What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

kazuya20

Active member
zarzyc z tego co mnie wiadomo pestki takie jak grapek czy cindy 99 itp itd bedą dostępne
dopiero na wiosnę
 

urban

Active member
Siema hehe
dawno mnie tu nie bylo hehe
fajnie tam lecisz bond w tej szafie hehe

A ja sobie dzisiaj postanowilem zrobic troche na szybko haszyku bo dawno nie palilem...

Wziolem resztki ze sloikow i wzucilem do jednego, co tam bylo... chyba B3/N7 x erd/purt, erdbeer x early skunk i purple peace/apollo11 x erd/purt

7249S6304324-med.jpg


Wyszedl mocny jak chuj a pale nie malo, kto nie probowal nigdy swojego wlasnego haszyku niech zaluje bo naprawde haszyki wlasnej roboty beda zawsze kilka krotnie mocniejsze od takiego kupionego na ulicy.
Naprawde chlopaki polecam kazdemu poswiecic te kilka g ziolka dla wlasnego haszyku chodzby zeby tylko sprobowac i samemu ocenic :smile:
 

Ganja Smile

Active member
@PROSTO.PL - amatorka :) jak wpadniesz w tym roku to sie nie zdziwie chyba ze juz wpadles...

WITAM :) do wszystkich nieuswiadomionych paczki poczly wczoraj.. dlaczego wczoraj a nie miesiac temu juz mowie:
a) mialem przypal z policja naszczescie nie ja ale bylem swiadkiem i suki byly u mnie dwa razy na chacie (w calym domu baka jechalo...) a na pietrze 4 rosliny :) naszczescie sa debilami i sie nie skumali ;]
b) jak scialem schrooma troche sie zbunkrowalem na dzielni przez ten przypal i skromnie sobie palilem nie wychylajac sie pod swiatlo ;D
c) nie mialem internetu przez ostatnie 3 tyg jakos i nie mialem spisanych wczesniej adresow 2 osob ktore byly najbardziej istotne w calym os'ie ;)

MOJ HARVEST NIESTETY NIE MA ZDJEC ALE WSZYSTKO ZWAZYLEM
SCHROOM - 67g
BB x Afghani - beznadziejny stuff shermila sie...
ICE - 137g - obecnie najlepszy zielony material z jakim mialem do czynienia :D
MOD - 121g - mysle ze gdybym nie byl debilem i nie obcial stozka wzrostu w cwiartce kwitnienia to byloby wypas spokojnie z 2x wiecej ale nie moglem sobie poradzis z nia rosla ok 5cm na dzien w gore... bede testowal dzis ;)

pozdrawiam wszystkich szalonych growerow ;)
 

Tonny

Member
hej albo zludzenie albo pm mi nie dzala... wezcie cos napiszcie do mnie...


dobra juz nie piszcie, dziala :bashhead:
 
Last edited:

lovik

Member
Trochę mi sie nudzi w domku więc postanowiłem napstrykać trochę fotek mojej Cob którą ścinałem w październiku oceńcie sami










 
C

Ca2

Pewnie hermy bądź femi ze skłonnością do częściowego hermienia. U mnie na BbxA pojawiło się kilka zagadkowych nasion i dopiero po czasie znalazłem jeden męski kwiat który wystarczył do produkcji ok 10 nasion.

Cybuch za mały? wystarczy marigines z zeszytu ;D

# #

dscf1041jn0.jpg
 
Last edited:

castlevania

Member
masz krzaczory to bambarduj :D a coo...;-) pozdro
btw. od wiatraczka który zawisł w połowie kwitnienia zeby dmuchał na topki niektóre dzidki nabrały ładnej purpury:D:D jak myslicie ile taj pani brakuje do pójścia pod koske??
12071DSC03677-med.JPG


12071DSC03670-med.JPG







 
Last edited:
G

Guest

u mnie jest tak ze za kazdym razem gdy zbieram nasiona z "niezapylonych" w boxie to do tej pory same fem mialem (choc wszystkie mialy tendencje do bananow).. czesto 5-10nasion z kilku krzakow sie robi ale skrzetnie je zbieram na outa.. co wyrosnie to wyrosnie... ;)

pozdr 4all

4@ll czekajacych - mialem mala przygode.. jak sie ogarne w czasoprzestrzeni to czekajacy sie doczekaja, sorry za poslizg.
 

xy1

Member
@ castlevania ostro!

Klony Divine 7 dzień, ukorzeniane przy fotoperiodzie 12/12



Divine i arjans x coś tam(odmiane tą dostałem jako bonus od seed.pl w zeszłym roku może ktoś pamięta co to było??) 7 dni flo

 
Last edited:

dRiNkm4Nia

Member
\o/ siema \o/

(BB cos kolo 9 albo nawet 10 tygodnia flo ;p)
















fotki wrzucę do konkursu na fotkę roku 2007 na haszysz.com
(jeszcze nie wiem które wybrać ;D ale wrzucę ;p heh)


pozdro (=
 
Top