What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Tak duzo odmian tak malo czasu.

Przydalyby sie jakies fotki ale nie bedzie bo cos sie z maluchami stalo i tragicznie wygladaja. Nie mialy wody od 5 dni i swiatla wogole. Moze sie je uda odratowac, moze nie :)
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

heh po tygodniu na Jamdown jestem totalnie wyjebany...ufffff hehheeheh
A tu co spale za chwilke, po powrocie, nie calosc heheheh

alpha diesel x chemdogDD.... pale juz pare dobrych lat, ale to, TO rozpierdala totalnie... moj top notch!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11/10!
58451bankofjamaica.jpg



awwwwwwwwwwww:respect::wave:
 
Last edited:

orangefreak

Member
Witam,

Pani Jah, Growboy, gdzie idzie dostać pestki tej krzyżówki? Byłbym zainteresowany tym cudem. Na Outa w przyszłym roku by sie walło, albo in przy dobrych lotach




up: Highway Delight. Niestety, męskie było (y). Skurczybyki by z pewnością do 4m dojechały :D Nie polecam na Out, chociaż pisze na opakowaniu że są typową odmianą na outa. Bardzo, i to bardzo puźna odmiana.

:joint: :wave:
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Do koloru!

58451jack33purple2.jpg


cztery dni pozniej: to sie nazywa wigor! heh...
58451jack33-fourdayslater.jpg


Troszke mu sie zrobilo cieplo, z racji nieobecnosci. Ale idzie pieknie.

Purple bastard 3 klony. :wave: :rasta:
58451purplebastard-clones.jpg


:wave:
 
u nas jakos srednio na jeza.. ale tez cos rosnie.
@tatusia tej dziewczynki - hmm.. skubek z suszarki trzepie konkretnie,jak na skubek. mysle ze za 2 tyg bedzie z niej pulchna ciepla panienka. ;)

na vegu troche gorzej bo te pi#!&!!!*Xz# muszki ale dzis... je utluklem 5xdawka ciezkiej chemii.

a tu wspomnienia


AlphaDog - zaprawde morderczy

PozdrBracia

PS:zielona.. wez sie ogarnij i daj znaka bo cie wcielo jakos na tym czacie :D
 

snes

Member
witam pozytywnie zakreconcyh


twisted shack

hawaian snow

pechy hsxnycd


ps. czy alpha diesel x chemdogDD jest gdzies dostepny?
pozdrooo
 
vegetarianski veg



{[G13xWhiteWidow]xSourDieselJBL}xDurban troszku sie przysmazyla lumenami



ni cholery nie wiem co tam rosnie :D bedzie niespodziewajka


@nice - mam ten sam klopot co ty tez zapomnialem, z tym ze nie na icmagu hhehe dajesz siostra kolejne wcielenie ;)

@zzielona - piekne :) sliczne :) cudowne :)

pozdr4all
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Szufla!
Orientuje się może ktoś gdzie mozna kupić takie paski plastikowe do podpisywania sadzonek?
 

kpt.G

Active member
Finger said:
Szufla!
Orientuje się może ktoś gdzie mozna kupić takie paski plastikowe do podpisywania sadzonek?
...w OBI(w casto nie pamietam ale chyba tez) przyjacielu na bank kupisz wlasnie takie :joint: pozdro


1010036rg1.jpg
 
Last edited:
Witam wszystkich;d dawno mnie tu nie było wiele się zmieniło i bardzo dozo pięknych fotek Panowie i Panie wrzuciliście aż milo się ogląda . A to kilka moich zaległych fotek z out08 ;d














 
Top