What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

nie no ta wyzsza to ma ze 30cm

lenistwo mnie rozlozylo na lopatki zreszta nie tylko lenistwo :D ale wyglada to prawie tak... jak mnie ta potworna INDYJKA pusci to sie dowleke jeszcze raz do nich z aparatem i siekne fote... poki co ograniczam sie do obrazowania nie wymagajacego ruszania ciezkiej du.... z fotela :D

NO DOBRA NIECH WAM BEDZIE...




 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
rosnie tutaj , rosnie rosnie,hehe
super kwiatki koledzy.

ostatnio znalazlem super pheno super silver haze co jest bardzo szybkie.
dochodzi w 60-65 dni i jest poprostu w tej chwili moja najlepsza trawa jaka mam. ta dziewczynke zachowuje i bende z nia pracowal. taka jak ona jest bardzo malo i tszeba ta okazje wykozystac. po paru prubach ruznych tatusiow mysle ze znajdziemy cos warte dluszszej pracy.
teraz mam wiele ruznych skunki i diesele. te sa dlamnie wspaniale kwiaty kture wcale mi sie nie nudza,hehe

praca nad early skunk jest w trakcie. ostatnio znowu pylek tszymany w loduwce okazal sie niedobry i nic mi nie zapylil. takze koncze pszetszymywanie pylow w loduwce i tylko bende uzywal pylka prosto z kwiatka na swiezo.
mam wlasnie chemdog d ktury lada dzien pusci pylek. jestem bardzo niecirpliwy teraz bo wiosna jusz blizko a kwiatki nie zapylone,hehe
ale napewno zdazymy z nimi.

chcialem jeszcze poprosic tych co dostali nasionka odemnie zeby dali mi znac czy je dostali? ostatnio wyslalem 40+ paczek i tylko niecale 10 osoby mi dali znac ze dostaly.nikt niemusi ich mi pokazywac jak rosna,chodzi mi czy niewysylam ich w niebo,hehe

wogle to chcialem dodac ze jestem bardzo zadowolony jak i dumny z naszego polskiego forum gdzie naprawde jest wiele informacji i ogrodnikow jakich malo.
gdzie kazdy kombinuje na wszystkie strony zeby mu roslo jak najlepiej. od tych wielkich pokojowych ogrudkow do tych najmniejszych boxow.wszystko to jest bardzo bardzo zajebiste,hehe dziekuje wam wszystkim za to.

alpha diesel

664IMG_5946.jpg


peace
 

wojek

Member
Ty HOT Cargo jesteś wielkim guru i dziękujemy ci ,że nasz wspierasz wiedzą i wszystkim co najlepsze.
Pozdro
 

Ganja Smile

Active member
profesjonalnie ;)))) juz nie moge sie doczekac sezonu letniego ;)) bede mial duzo pracy przez maturka hehehhe i swietny poczatek wakacji w Eindhoven heheheh ;] kolorujcie progrowerzy w koncu doczekamy sie moze tej pieprzonej legalizacji...
 
G

Guest

Ja od ziomka dzisiaj slyszalem ze w Krakowie maja otworzyc cos przypominajacego cofeeshop :D Pewnie na terenie jakiejs uczelni. @GS - ja tez mam maturki w tym roku. Ja bede po maturkach wysadzal wiekszosc sadzonek, ale maroki wysadze wczesniiej i lowryder tez. :laughing: A z czego zdajesz? Ja ide na calosc: matma i fiza heheh... samoboj XX
 
C

Ca2

Shaman Trip: też mam w tym roku mature ;) co do matmy to faktycznie kamikadze z Ciebie ;) Fiza obleci ale matma to horror. Ja ubiegłego roku zdawałem PL ANG i Biologie rozszerzoną. W tym roku dla relaxu jeszcze Chemia rozszerzona tylko może wyjść lipa bo próbna była hardcoreowa.

