What's new

co u grubego

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witaj
Slicznosci !!!
Piekne foty czaczo strzelasz , a w takim buszu napeno masz piekne kobiety do pozowania heheh , nadrabiam zaleglosci i stram sie ogarnac cos z outem , pogoda dopisuje juz dobre 2 tygodnie swieci nam slonko i wszystko sie budzi do zycia .

pozdrawiam i powodzenia zycze
 
C

czaczo

witajcie
wielkie dzieki wszystkim,wiesz zielony.....o tych pieknych kobietach ktore czasami sie pojawiaja w tych moich ogrodach ,to troszke..no niemoge pisac ,hehe.sciany maja uszy,i wtyki wszedzie.hehe.tak serio , widzialem twoje ,ZAJEBISCIE.jak ktos juz powiedzial POWROT W WIELKI STYLU.wielki +
roslinki powoli dochodza,ale cos chyba nie wszystkie naraz.gaz sie skonczyl ,hehe.to i wolniej wszytsko sie kreci.
48 dzien zycia

picture.php


picture.php


picture.php

control,widzialem ,cieszy mnie ze ci smakuje,bo mi bardzo przypadl do gustu .pozdro
picture.php
 

botanic

New member
Witam.Piękne szczyty.Mam do Ciebie pytanie Gruby .Trochę nie w temacie , za co z góry przepraszam.Co myślisz o zastosowanie wody deszczowej w hydroponice??
 
C

czaczo

witam
naprawde ,ale duzo tutaj ludzi uzywa tylko i wylacznie wode deszczowa,spowodu przegownianej w kranach i poprostu tutaj tak domy sa budowane ze woda deszczowa jest magazynowana w specjalnych studniach przeglebokich hehe,w krztalcie butelki,ale to juz inna historia hehe.woda deszczowa nie przekracza 0.3 ec,to znaczu tutaj ,a w kraju,zalezne od ......
 
C

czaczo

55 dzien ,jakies 4-7 dni zostalo tym najbardziej dojzalym niektore o fosfor i potas jeszcze wolaja,duzo trichomow jest juz przezroczysta ,czekam tylko na bursztynowe punkciki i ........:happybirthday: :dance013:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:gday:
 

Amnnesia

Member
Tlusto lecisz czaczo az milo popatrzec :gday: juz niedlugo a cierpliwosc bedzie wynagrodzona :) jakie plany na next grow ?
 
C

czaczo

hehe dzieki ,napewno bedzie wynagrodzona.next grow indoor bedzie nasienny hehe.ale zaczne chyba outdoor .pozdro
 

loko17

Member
Mam pytanko Czaczo odnośnie tych kloników w szklarence. Trzymasz je razem z roślinkami które są na flo czy je przenosisz do innego pomieszczenia po wyłączeniu świateł?
 
C

czaczo

loko17 swiatlo idzie caly czas 18/6.te roslinki co ma teraz to sa auto,i niestety jezeli chcesz cos zobaczyc to musisz dac minimalnie 16/8 albo 20/4(perfect) .pozdro
 

Control_

Member
Czaczo coś pięknego :D Zajebiste foty cykasz, aż mi się papa ucieszyła. I ślinka mi teraz cieknie, ide spać, może mi się przyśni któraś z twoich pań :D
 

rondel

Member
mega dlugie i proste paly prawie jak u murzyna, chyba popadlem w kompleksy, powiedz co ci sie urodzi sie na pestki w nexcie
 
Top