What's new

Co na 2011r

tost

Active member
FMS (mamusie):
maroc
purple maroc
easy sativa
maroc

i "kilka" regów od przyjaciół ;)
za które bardzo :thank you:
a co dokladnie to mam nadzieje że pokarze w GL :)
 
Ja na ten rok planuje wysiac tylko najmocniejsze odmiany bo ciezko z outa cos mocnego zajarac i najgorsze ze material jest bardzo lisciasty, w tamtym roku Guerilla Gold byla zajebista fajna strukture mialy top i moc byla nienaganna ale mialem jedna tylko i mizerna.
W moim ogrodku ostaly sie na koniec tylko rosliny z nasion OP i zaluje troche bo postanowilem zaryzykowac i wysadzalem rosliny juz pod koniec Marca i porosly giganty po 3 nawet 4 metry. Niestety material byl bardzo slabej jakosci i co najgorsze hermily sie troche ;/ wiec nie polecam jesli komus zalezy na czyms dobrym. Na ten rok kupuje troche FemaleSeeds.
 
Last edited by a moderator:

Outowiec

Member
siema, se pozwoliłem se:) wpierdolić się między wódke a zakąske czy może ktoś coś mądrego powiedzieć na temat Special Kusha z Royala ? cena i opis odmiany wydają się atrakcyjne, czy wiadomo coś więcej ? i jaką opinie ma ogólnie ten Royal Qwen Seeds
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
co do special kush niemoge sie wypowiadac ale palilem biala wdowke i ice`a z RQS i byly bardzo przyjemne,jesli interesuje cie cos z lini kush to moge polecic Master Kush od Nirvany,nasiona tanie,dobre i dajace bardzo przyjemne uczucie sparalizowania.Za duzo to ja niepomoglem ale...

pozdro
 

kOdO1912

Member
zmyślona partyznantka na Out2011

zmyślona partyznantka na Out2011

-
Purple Maroc 4pack femi [Female Seeds]
White Russian autoflow 3pak femi [Grzech Grow Seeds]
BlueBerry 3sztuki reg gratis.

Outdoor Grapefruit femi 1x [Female Seeds]
Outdoor C99 femi 1x [Female Seeds]
Shaman femi 1x [Dutch Passion]
Lemon Skunk autoflow reg gratis 1x


picture.php
 
Last edited:

Plantator

Active member
Veteran
lewar, z większych automatów to polecam sourbubbleryder i jego crossy, u quakeminda, mi rosły spore . moc też spoko.

a ja mam takie pytanie, co możecie mi polecić NAJMOCNIEJSZEGO ?
co wam takie wyrosło na oucie ? dobrze by było żeby też pachniało :]
wiecie o co mi chodzi . bardzo by mi pomogły wasze opinie.

ja napewno posadzę automaty , ale pytanie dotyczy regularów bardziej
 

tomato

Member
Veteran
hej Planti :wave:
najmocniejszy shit z outa to miałem > [em x hh] x [chemo x nl] :headbange ale wiesz, to staaare czasy byly.
a z takich ogolnodostepnych to maroc daje nawet rade - ale na pewno jest cos bardziej mocarnego
pozdro
 
D

dEv-9

Siemano wszystkim!
Co polecacie na tegoroczny oucik?:)
Ma byc cieple lato wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze roslo hehe.
Z jakich seedbankow teraz sie zamawia zeby nie bylo lipy?
Powodzenia & Pozdrowienia.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
to co zawsze maroc etc. od female seeds raczej dobrze Ci porosnie. Dodatkowo mozesz wziac cos z OP na dodatkowe rosliny za frajer bo trafiaja sie dobre fena.
 
Last edited by a moderator:

masque

Active member
ja raz zraziłem się do OP, bo miałem fakt dobre fena ze 3, ale jedno które nie klepało W OGÓLE. przypuszczam, że jakies antykonopne lobby mogło sabotować OP (podsyłając np. nasiona przemysłówki) co by zrazić uczestników i jak widać udało im się ;)

uważam, że pro-grower nie powinine opierać sezonu na czymś niewiadomego pochodzenia.

peace
 

Tonny

Member
Ja na ten sezon szykuję trochę auto z uwagi na brak czasu i kasy na lepsze pheno, oczywiście bardzo ucieszył bym się gdyby jakaś dobra dusza napisała do mnie pm, ale jeśli to się nie stanie dam radę z moimi auto.
Peace Tonny.:wave:
 

gandzior420

Well-known member
Veteran
Hej

A ja do swojej outowej kolekcjii dokupiłem

4 x Easy Sativa FMS
4 x Maroc FMS
4 x LR#2 Femi Joint Doctor
4 x Ak47 Automatic Lowlife Seeds
2 x Sensi Star od ParadiseSeeds (mam nadzieje że dojdzie pod naszym słoneczkiem)

pozdro
 

Przem

Active member
A co powiecie o takich odmianach jakie napisałem poniżej
Kali Mist
Passion#1 x Purple Power
Sativa Spirit
Sweet Edi

nie jestem doświadczonym growerem bo to co miałem pod polskim słoneczkiem to tylko maroc, pasion 1 , shaman wiem że krosy pasiona dojdą a co z pozostałymi ???
 

luzione

Member
Kali Mist
Indoor flowering period: 70-90 days
Harvest Date Outdoor: middle - end of November

Nie wiem jak to ma dojść w PL
Sporo wątpliwości co do tego ile KM f2 ma wspólnego z oryginalnym KM
 

Latest posts

Latest posts

Top