New life! [G13xWW]xSour Diesel





Kontrolowane zapylanie ma potężny plus ;) pestki kupione raz.... można modyfikować genetycznie caaaaały czas ;D po razie raz i za jakiś czas jeszcze raz ;) Może zrobie jakieś F2 crossu z SD IBL żeby powołać do życia ukryte pheno morderczego G13 ;D Jak narazie G13xWW cechuje się bólami głowy. Dziś mam zjazd abstynencyjny i każdego następnego dnia po paleniu czuje się równie źle. Jak dotąd tylko maroc mnie tak silnie uzależniał. Inne palenia raczej były czysto rozrywkowe a to ma coś w sobie, że następnego dnia jest deprecha, dziwnie w głowie i przedewszystkim jakieś takie ciśnienie na wszystko. Ostatnio zacząłem czytać strone powszechnie dostępną Zielone Mity i robi mi to nieco głowe. Ale to nie wątek "nasze niepokoje".

Nowe roślinki będą rosły do żniw na parapecie, a później wskakują na 12/12 celem sexingu. Suczki dostaną max tydzień vega i lecim dalej z flow;P

HC: jak na twoje możliwości to skromne foto wrzuciłeś. Ten alpha diesel wygląda cit przeciętnie jak na twoją stajnie. Obok widzę coś co dopiero przerzuciłeś z wega. Kiedyś pytałem o twoje dosadzanie... napisz co ile dorzucasz kolejne rośliny bo każde grupowe foto pokazuje, że masz tam taśmę produkcyjną ;D Uchyl rąbka tajemnicy;p bo sam raczej nie utleniasz tak tęgich ilości weedu ;D
 
G

Guest

nie znasz HOT`a...
A HotCargo jest moj drogi przedstawicielem krolewskiego rodu Jabba, nie rozstaje sie z wielka Jabbowska SHISHA i caly czas puszcza chmorki.. przepala wszystko :D
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
Ca2 said:
HC: jak na twoje możliwości to skromne foto wrzuciłeś. Ten alpha diesel wygląda cit przeciętnie jak na twoją stajnie. Obok widzę coś co dopiero przerzuciłeś z wega. Kiedyś pytałem o twoje dosadzanie... napisz co ile dorzucasz kolejne rośliny bo każde grupowe foto pokazuje, że masz tam taśmę produkcyjną ;D Uchyl rąbka tajemnicy;p bo sam raczej nie utleniasz tak tęgich ilości weedu ;D

jak na dwa tygodnie kwitnienia ten alpha diesel jest piekny dlamnie.
nie wszystko musi byc dokwitnione zeby bylo ladne hyba,hehe
sorry ze ci sie niepodoba, moze kiedys znajde i pokaze tobie cos lepszego,hehe

jak choduje to cos pisalem otym jusz wiele razy? na biezanco oczywiscie. jak jeden wychodzi to drugi wchodzi. ile miejsca tyle kwiatkow,hehe
mam kwiatki na vegu caly czas, wtedy nie gubie czasu i sa odrazu gotowe na kwitnienie. to jest najbardziej oszczendne chodowanie.

jak ja to wszystko utleniam? hehe.... :bashhead:

no to widze ze wiecej osob dostalo nasiona nisz te co niedostaly.
moze bende musial wymyslic jakas nowe metode na wysylki
szkoda tych co niedostali ,tylko nowi members maja takie problemy,hehe
starsi koledzy dostaja je bez problemu. moze mama je zabrala?,hahaha

ostanio mialem wielkie problemy z moim mixem ktury jusz mam w recycle ponad 5 lat. kwiatki zaowazylem ze rosna cos wolno i slabo. okazalo sie ze dostaly sie jakies robaki i zatszymywaly mi rosnienie.kozenie byly zulte i male. takze zaczynam teraz chodowac w nowym mixie podlewajac nawozami wymieszanymi w wodzie.
i moze jeszcze ze dwa razy go uzyje i wywalam. za dlugie recycle moze okazac sie niezdrowe, lepiej to wychodzi na podworku nisz w domu.
no i to jest strasznie duzo roboty zeby tak na recycle ciegle robic.
tszeba kombinowac zeby bylo jak najwygodniej tobie pszedewszytkim a kwiatki jusz sobie poradza,hehe

