What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Plantator

Well-known member
Veteran
siema , pięknie muciek ,capta , castlevania , vod , azzz , ogólnie całe ic:]

vod , co to jest ten sven?? wiesz coś więcej??
 
V

vod

o svenie nie wiem zbyt wiele niestety.

są to nasionka, które dostałem od znajomego i nazwałem sven.
znajomy ten dostał te nasiona swego czasu, gdy uprawiał w niemczech indoor na większą skalę, na zamówienie do koffeshopów w holandii, od swojego wtedy szefa. tak więc kolega parę lat selekcjonował tą linię i uprawiał. znajomek nie wie jaka to odmiana, mówi tylko "holenderski skunk", ale nie sądzę żeby to był Skunk#1. niestety nędzne foto mam tylko, tak to bym was się zapytał co w tym krzaczku rozpoznajecie.
hmm co tam jeszcze wiem? podobno mocny jest i z moich obserwacji wynika, że bardzo ładnie rośnie i obficie pokrywa żywicą.
męszczaki rzucają pyłkiem po 14 dniach 12/12.
efekt podobny do white widow, którą miałem. relaksujący, ale nie zamulający. zapach holenderskiego skuna i cytryny. hmm coś w tą stronę w każdym razie, już za dobrze nie pamiętam, poza tym materiał testowy nie był reprezentatywny.

więc plantatorze, wrzucaj pestki i przekonaj się sam. moje pierwsze testowy planty powinny być za miesiąc gotowe :)
 
Last edited:
G

Guest

no troche sie rozczarowalem o nie wyszlo wiecej niz 60g z czego polowa jeszcze dochodzi.. stuff pachnie ladnie ale bez jakiejs rewelacji..jak umyta soczysta nie rozcieta cytryna, sporo krysztalow, szczyty raczej z tych posrednich jesli chodzi o zbicie i twardosc. Smak tez bez rewelacji..czuc troche haszyszu... moc: no słabe to to nie jest, powiedzmy 7/10 czesze w bardzo kanapowym stylu..fajna faja pod muze, film .. ale tez nie uziemia zupelnie wiec na impreze tez by sie spisala...

IceQueen

 
G

Guest

divi jakies makro prosze? Ładnie to wyglada : )
Castelvania super super :)
Jak sadzicie kiedy wiosna zawita do nas? Ja to juz normalnie doczekac sie nie moge :D

 

tredowaty

Member
mi sie wydaje ze zimy to juz jakies takiej nie bedzie no chyba ze cos w lutum jej sie odwidzi ;] ale na wiosne szybko to tez nie ma co liczyc ja bym cchial by kwiecien juz choc ladny byl w miare :p
 

kazuya20

Active member
witam wszystkich ( cześć shaman trip)

mam lekką depresje ale chyba wyjdę z tego

nie paliłem już od 2 miechów hehehe


 
G

Guest

@h9Tric - wedle zyczenia, sorrka za jakosc ale nie mam mieszka do macro ani wiekszego obiktywu wiec lepiej sie nie dalo




ja to w kwietniu na poczatku bym chcial pierwsze sadzonki wywalac na out ale pewnie edzie za zimno
 
Last edited:
C

Ca2

kazuya20: ja jakoś nie mam okazji wejść w tą lekką depresje. 2 miesiące to jak dla mnie dobry wynik ;D sam bym musiał wyluzować i zacznę od nierobienia out'08 ;D jak zrobie to mnie zastrzelcie bo żniwowanie to najcięższy okres roku.
Odnośnie fotki...uwielbiam takie cieniutkie łapki ;D
 
G

Guest

kazuya20 said:
witam wszystkich ( cześć shaman trip)

mam lekką depresje ale chyba wyjdę z tego

nie paliłem już od 2 miechów hehehe



Ema kazuya! 2 miechy?! Musisz koniecznie nadrobic zaleglosci, ale widze po fotce ze jeszcze ze 1.5 miecha i bedzie maraton z giobonem :D Moj rekord to 6 miechow bez gibona, ale jak juz sie dorwalem do zielonych to wypalalem co najmniej gieta dobrego ziolka dziennie. Teraz bede musial sie troche ograniczyc bo w maju bedzie maraton z dlugopisem :p Kiedy sie skoncza testy wezme sie ostro do znacznie przyjemniejszej choc rowno ciezkiej roboty :D

