What's new

Co na 2011r

TataSqn

Member
Przem grapefruitowi brakuje min tygodnia, ale i tak jest dobry
Ten maroc z purple power jest też dobry dochodzi pod koniec września, jeśli chodzi o orange masz orange buda z dp, następnym razem wykaz więcej własne inwencji,

dajmipalic, no brakuje mu jak grapefruitowi z tygodnia i czuc w nim troche easy sative
 

Rolnik

Member
Witam

odmiany które posiadam w mniejszej lub większej ilości

SP x (CHDD x BBJ) :thank you:

Szamanka F2 x (CHDD x BBJ) :thank you:

(LR2 x RS) x (SE x TP)

SE x TP F2

+ fast mixy

do Tego dojdzie Maroc i ES z FS a co jeszcze to sie zobaczy

przydało by sie też coś z AF żeby cos na letnie melanze w dobrym towarzystwie bylo.

m przygarnac cos z af (F?) za crossy :

-(LR2 x RS) x (SE x TP)

-SE x TP F2

-fast mixy

pozdrawiam
 

JrDarus

Member
Powitać:kitty:

Standardowo polecą automaty żeby było co zebrać na sierpień, koniecznie w foliowych wkopanych donicach 15-25l oraz Lemon Shamana tego co mam w szafce, w donicach i do golej ziemi na roznych nowych miejscowkach zeby sprawdzic ziemie. Nigdy nie mialem nic z fs na oucie wiec sie skusze napewno na maroca i reszte.
Mój arsenał mocarnego lemon shamana, przewyższa hajem zwykłego szamana o polowe. Orydżinal to nie jest ale mnie cieszy bardziej :)
 
Ja tez uderze z jakimis automatami od grzecha do tego cos sprawdzonych odmianek od quake takich jak marok , pasion , purple power
Mam jeszcze troche pestek z tamtego outa co mi sie nie kontrolowanie pozapylały krzaki i nie wiem co zapyliło co a wiem tylko jakie odmiany mialem na tej miescowce ;) sa to 2 krosy ale zapewne wszystkie krzaki bede sie od siebie roznic pod kazdym wzgledem ;) jUz sie nie moge doczekac aby opiekowac sie moimi dziecinkami hehe ;)
Do tego wszystkiego udeze tez z jakimis pozniejszymi odmiankami moze dojdzie moze nie zobaczymy hehe ;D pozdro
 

30g

Member
Siema wesołych:) ma ktoś coś do powiedzenia o Maroc x GWS - femi od grzecha? bo chciałbym na out w 2011
 

BlinD

Active member
nie wiem czy ktoś próbował w tym roku ale na przyszły raczej odradzam Swiss cheese z nirvany feminizowane. pokusiłem się z kumplem na nowość i mimo, że zaliczona jest do outdoorowych odmian, na moje oko nie miała najmniejszych szans, żeby dojść (została skradziona btw. albo złodziej debil albo z sumieniem na 10 krzaków zabrał 8 i zostawił 2, z czego skradzionych 8 było albo zupełnie niegotowych a 2 najładniejsze zostały), podczas kiedy wszystkie odmiany już miały ładne topy i obsypywały się żywica swiss cheese nawet nie miał zamiaru zacząć produkować topów

[E]
Grapefruit outdoorowy w tym roku też nie był przynajmniej u mnie taki wczesny, na szczęście pod szkłem/folia rósł to doszedł ładnie całkiem.
 

Majaa

Active member
czółeczka.

Ja w Tym roku poszukiwań ciąg dalszy.... szukam czegoś energetycznego, euforycznego rozweselającego. Precz z zmułą!

Moje odmiany to:

  • Swiss Sativa
  • Lr x Hk
  • Vanilia kush
  • Bbj
  • Wr
  • Heri
  • Hindo Kush x lR2
  • Low Snow x white R.
  • BBj x DR
  • BBj x x Low Snow x WR
  • Sweet Edi
  • Orange Bud

do tego muszę dokupić LR bo z outa baaardzo mi smakował przydało by się jeszcze:


  • Haze auto (tak tak już jest ;)
  • Grejfrut (jeśli jest już co dojdzie w PL)
  • Bangi Haze x E-Rocet/Danish Passion] x Purpurea Ticinensis - poluje na to ostro tylko jak narazie nigdzie nie mogę dostać a wiem ze to jest geenialne! :) Generalnie coś z Bangi Haze.
  • maroc - ponoć tez niczego sobie w kierunku pozytywnych emocji ;>

picture.php


pozdrawiam Maja.
:tiphat:
 

