ci energii elektrycznej na LRy? Ogólnie strain dla małych partyzantek i tajemnych małych boxów a ty pod 400setke pakujesz takie mikroby;p Jakie wymiary ma ten box? Jak na 400W wydaje się bardzo mały = na małej powierzchni wyciśniesz potężne topy (ale nie z LRów;P).
 
D

dEv-9

Dokladnie tak jak mowi Ca2
Powiedzmy ze bedzie 5 meskich i zostanie ci 5 suczek. ;[
Jak na 400hps to slabo troche. Ja wlasnie jestem w trakcie hodowli LR, nie capia wogole i to ich duzy plus(mam nadzieje ze nie jedyny).

Ogolnie to nie polecam, wrecz bardzo. Najlepiej jakbys dorzucil pare roslin fem, Pozdro
 

green.smoke

Member
dokladnie, tez tak mysle, tym bardziej ze palenie nie jest jakies przezajebiste, chyba na Polish Strain Guide jest opis, ale pewny nie jestem. Ja wolalbym zainwestowac kase w jakies inne sionka :] ale zycze powodzenia w uprawie, pozdro!
 
Top