What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

kazuya20

Active member
odpowiedz bardzo prosta weedmaster miał za blisko hpsa i pozbawił plancikii chlorofilu radze oddalić hpsa
 
To juz koncowka wiec nie przejmuje sie tymi laciatymi lisciami :)

kazuya20 said:
odpowiedz bardzo prosta weedmaster miał za blisko hpsa i pozbawił plancikii chlorofilu radze oddalić hpsa


Chyba masz racje ale nic juz nie moge zrobic lampa jest najwyzej od miesiaca strasznie sie wyciagnely. Na poczatku flo nawet white widow (mostly indica) wyciagala sie rowno z cinnamonem (sativa). Dochodzi jeszcze do tego spadek skutecznosci wentylacji, musialem zamontowac filtr weglowy (moze troche prymitywny ale daje rade i to bardzo dobrze ) :redface:




tylko nie smiejscie sie z boxa :laughing: :laughing: :bashhead: :bashhead:
 
Last edited:
G

Guest

heheheh... nie ma co Słodowy z ciebie jak sie patrzy, zaje...sty pomysll z tym filtrem.. rozumiem ze nad nim jest went.?? serio ide w twoje slady bo tez mi zaczyna wszystko mocno smierdziec :)
ale musze przyznac ze zaglodziles troche te roslinki, cinn powinien byc juz ze dwa\ razy bardziej spuchniety... brakuje im pk .. no i tem. co sam zauwazyles...

postaram sie wrzucic dzic update z LED.. LR#1 zwariowaly i rosna lepiej niz ostatnio pod HPS 400..
 
Last edited:
divinorum said:
heheheh... nie ma co Słodowy z ciebie jak sie patrzy, zaje...sty pomysll z tym filtrem.. rozumiem ze nad nim jest went.?? serio ide w twoje slady bo tez mi zaczyna wszystko mocno smierdziec :)

Filtr wisi w polce ktora jest od kazdej strony uszczelniona i cale powietrze wyciagane z boxa przechodzi najpierw przez filtr

divinorum said:
ale musze przyznac ze zaglodziles troche te roslinki, cinn powinien byc juz ze dwa\ razy bardziej spuchniety... brakuje im pk .. no i tem. co sam zauwazyles...

zdjecie z boxa nr. 1 tez z 8 tygodnia
Tej plancie dawalismy przy kazdym podlaniu (codziennie) 3-4ml PK 13/14 (hardcore ):nono:
Widac ze wiele lepiej spuchla

na box nr. 2 mam posredni wplyw.. Osoba pielegnujaca rosliny na codzien nie chciala dawac tyle PK bo podobno latwo przedawkowac

roznice widac golym okiem
pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
23 dzien zycia i zarazem 16 dzien FLO ....












reszta sie zaparla i niechciala wyskoczyc z box-a do fotek , ale maja sie lepiej niz ten dziwolag po prawej hehehehehe
pozdrawiam :wave:
 

DrSmoke

Member
Veteran
ziel-zielona, a nie za małe są już te doniczki?
wyglądają jakby krzyczały o pomoc do świata.
jakieś nawozy podajesz?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
doniczkom daje czas do piatku , a potem zmiana na 11 l
korzonki jak i cala reszta ma sie dobrze , nie pcham tam niczego oprucz wody , i cieplego fluidu( ...nanananana...cieply fluid , inaczej pozytywna wibracja ....cyt. kazik 12 groszy) na fotce sa 2 euforie razem kielkowaly , tak samo traktowane , a jednak inaczej , ale teraz nastapila zmiana miejsc w box-e i w tedy cos moge powiedziec o , moim box-ie i lampie , bo mysle ze tam jest problem .




:spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank: :spank:

p.s. czlowiek cale zycie uczy sie na bledach , ale warzne jest by wycignal wnioski....... :bashhead:
 
Last edited:

Plantator

Active member
Veteran
No to kończę to co zacząłem:]

No to kończę to co zacząłem:]

Siema, no to trzeba promować hasło naszego kolegi za zagranicy: sharing is caring!

