What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Cannagraphic

Active member
:smoweed: @Hot Cargo & Leptosoma: Przepieknie panowie ! Zreszta jak zwykle! :joint: Szacunek... :jawdrop:

Tymczasem Gorace Pozdrowienia Dla Wszystkich Z... :)





Plus jesli ktos bedzie przejezdzal przez Venlo Polecam miejsce http://www.nobodysplace.nl/ I Hash "Ice-O-Later" !! :rolleyes: Poezja!

Pozdrawiam !!
 

greengirl

Active member
Wiem, że trochę spóźnione, ale szczere...
4654CIMG8527_po_przer_bce_dla_IC.jpg

pozdro

greengirl
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Silas serio myślisz ze potas?
ja stawiałem na azot ale mogę się mylić, na początku myslałem że to mix jest trefny, zrobiłem z gotowców canna + perlit,WC,wapno.
po przesadzeniu do mixu na organicznej ziemi z marketu odżyły, raz dałem hesi tnt complex i pożółkło prawie wszystko, głównie dolne liście które nie dostawały wiele światła i stożki wzrostu na niektórych roślinach. rośliny reagowały różnie, zwłaszcza te lepiej oświetlone miały bardziej żółte liście. ta butla była przechowywana w zmiennych warunkach termicznych i nie wiem czy zaszły jakieś reakcje mogące wywołać takie objawy lub/również jest to wina długiego magazynowania? Rośliny wyglądały jak po sporej dawce ripena...
Na przesadzonych roślinach już przebarwienia ustąpiły, jeden diesel marudzi trochę jeszcze, te wyrośnięte muszą jeszcze wytrzymać kilka dni w tym mixie puki kilka roślin się nie określi dla harmonijnej całości i wtedy wszystkie do wiaderek 12L i już do końca.
Dziś rano pierwszy raz dałem hesi bloom, sprawdziłem go 3 dni temu na samcu MiS i było spoko, na tym samcu przetestowałem też canna terra bio i też jest dobry.
Wrzucę niebawem jakiś update

peace
 

Silas

Member
Veteran
@leptosoma - ogarnij kilka fotek możliwie bez HPS i z fleszem...ale jak przebarwienie idzie od czubka poprzez brzegi liścia...roslina bez kondycji to stawiam na problemy z potasem. Żelazo też by im się mogło przydać.
 
O

OrganicShowmen

Siemka, witam wszystkich, szczegolnie znajome twarze. @Bronek, widze, ze bardzo ladnie zaczales K++ :yes::yes: Ida pieknie te Twoje monsterki. Ja pamietam tez tak podzielilem kiedys wieksza doniczke na 3 mniejsze. W tym roku tak posadzilem 3 Early Pearl. Powodzenia, niech twa reka steruje Jah. :rasta::yes: Na melinie koniec 5 tygodnia 12/12. Wszystko rosnie ladnie jak ostatnio bylem. Dodalem system CO2, za serdecznymi namowami @toptop'a [K+]. Roslinki zostaly podlane PK13/14 [3ml/1,5L H2O] i Terra Bloom'em [3ml/1,5L H2O]. Pojawija sie coraz wiecej zywicy i wszystko wyglada obiecujaco. To pewnie magicznej mocy zawartej w PK13/14, ktore mam podstawy uwazac za jedna z moich ulubionych cieczy jakie przelewalem w zyciu. :rasta: Plagron robi naprawde dobra robote. Tak jak tu czytam, ze @leptosoma podlewa i mu sie dzieje gorzej. Ja sie pytam to co to za badziewne nawozy te HESI. Nazwa juz jakas podejrzana :D.



PS. dawki mniejsze, ale czesiej podlewam. Mysle, ze mniejsze dawki i czestsze podlewanie naprzemian z biohumusem i woda tylko, dadza lepsze efekty. Jak podziala CO2 dam znac co i jak. Juz niedlugo mam nadzieje.
Pozdro organic :wave:
:D
 

melon

Member
Witam,
Ja sie chcialem pochwalic ze mam w mojej szafeczce na vegu Rozne odmiany (White Rhino i NYCD) ale rowniez White ilsand z kiwiseeds z ktorego jestem baardzo dumny bo tak niesamowicie pachnie i rosnie najlepiej ze wszystkich ze chyba trudno bedzie pobic taki zapach cudowny na (podkreslam) VEGU!! :)

