What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

C

Ca2

placjusz12: ale też wielki problem...nieco potasu brak roślince... jedynym defektem w tym przypadku jest tylko estetyka rośliny...tak poza tym plon będzie dobry więc nie ma co się martwić;)

Panowie bardzo ładne szczyty... niebawem tez będę mógł wrzucić wam jakieś macro ;)

castlevania: jaka odmiana? u mnie najbardziej wyczuwalny był Jack Horror poprostu mistrzostwo świata za zapach
 

bogusik2

Member
Castelvania, Azzzzzz, Placjusz, Green Dream, Alijah, Tritexo i Kazuya super rosinki ;)
Upload i mi cos szwankuje wiec musze wzucic na co innego ;]
Dostalem duzo pmow o te fioletowe nasionka, wiec dzieki uprzejmosci kilku sklepow, bedziecie je mogli dostac za free ;] pzdr







 

castlevania

Member
@ Ca2 odmiana to muj mixik z outa 2006 nie powiem dokładnie coś miedzy AK48, Aurora Indica, SADPxS#1 ;-) nie wazne jaka odmiana wazne ze dobrze rosnie i napewno bede zadowolony :D pozdro
 

57fun

Member

Musiałem troszke je ponaginać i założyć siatke bo strasznie sie wyciągneły :]
Ładne szczyty panowie macie mam nadzieje, że ja za jakis czas też bede sie miał czym pochwali :]
 

tritexo

Member
musze przyznac ze mimo filtra wali niezle hehe odpycha mi powietrze witrak nic na to nei moge poradzic 59 dzien flo powoli zmienaija kolor na mleczny mysle ze juz pare dni
 
C

Ca2

tritexo: to ci filtr nie wyszedł skoro zapach nie znikł. Ja tam pierdole filtr... nie mam miejsca na niego a i wentylacja musi być dużo mocniejsza dla takiego osprzętu. Domownicy chyba już się przyzwyczaili do klimatu w moim pokoju;D
 

tritexo

Member
chodzilo mi o wnetyl wtlaczajacy odbija powietrze mocne sa te articy coolery 9 co do filtra przechodzi przez niego powietrze a wegla mam 3l wiec git gdyby nei ten filtr i uszczelnienie waliloby na klatce lol pzdr
 

buSka

Member
nooo ladnie ladnie panowie, ja wieczorkiem wrzuce jakies foty od siebie,
57fun - wez podlej te panny bo wygladaja na spragnione !!
W tym grow wzialem planton S na flo i musze powiedziec ze jest zajebisty(a dopiero 2 razy nim podlewalem, no i w sumie pare razy opryskiwalem:p), widac roznice panienki strasznie daly do przodu (szczegolnie te 2 ktore slabo kwitly do tej pory), zaluje ze tak pozno zaczalem go uzywac;p

A teraz moge zarzucic zdjeciem klonika blubbleberry (a raczej tego co z niego zostalo heh :p za tydzien scinam ta resztke :p rosnie sobie w chyba nawet nie 0,5l doniczce :p)
 
Last edited:

57fun

Member
buska podlewane sa codziennie wieczorem i nie brakuje im wody, tylko foto było robione zaraz po przeplatyaniu przez siatke dlatego tak wyglądają...
 

castlevania

Member
:wave:

12071DSC03615-med.JPG


12071DSC03610-med.JPG
 
G

Guest

cardiel chyba za dlugo na fotka.pl :D:D ale nie ma co dobre foty hehe. A tu prezent od qpli na urodziny. Fajna sprawa, cheech and bong ty to masz dopiero bebny hehe.
 

buSka

Member
Blubbleberry:





A tutaj panienka JHx[arjanshaze#2xnl5haze] - bedzie kwitla chyba z rok ;PP(jej siostra to samo ale nie zrobilem jej fotek :p)



a tu pare roslinek :p

 
C

Ca2

castle: oszzz w ryj... jarania na potęge!
bu$ka: taj jak ten bubbleberry u mnie WRxA rósł w boxie ;D tak dziwnie listki pokręcone z dziwnym czubkiem ;D

W ogrodzie rośnie mi w ch,,... aż problem z treningiem powstał... muszę stale chaki wbijać głębiej...a jeden już jest tak wbity, że gałąź idzie przy samej glebie.
Kilka nasion łądnie spuchło i są pewniaki zapylone ;D A jarania wyjdzie jak na mój box...rekordowa ilość. nie ma bata... 40g na 100% sięgne ;D teraz tylko wytargać 50 lub 60 z czego będę cholernie happy. Poprostu musi być rekord i już;D
 
G

Guest

:wave:
Wszystkim ladnie puchnie, rosnie!!!:yes:
U mnie lipa! erdbeer/eskunkxapollo11 okazal sie byc meski, plus do tego 2 lr tez meskie. Dwa jeszcze sie nie okreslily.
Pozostaje hotmix i wrxafg w fazie poczatkowej weg, czyli zostaje w punkcie wyjscia... :/ Wszystko wskazuje na dluzsza przerwe bez tematu...heh.

ostatnie chwile.

Pozdrawiam serdecznie!
 
Last edited:

buSka

Member
co do blubbleberry - takie sredniawe pheno, wczesniej jak ja mialem to trafilem na zupelnie inne, inne kwiaty wieksze, ladniejsze i wogole:p ale mniej zywicy - ta co mam teraz jest cala oszroniona i w sumie tez fajnie to wyglada :) jak widac to ja tez mam problemy z miejscem w boxie i to calkiem spore =]]] ale jak narazie szczyty sie nie przypalaja - wrecz przeciwnie wygladaja na zdrowe i chyba im nie przeszkadza ze sa ~4cm od lampy :p:p jak zetne blubbleberry wszystkie to wtedy poswiece im wiecej uwagi i miejsca =]
 
G

Guest

Ostatni topek Bogusikowego WW wczoraj poszedł z dymem... Jaka szkoda... było takie dobre...



Oby do wiosny :wave:
 
G

Guest

My Name is Bond - James Bond a oto moje kobiety 30dni od przełaczenia 12/12

Sensi Star x True Blueberry x White Russian



White Russian x Afghani



1007288ic5.jpg


Pozdro !
 
C

Ca2

buSka: no właśnie ;D w przypadku WRxA i BBxA też miałem tak, że WRxA rosnący w identyczny sposób jak twoje bubbleberry miał dużo więcej żywicy od BBxA, która rosła jak ładna kuleczka.
 

Latest posts

Latest posts

Top