What's new

co u grubego

cardiel

Member
kur...a :badday: az sie serce kraje kiedy czyta sie takie posty ehhh.... no i miejscowka spalona.. juz nie masz co ryzykowac growa w tym samym mieszkaniu.... a noz te skurywysyn zadzwonia za pare miesiecy na policje z anonimem :fsu:

trzymaj sie brachu :joint:

edit skoro sa zona i dziecko to sprawa wyglada jeszcze powazniej... moze trzeba wyposazyc zonke w jakis sprzet zaczepno-obronny typu gaz,paralizator czy cos, zeby w razie "W" .......... zreszta sam pewnie bedziesz wiedzial jak poradzic sobie z sytuacja

jeszcze raz pozdro
 
Last edited:
C

czaczo

dzieki za wsparcie chlopaki
cardiel to znaczy w moim mieszkaniu.policji sie nie obawiam ,obawiam sie kiedys ja sobie jeszcze przyjda to moga zastac moja zone z dzieckiem.
 

snes

Member
no wspolczucia gruby.ktos wiedzial ze masz i ze wyjezdzasz, mialem podobna akcje ze ktos niepozadany wiedzial ze mam i szyko ogarnalem przeprowadzke. powodzenia
 
4

4-LifeMan

ja bym na twoim miejscu spróbował zrobić jakąś zasadzkę i połamał nogi i ręce tym złodziejom
 

Silas

Member
Veteran
4-LifeMan już dawno po akcji...jaką zasadzke zrobisz? dół w ziemi? wyskakujące kolce? latające strzały z bambusa?

Naprawde sprawa przykra. Na 100% zrobił to ktoś z okolicznej społeczności.
Czaczo rób zwiad komu baxu przybyło. Kto ostatnio dużo jara a nie kupuje. Nie ma uja żeby coś takiego dało sie ukryć.
W przypadku mojego outa szybko doszedłem do tego kto podpierdalał.
Mówie Ci...nawet nie wiesz jak boskim uczuciem jest wypierdolić z laczka w morde złodziejowi. To jest tak potężne i pozytywne doznanie...aż zmienia człowieka na lepsze :D
 

dupeczka

Active member
negativ vibration.
czaczo na nastepny raz bedziesz wiedział ,ze nie zostawia sie roślin samych na 2 tygodnie! a tak wogole to kto sie nimi przez ten czas zajmował?
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Hej Czaczo wielka szkoda, pewnie sam wyciagniesz odpowiednie wnioski i nie ma co rozpamietywac. Zycze powodzenia z nastepna uprawa - bo wierze ze bedzie.

Pozdrowienia
 
C

czaczo


od pewnych nawykow trodno sie odzwyczaic.dziesiat nasion juz peklo,4 krzyzowki ,jedna komercyjna ,jedna wlasna,2 chlopakow z naszego forra.w szfie zostaly mi 2 rosliny,nie wyrzuce ich serce by mi peklo.a niech maja,600w tych dla nich.hehe
dziekuje wszystkim.
jezeli masz kilka czasomierzy pompke powietrzna,pompke wodna,i tzw,riego por goteo rosliny nie potrzebuja opiekuna.wszystko sie robi automatycznie.tylko musisz wyliczyc ile czasu ma byc wlaczona pompka wodna zeby podlac dobrze rosliny,ile czeu ma byc wlaczona pompka powietrzna zeby wymieszac dobrze wode z pozywka,itp.pozdro
 
C

czaczo

kurcze ,naprawde dlugo sie rozladowuje zdjecia ,i naprawde zredukowli ilosc zdjec do rozladunku.dobra jutro dokoncze uplaud
nie naprawde nie wiem jak dodawac fotki.to jest troszke niepowazne.mialo byc latwiej a jest poprostu przejabane.
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 
Last edited:
C

czaczo

oj uciazliwe to rozladowywanie i puzniej kopiowanie,a co najgorsze to wielkosc tych zdjec,mam nadzieje ze sie to zmieni.
mlodziez na koniec tygodnia bede przesadzal do wiekszyych ,litrowych donniczek
picture.php
picture.php
picture.php
swierzo dozucene lr,one sa przygotowywane na out zimowy.hehe
i dochodzace
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 
C

czaczo

juz za chwileczke juz za momencik....
mysle ze jeszcze z 10 dni i scinka.z mlodziezy w domu zostaje kilka roslinek i chyba lr-ki,reszta w swiat.hehe.


wrescie koniec z kopiowaniem adresow.jeszcze z tymi pm zeby sie poprawilo to by byl lux.pozdrawiam



snes niemoge wyslac do ciebie mp,wyskakuje ze masz zablokowone ?jazda,i zielony to samo ..kiedy to sie skonczy
 
Last edited:
C

czaczo

no nie odblysnik jest debest.haha.kiedys ukradlismy kilka 1000 wattowych lamp .i byly wlanie w tych lampach tego typu odblysniki.tyle ze tutaj wyciagnelem jedno ze scianek ,wiecie polki sa niskie i wszystkie roslinki nie miescily sie w zasiegu lampy ,to tak se wykminilem ze jak wyciagne jedna scianke ,to rozwiaze troszke problem,i rozwiazalo.rosliny pod cfl sa tylko mniejwiecej 6 godzi pozniej jes przezucam do szafy pod hps i tam sa az do rana,troszke roboty,ale pozwala to na oszczedzenie paru groszy i rosliny tez szybciej i lepiej rosna.a co najwazniejsze wszystkie prawie sa tak samo wysokie pomimo roznosci genow.pozdraiwam
 

tomasito666

New member
Cze Czaczo. Bardzo mile zdjeciowy. Probuje poskladac dobry sprzet do photo, ale nie bardzo kumam o co kaman, zwlaszcza co do zdjec makro. Z tego co pamietam miales podobny problem. Jakies wskazowki? Powiem tyle ze aparacik jaki posiadam to Nikon dx40. No i moze ze nie bardzo mi sie widzi wydawac kilkaset funtow, euro czy tez dolarow na jakies soczewki, ktore wykorzystam tylko kilka razy. Any info, really appreciate. Dzieki i pozdro.
 
Top