What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

silas - heheh dziwne bo u mnie SG nie bylo fiolet a w koncu to clon jak by nie patrzec.

juz nie wiem, o co chodzi.. wypierdzielilem tyle chemii ze sam sie nia chyba podtrulem bo mnie leb od 2ni tak napie.... ze chej, a muszki jak byly, tak po ktotkim armagedonie wrocily... i jest ich tylko wiecej... f!#@&# shit
 
C

ChaosX

Zajebiste planty macie :)

Tutaj coś ode mnie
dwie panny AutoAK47 x Diesel Ryder, dwa różne pheno, już kwitną, maja 28 dni, oswietlenie 150W hps










 

lipasss

Active member
snv30333ym7.jpg


snv30332qh0.jpg
 

Silas

Member
Veteran
@Soul: wg informacji jakie przekazał mi jahman ponoć właśnie u źródła była purpura...mój Super G'angsta ;) jest akcentowany różem ;D na fiolet i purpure to nie wygląda...coś właśnie zwykłym pheno a purple.

Actual Cindy zmonopolizowała doniczke i zupełnie zarosła C'99f3
Sztynią niesamowicie te cindy...najpotężniej ze wszystkich. Słodko, mocarnie, aż sie chce uciąć topa i chodzić z nim wszędzie...wąchać co chwilkę ;D Osobiście, gdybym posiadał $ na inwestycje...to była by to produkcja kosmetyków o zapachu cindy :D Aromat nieziemski.

Actual c'99


f3




Super G - lubie jej cykać shooty :D


Lavender


I coś czego dawno nie było....
Wszystko :)

62813DSCF4458.jpg
 

lipasss

Active member
silas, pieknie to wyglada. Cindy tak jak myslalem od poczatku oblana krysztalkami. To jedna z moich ulubionych odmian, Dlugo czekam juz na nasona ale wszedzie pusto. Mialem kiedys z femaleseeds 3 krzaki i to bylo najlepsze palenie jakie do tej pory sobie zrobilem.
Reszta krzakow tez bardzo ladna, zdrowa przede wszystkim.
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Do kolorku kilka fotek na szybkosc:smile:

Jack: ktorys tam dzien wega.
58451jack33-weg.jpg


58451nods1.jpg


58451jack33-weg1.jpg


58451jack33_wegtime1.jpg


i kloniki Purple Bastard.
58451clones_purple_bastard.jpg


ps: uf strasznie IC ostatnio zamula...Tez tak macie???

pozdrawiam i milego weekendu zycze!:wave::joint:
 
Last edited:

Bfc

Member
Ciagle pisemne K++ dla wszystkich, bo dawac nie moge. Pomimo niezliczonej ilosci stron na internecie, ten thread jest moim ulubionym. :jump:
@Lipasss zajebisty ten [Grapefruit x zamal] x Canadian, na poprzedniego Grapefruit x zamal pamietam troche czekales, ciekawe jak bedzie w tym wypadku.
@Silas elegancja :jump: cudownie to wyglada.
@Jahman fajne foteczki, nic tylko czekac na flo, co do forum mi tez troche zmula, problem jest z uploadem fot, dlugo to trwa. :bashhead:


Jock Horror, w porównaniu do PP ladnie sie oblewa żywica, a na flo jest tylko pare dni dluzej.

Purple Power




Pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam zielona brac ....

silas - slicznie to wszystko wyglonda , praca nie poszla na marne hehe dopieszczone w kazdym wzglendzie te twoje DZIEWCZYNY

jahman - jacek ten z nazwiska 33 to gesto ci rosnie , to dobry omen hehe - on rosnie w oczach :nono:

cos odemnie , tez mam problem z fotami - czekam wiecznosc na 2 fotki




zdjecia z wczoraj ,

pozdrawiam i milego dnia zycze
 
juz za chwileczke, juz za momencik...
co w ogrodzie rosnie ci ??2008 przejdzie do historii, otwierajac kolejny zielony rozdzial w naszym zyciu... heheh
czas stanowczo za szybko zaczyna plynac po 30 a im blizej 4o tym trudniej to ogarnac :D

@azzzazelu - ty jeden ty... 100% 36h te co na focie zamkniete juz wystawily glowy... CO TO?!COZ TO JEST :O


Veg dostal ostrego kopa, pewnie dla tego ze przez ostatni tydzien ph nie kontrolowalem i strasznie spadlo (uwaga na CO2 tabs) ta jedna jakas cherlawa..chyba pod kose pojdzie


na Flo wysyp facetow, w coco tylko SGxAK /z lewej/jeszcze nie pokazala plci,za to listki ma jak afganska spodniczka.widac te geny albo sobie wmawiam. oczekujemy z nadzieja na dziewcze, ciekaw jestem co wyjdzie z tego crossa





Zapasy wlasne to jakas historia, gdyby nie wy to bysmy tu uschli, w berlinie tez na ulicach trudno cos ogarnac nie slychać tamburynu ;) wiec ca2 shit ubywa z dnia na dzien, podgryzamy ja co wieczor hehe Bro ;) jest coraz bardziej trzepaca i nie zdziwie sie gdyby dostala z mocy 9/10 jak dojdzie. brak jej na moje oko z 10-14 dni



@zielony druidzie - tylko w co ja to spakuje ;D moze w dlugopisy?? :D

pozdr 4@ll
 

Silas

Member
Veteran
@soulflayer - trzymaj ją dzielnie trzymaj ;) bo widzę same białe włosie:D jak u mnie...brązowe to nie wiem...odpadają i znikają:D i weź tu zaczaj baze kiedy harv ;D Maaa dużo po babci :) Mamusia tez była zacna aczkolwiek smakowo/zapachowo świerze zioła...nie to co babcia od Mr. Nice :)
 
no trzymam, już zaczynają brązowieć, ale bardziej na hatifnatow patrze i robią się powoli mętne.

ktoś wie czy jest to już w sprzedaży i gdzie i czy te feromony faktycznie przechodzą w roślinę?
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Huuuraaaa Jestem! Z powrotem z wami. Obiecuje teraz nie zapomniec hasla do icmaga oraz do maila :p Juz myslalam ze klapa totalna ale nie, JESTEM :)







Soul Gible Gible Kapelusze Kapelusze :p
 
Last edited:

Hera

Member
@soulflayer hehe piekne grzybowe malenstwa ;D skad zarodniki zamawiane orientujesz sie ?

@melon to zalezy od ciebie od ilosci miejsca w boxie ...
 
S

Szot

Siemanko

Cos ostro muli sie mi icmag dlatego tylko dwie fotki

Hot Mix 12 dzien 12/12




Mam Małe pytanie po ilu dniach po przełączeniu 12/12 pokazuje sie płec rosliny bo one mają juz 12 dzien a tylko jeden plant sie okazuje pomalutku i chba to meski bedzie

pzdr
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Witam cos malo zieleni na stronie, :spank: No nic:smile: moze to juz nudne ale...hehe...

jack33, lekkie lst i flip na 12/12!

przed:
58451jack33-flip.jpg

po:
58451jack33-lst1.jpg


58451jack33-lst.jpg


zielen!!! hehehe
58451jack33-greenpower.jpg


58451jack33-stem-lst.jpg


Pozdrawiam!!! :wave:
 
Top