What's new

co u grubego

C

czaczo

pierwszy dzien 2 tygodnia flo,roslinki sa przezajbiscie punktualne,zadnych wybrykow wszystkie ida leb w leb. no i oczywiscie klony
 
C

czaczo

wspaniale lr ,jakie piekne filoetowe kolorki nabieraja kwiatostany machos ,to z powodu chlodnych nocy.niemoge sie doczekac nasionek.
3 tydzien flo (aktualnie) klony juz mam ukorzenione ,niektore juz rozdalem.nastepne uprawy z tych klonikow beda w koko i aeroflo(niedawno mi wytlumaczono ze aeroflo nie jest systemem aero tylko hydro nft,ghe nabija ludzi w bytelke?i zgadzam sie z tym ze nie jest to system aero,dlatego swoj system troszke przerobilem,ale to pokrotce
dzieki.
i podziekowania dla pana S ,NAPRAWDE DOBRE GENY.bedzie mozliwosc przezucenia do polski klony,ale to gdyby sie okazaloze w srod tych nasion znalazla sie jakas przemega pani
 

naszarasza

New member
..

..

w cooltubie była 600-tka.a dpkładnie 3;) rzeczywiście używałem przewodów 125...następnym razem przerobie wszytko na min.150-tki.
pokombinuje też z kolejnością..

czaczo gdzie kupiłeś ten potencjometr? jakaś nazwa? brzmi ciekawie a w googlu mnustwo rodzajów...
 
C

czaczo

duzo pracy przy nowych uprawach,oj duzo.w argentynie zalegalizowano uzycie marihuany przez medycyne.a kiedy to sie stanie w naszym kraju ,kiedy bedzie mozna wrocic i sie leczyc w naszym kraju ,hehe
 

Hera

Member
nic dodac nic ujac, ladnie kloniki rosna:) ... podoba mi sie ta muza :Resistencia Suburbana - Por Cultivar Marihuana kozak ! albo Sensemina swoja droga, caly czas slucham dobra gitarka !! Ma klimat :D
 
C

czaczo

po dluzszych przygotowaniach ,wystartowalo.af i coco.coco juz 2 dni w donniczkach a aero odpalilem przed 3 godzinami,jeszcze z godzine i gasze.duzo gownianych przerubek ,nawet juz po uruchomieniu musialem zmienic rozpylacze bo z tymi wlasciwymi nie dawala sobie pompa rady ,bede musial chyba poszukac pompy z 400 watowej ,ale narazie nie jest zle.niektore widac sa troszke podenerwowane ,ale mysle ze powino jutro juz byc ok.wtorek -sroda mysle przelaczyc juz 12/12.
 
C

ChaosX

siema,
fajnie ze af + coco :D
jakie nawozy dajesz?
jakie masz odmianki? :)

pozdro
 
C

czaczo

witam
w coco i af ida klony ,sciagniete z tych roslin ktore ida w piewnicy,sa to pb x af (odrazu zaznacze ze w moim przypadku nie okazaly sie auto flo) gf x ss .te dwie odmiany dostalem od jednego usera z icmaga.i powiem ze naprawde mnie zaskoczyly.po wczorajszej wizycie w piewnicy zwariowalem gdy zobaczylem jak wygladaja rosliny z tych dwoch odmian.naprawde szok! tez kilka roslin jest wild rose (moja faworytka z sweet seeds) i moj kros cm x nl. nawozy jak zwykle ,baza ghe ,i reszta,no coz ,wszystko co dziala,bez zbednych kosztow.szczeze powiem ze ja zawsze dobrze nawozilem.oplaca sie !ale to wszystko bede opisywal ,szczeolnie jezeli chodzi o af.
rosliny wygladaja lepiej jak wczoraj,wszystko na dobrej drodze,przy starcie uzylem nawozow ghe w dawce 2.5ml/10l stymulator ukorzenienie hesi 50ml/10l ,bio essencional 20ml/60l ,hesi vitaminy 2 ml/60l. zelazo 5ml/60l.2 lyzki stolowe soli epson/60 l.ec 0.8 ph 5.4-5.8
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
czaczo , powoli lapie te wasze parametry na te systemy dzieki twoim opisom , a tez o ksiezycu pisale ( chyba ? ) kiedys i wiele ciekawych spraw nam tutaj pokazujesz , ja sobie narazie nie moge pozwolic na fajowe labo-lator-rium hehe nawet na kokos nie moge sobie pozwolic bo wiem ze capi grzybem , moze za za 7-10 lat pozwole sobie na roreczki i jakies fajowe UFO ( mysle ze led posunie sie dobrze do przodu , (pozdro divinorum ...)
duzo zdrowia i pozodzenia zycze
pozdro
 
C

czaczo

aj pisalo sie o wielu ......sprawch.......ale kiedy to bylo .a ja pale faje,nanana i pije mate nana na




7-10 lat?oj to ja juz chyba tego nie zobacze.hehehe:joint:
lapiesz parametry?!,ty to jestes.....lap kilka topowwwww:joint:
 

-Bruce-

Active member
Witam widze ze jestes milosnikiem yerba mate ;) ja rowniez, dlatego polecam ci
picture.php
dla mnie to NAJMOCNIEJSZA!!! yerba jaka w zyciu pilem..... pozdrawiam:Bolt:
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
czaczo pieknie to wszystko wyglada...ojj kiedy ja doczekam sie czasow ze bede mogl spokojnie in odpalic :(
 
C

czaczo

witam
dzisiaj minol pierwszy dzien flo w cocosie,w af 3 dzien jak sa wlozone klony.martwi mnie to ze caly czas nie widac nowych korzonkow,nie wiem jaka mam temperature wody,ale prawdopodobnie nie przekracza 20 stopni,to moze byc przyczyna,ale wole zaczekac dwa dni dluzej .dzisiaj dolalem 10 litrow swierzej wody z 3 part ghe w dawce 5ml/10l kazdy .hesi stymulator ukorzenienia.25/10l.ec 1.1 ph 5.7
 
C

czaczo

witam
ja dzis zbyt radosny nie jestem.aero sie skonczylo.dzisiaj przezucilem do doniczek 14 roslin,reszte niebede mial gdzie pomiesci.niestety ale nie moge miec aero.woda robi tyle chalasu ze nie jestem wstanie wyciszyc chlupania wody.ci ktorych zawidlem,przepraszam,ale poprostu moze mnie to zbyd duzo kosztowac,a nato mnie nie stac.takze nie wiem moze kiedys.przezucilem rosliny do kokosu.szkoda ,a tak chcialem troszke popalic ziolka z aero.wybaczcie.pozdrawiam
 
Top