Fotek niestety nie wzuce poniewaz nie wiem jak i nie jestem pewnien czy to jest 100 % bezpieczne
 
melon said:
Witam,
Ja sie chcialem pochwalic ze mam w mojej szafeczce na vegu Rozne odmiany (White Rhino i NYCD) ale rowniez White ilsand z kiwiseeds z ktorego jestem baardzo dumny bo tak niesamowicie pachnie i rosnie najlepiej ze wszystkich ze chyba trudno bedzie pobic taki zapach cudowny na (podkreslam) VEGU!! :)

Fotek niestety nie wzuce poniewaz nie wiem jak i nie jestem pewnien czy to jest 100 % bezpieczne

Oto temat jak wrzucać fotki

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=30634

Śmiało zieleń nam tutaj i bez paniki,myślę ,żę to w 99,9% bezpieczne :)
 

GrowBoy

Active member
Originally Posted by melon
Witam,
Ja sie chcialem pochwalic ze mam w mojej szafeczce na vegu Rozne odmiany (White Rhino i NYCD) ale rowniez White ilsand z kiwiseeds z ktorego jestem baardzo dumny bo tak niesamowicie pachnie i rosnie najlepiej ze wszystkich ze chyba trudno bedzie pobic taki zapach cudowny na (podkreslam) VEGU!! :)

Fotek niestety nie wzuce poniewaz nie wiem jak i nie jestem pewnien czy to jest 100 % bezpieczne


Bez obrazy ale to po co tu wogole sie zalogowales??
 
C

ChaosX

Auto AK47 x Diesel Ryder

Panna 1










Panna 2






Panna 3




Wszystkie razem :D




Mimo, że nie są idealne, to jestem z nich niezmiernie dumny, jest to mój pierwszy indoor :) W końcu mam gdzie rozwijać pasję :D

[Edit]
Rosną pod HPS 150W :)

Pozdrawiam
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
no dobra , wszystko jusz po pakowane.
doszlo troche wiecej sionek,hehe
doszlo jeszcze troche romulan x chemdogdd na bonus niekturym
te paczki beda mialy po 6+ nasion tak jak chemdog

chemdd x chemdd sionka sa z tszech pheno.

pheno a,b i c. wszystkie napewno beda podobne do siebie bardzo.
"a" moze byc najwieksza, "b" najsmierdniejsza, "c" na diesel i chemdog spotkac mozna. takze co za pheno bedzie,bedzie napewno super,hehe

early dog x early skunk bedzie po 15+

i hot mix po 10+

bedzie po tszy paki na pake,hehe

niepytac sie mnie onic tylko odrazu dawac pomysly, bo to tylko zwalnia mnie i moge jusz do pmu nie wrucic.

664obeyseeds.jpg


koniec oferty , dziekujemy bardzo, sionka wszystkie sa zaklepane

peace
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
przed zakonczeniem i podsumowaniem tego 2008 chce wkleic moje fotki jeszcze , poza tym chce przypomniec ze w 2007 roku zalorzylem sobie cel !!! nowy box i sour diesel w nim hehe plany sie spelnuly i tym samym moge powiedziec ze jak dla mnie to 2008 byl dobrym rokiem jesli chodzi o zbjory ( to co kitralem przed turkami to juz poszlo w zapomnienie , bylo minelo, dobrze sie skonczylo ) rozpoczalem outa w U.K. i doczekalem sie nawet zbiorow hehe
















:laughing: to obecnie rosnie ,












a to roslo na polku pod tym samym slonkiem co w PL hehehe

pozdrawiam pozytywnie zakreconych ....
 

RaStart

Member
chwile mnie nie było i po nieobecnosci wrzucam pare fotek a na nich 4 purplehaze w 3 róznych fenotypach 1 indica 1 sativa i 2 50/50
siedza w ziemi z batguanem i konskim"guanem" pod 400W hps
32 dzien flo





gąszcz hehe



pozdro wielkie na nowy rok konopowy !!
ps.zzielona normalnie miażdzyca jak sie patrzy na twoje kolory bigUP!!
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Happy New Year bro from Poland

Happy New Year bro from Poland

Master Kush - selection plants in 27 days 18/6 at seeds.
All clones under 400 W in 31 days on 18/6.
Neww seeds on selection......
:joint:







 
masakrator pod jakim światełkiem trzymałeś te laski bo wyglądają niesamowicie :D K + i szczęśliwego nowego roku bracia



Już nie mogę się doczekać nowego sezonu :bashhead:
 

Latest posts

Latest posts

Top