za pare miesiecy bendzie mnie tu prawie wogle. moja opuzniona pszeprowacka jest nareszcie w trakcie i bende zmuszony byc bez internetu pewnie dosyc dlugo.
mysle ze kolorowo tu bedzie bezemnie i tak. gamoniow tu malo widze takze napewno ostro wszyscy beda do pszodu zasowac,hehe

strasznie jak i wiele z was czekam na wiosne bo mam wiele clonek i sionek co chcem je wyprobowac na out.wiadomo ze wszystko od pogody zalezy ale i geny jak nie wczesne to i mniej szans na dobra trawke,hehe
czasem tak jak sobie pomysle ile to jeszcze mi zostalo zabawy z ganja? tyle jeszcze gatunkow do wyprobowania a tak malo czasu,hehe
niema co marudzic ,robic co cie cieszy i zycie fajnie pszeleci,hehe

peace
 

Q_ba1

Member
zielono będzie przez cały czas hehe

niedawno wystartowane Cheese od green house




i troche juz starsze power plants

 
C

Ca2

HOT CARGO said:
jak na dwa tygodnie kwitnienia ten alpha diesel jest piekny dlamnie
2 tygodnie :rasta: :rasta: :rasta: :rasta: PRZEPRASZAM.... zwracam honor ;D Jak dla mnie niesamowita objętość jak na te 2 tyg. Ciekawe jak będzie wyglądać na koniec. I to nie chodzi tu o to, że mi sie nie podoba tylko ja doskonale wiem, że przetrzymujesz tam jakieś kozak rośliny ale skromność godna mistrza nie pozwala Ci na ich pokazanie ;P
Wracając do 2 tygodni... od 12/12 czy od zakwitu?
 

57fun

Member
no jak na 2 tyg to ładnie ida, ale u Ciebie HC zawsze jest piknie:]
U mnie juz w coco siedzą 2 crossy<7heven> i Bubblelicious, jak dobrze pojdzie to po scięciu grapków, BB i jeden 7h ida do boxa, a jeden na clony na outa jak tylko bedą babki :p

Ps. zauważyłem kilka topów ze zaczeły sie wyciągać, jak ten poniżej i nie jest to spowodowane światłem które czasami wpadało do boxa jak podlealem po zgaszeniu swiatła, ponieważ te topy siedzą w głębi boxa i na nie nie pada światł jak np na te z przodu. Przeważnie podlewałem przed zgaszeniem swiatła, no ale czasami sie niemoze na czas tego zrobic.
 
Last edited:
G

Guest

@kazuya20-:O SS po polsku ??!! jak to?! gdzie to?! to od chlopakow z vf?
@Biohazard - kiedy dajesz je na flo?? jak klony? przyjeły sie?
 
Last edited:
B

Biohazard

Zrobię fim i tak za 2 lub 3 tyg. na flo. Czekam trochę aż Afgan Kush podrośnie :)

Hmmm... Klony, chyba sie nie przyjęły. Chociaż jeden klon wypuścił boczne liście, trzymam je w cloneboxie. Sprawdziłem jednego klona i nie wypuścił korzenia, tylko takie grudki sie zrobiły. Ataku klonów nie będzie w moim boxie.
 

Zathir

Member
Witajcie.
Wszyscy koloruja to i ja! ;p

Durban x hh
40 dzien 12/12
30389P1000645.JPG






Swiss Bliss
40 dzien 12/12
30389P1000664.JPG





gałązka Swiss Bliss zapylana lr'em
30389P1000666.JPG


i hot mix (pozdro:wave:) który własnie pokazał płec. Do mnie przesyłka z USA doszła po paru dniach mimo tego ze byla wysyłana w okresie swiąteczno sylwestrowym :)



pozdrawiam
 
Top