No To tak się zbierałem i w końcu zrobiłem co trzeba :

zaczęło sie tak:







Kolega też coś dodał od siebie:




Następnie nasionka zamieszkały w takich i nie tylko takich zabezpieczeniach:]









Jest tego z 50 i leci do ciepłych krajów , więc uważajcie:]

Miejmy nadzieje że po drodze nic nie zginie , bo więcej nie ma:[

wiecie co z tym zrobić , i fotek ma być masa:]

peace
 
Last edited:
D

dEv-9

Plantator kozacka ilosc:)
Na wysylke pewnie kasy pojdzie wiecej niz ja dalem na growbox:p hehe


Ok w moim growboxie aktulanie sa 4 dziewczyny(low ryder 20 dzien od wyjscia z ziemi)
3815low_ryder_20_day_1.jpg



3 samce poszly na sciecie a jeden jest na imprezce zwanej parapetówa
3815low_ryder_20_day_meski.jpg

Jak widac dobrze sie bawi. :rasta:




A tu moje topy, mysle ze juz mam na 1 lufe:p hehe
3815low_ryder_20_day_3.jpg


3815low_ryder_20_day_2.jpg
 
Last edited:
G

gelowas

Plantator, great idea, po co magazynowac tony groszkow, ktore sie nie przydadza? sharing is caring!!!!!!!
James Bond, RESPECT, swietne szczyty
Kov, pieknie rozkrzaczyly sie Twoje maluszki, powodzenia szefie
Cardiel, G13 x Diesel sprawdzimy, czy wykielkuja po powrocie z NL, w pierwszej kolejnosci je wysadze...swoja droga to moze jednak cos w tym jest, ze czym dluzej groszki leza w szafce, tym slabsza germinacja
 
C

Ca2

Nie koniecznie gelo. Niekiedy lepiej, żeby sobie przeleżały ciut ;p Ja teraz sprawdzam kiełkowalność swoich [G13xWW]xSourDiesel i nie kiełkują tak rewelacyjnie jak bym się spodziewał. Do kiełkowania potrzebują podgrzania i to dość sporego. Defakto stare nasiona miewają problemy.
Magazynowanie takiej ilości jaką zaprezentował plantator... to było by godne psa ogrodnika. Szczerze :D to jak zobaczyłem fotki plantatora to pierwszą myślą jaka się nasunęła było "OSHIT ALE PLANTATOR WYP***** OUTDOOR". Poprostu się przeraziłem na starcie ;D
 
G

Guest

ale MAX
:D
widze ze sie szykuje sadzenie.. ja tez juz cieplych dni nie moge sie doczekac.. chociaz matki przyszlych dziewczynek na out`a strasznie wolno rosna.. bylo z nimi sporo problemow... Super-G ledwo odratowalem, poszly w coco i licze na to ze zalapia prawidlowe tempo.



Klony tez wystawily wąsy wiec pewnie za tydzien vega.wyladuja pod HPS+LED






Tak jeszcze do niedawna wygladal PakVall (pierwszy klon testowy)


tak wygląda teraz po 2tyg flo..







a tak puchna LR#1 pod 1panelem LED 15W (lapia minimalna ilość swiatla z okna ale ze przez zaslony wiec pewnie nie wplywa specjalnie...














pozdr4@ll

AAaaa... i jeszcze rośnie mi to :D

 
Last edited:
O

oddworldDormé

20848AaA_003.jpg


divinorum mógł byś dać do porównania taki sam kadr + paczka fajek pomiędzy ?
 
C

Ca2

Ta duża LR po lewej raczej nie przekracza 20cm. Paczka fajek będzie ciut niższa od rośliny z prawej. Bynajmniej takie odniesienie wielkości mam.

A tutaj moje siona ;) Zapyliłem 2 gałązki i wyszło tego wszystkiego więcej niż bym się spodziewał ;D łącznie zebrałem już jakieś 40 sztuk.
[G13xWhiteWidow]xSour Diesel
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top