Divi: tylko pozazdroscic :D
Ca2: dawaj foty! Tez masz co pokazac z pewnoscia :D
bogus: no co tam? zapasy sie nie skonczyly? :D

peace! :wave:
 
Last edited:
C

Ca2

Ca2 ma wszystkie foty w growlogu więc tam zapraszam ;)
Giet dobrego ziela na dzień to lajcik. Moimi największymi wyczynami są:
6g White Skunk podczas dwóch filmów po półtorej godziny (na 2 osoby)
gram haszu (maroc k2 white skunk) + 2 gramowy blant (na 2) - godzina czasu
5g dziennie (Maroc & K2) solo przez około 2 tygodnie czasu...później zjechałem do 2g bo miałem dość
no i litrowa makumba z ponad metrowego WRxA by HC na 3 osoby... tej fazy nic nie przebije i nie mam jej zamiaru powtarzać.

Shaman maturki piszesz? Z czego?
Ja w tym roku mam zamiar ogarnąć Chemię rozszerzoną tak coby na świadectwie ładnie koło Bio (R) wyglądało - zdana ubiegłego roku
 
G

Guest

:wave:
Ladnie wszystkim rosnie, roslo...:D :yes:
U mnie narazie nic ciekawego...dopiero poczatki...:D
erdbeer/eskunkxapollo11





4 Lr


WrxAfg

HotMix(ChemD/SDx?)

wszystko:


Pozdrawiam!:wave:
 

castlevania

Member
jak myslicie ile jeszcze? około (+/- 5 dni) 43 dzion flo pozdro

12071DSC03532-med.JPG


12071DSC03538-med.JPG
 

cardiel

Member
pieknie Ci rosnie castlevania :smile:

masz jakies szklo powiekszajace? sprawdz jak wygladaja trichomy... jezeli 90% bedzie mleczno-bialych tnij

pzdr
 

szok

Member
castelvania: co to za odmniana ze 43 dzien flo i juz gotowa do sciecia? moje c-4 dochodzi w 57 dni w ziemi....
 

bogusik2

Member
Panowie.. przewspaniale ;]
Znalazlem kilka fotek niedorozwinietego durbana f2 od Urbana ;]
sciolem go.. hmm nie ;D topki wyschly na krzaczku, ktory chwilowo robil za ozdobe..
Po przedziorkach i wszystkim co przeszedl [od sloiczka 80g w ktorym dlugo rosl do zlamania lodygi] nadal dal 3g ZaJeBiStEgO ziola ;]
Roslinka rosla z 3 miesiace +/- 2 tyg.. i plus kwitnienie, tez wyjatkowo powolne..
To najlepszy dowod ze dobre geny daja dobre ziolo nawet przy malym nakladzie pracy ;] pzdr

12128spookty.JPG


12128spookty_1_.JPG


12128spookty_2_-med.JPG


12128spookty_3_-med.JPG


12128spookty_4_.JPG
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
castlevania pieknie to wyglaga jak na 43 dzien flo . Przeczytalem kiedys o scinaniu ,jesli wydaje cisie ze pora harvestu to dodaj jeszcze 5-7 dni i pod noz.
 

castlevania

Member
SZOK - odmiana to CastleMix hehe :D dlatego taka szybka, przeleje jeszcze wodą raz i poczekam z tydzien moze troszke dłuzej, tylko jedna roslina tak szybko leci, ale pozostałe dwie są nie mało w tyle ;) potem uda mi sie moze jakies makro trichomów zrobić to wrzuce fote i ocenimy razem :wave: pozdro!

E: cyfrówka + szkiełko z lornety :D trichomy chyba są jeszcze w wiekszosci przezroczyste pozdro




 
Last edited:
Top