BReal

Active member
Ja.. Maroc od female jak uzbiore kaskę. Tak poza tym... dawno tu nie zaglądałęm hehe.. się zieleni :)
 

Przem

Active member
8. ZAPYCHANIE CUDZYCH KOMPUTEROW SMIECIEM, TZW. SPAMMING: Ci, ktorze przychodza na ta strone i w postach pisza linki do innych komercyjnych stron sieciowych, forum, chatroom lub innych srodkow komunikowania bez faktycznego wniesienia wkladu na zawartosc i tresc tej strony beda bannowani bez powiadomienia. W porzadku jest raz na jakis czas podac jakis ciekawy link do innej strony w odwolaniu do kontekstu tematu tread'u i TYLKO w tym przypadku.
Niedostosowanie sie lub wielokrotne naduzywanie linkow nie jest dopuszczalne.
Jeli masz swoja wlasna strone, nie mozesz dodawac URL do swego profilu lub wyswietlac go w zaden inny sposob. Jedyne, co mozesz zrobic, to uzyskac zgode na reklame, po przesledzeniu i dostosowaniu sie do zasad odnosnie ogloszen na IC Mag. Wszelkie niedozwolone ogloszenia, zwiazane z reklama innych stron internetowych beda usuniete, a jesli uzytkownik wciaz bedzie pisal SPAMy, wowczas taki uzytkownik bedzie zbannowany.

regulamin ma byc znany jak amen w pacierzu ,


pozdro Z-Z


---- miał ktoś może tego lemon skunka na out ?? Bo nie wiem czy dobrze wybralem
 
Last edited by a moderator:

rondel

Member
Witam,
jako że nowy rok zawitał i out zbliża się niubłagalnie chciałbym podzielić się z wami co posiadam w mojej kolekcji:bump:

na pierwszym miejscu geny esbena, które wszyscy znamy a ja jeszcze nie miałem okazji podziwiać:tiphat:

ms x gg x (grape x ah/arne)
eirdbei x (x files x ah/arne)
htc eroc dp/arne x (ah/arne)
early sativa x (x files x ah/arne)

:tiphat::tiphat::tiphat:

Sp x (chdd x bbj) mam nadzieje że owa odmiana nadaje się na out, jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę podrzucić
wd f2 x (wd x bbj)

:tiphat::tiphat::tiphat:

dojdą jeszcze femki: na pewno dp, maroc, es i zobaczymy co wyjdzie z pod ręki naszego kochanego grzesia, na pewno będzie to masakrujący efekt końcowy:bump:

własne geny:
rudy lis i passion
Jak ktoś nie ma ich w kolekcji:D to niech się odezwie to poratujemy:D
również te power plant x afghan ktore dostałem w gratisie od fr, 5 szt.

picture.php


Chętnie oczywiście bym przygarną jakieś unikaty do swojej kolekcji:D
a za geny z c99, t44, bądź es i marokiem wyśle całusy dziękczynne w kopercie:bump:

Pozdrawiam, rondel
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Jak dla mnie to:
5x AF (Skunk 11 lub Lemon Skunk (chyba ze znacie cos ciekawego z AF w taniej cenie F2 oczywiscie)
5 x cos od ESBE
5 x albo cos od seedsmana albo easy sativa ew MSxGG
co polecacie na wschodnie tereny? :) mysle ze taki pakiet nasion nie odbije mi sie na portfelu a i co zbierac bedzie... poki co szukanie spota bedzie w marcu i karczowanie drzew aby zrobic polanke jakas :p jak ktos chce pochwalic sie genami to PM. pozdro.
 
U mnie w tym roku napewno bedzie wczesny marok i jesli mi sie uda znalesc pestony, ktore zem zagubil w przeprowaddze, to wlasny crosik early maroc x (LrxOasis) - w tym roku, je sadzilem, scielem je 4 tyg wczesniej od np. PpxP1 ktory kwitnie 6tyg) Topy byly bardzo grube, troche grzyba sie w dalo, ale bez znaczynch wiekszych strat, moc miazdzaca, zapach, smak lekko cytrusowy z czym? :)
no i tegoroczne crossy. puscily mi dwa samce: jeden to sativia spirit drugi jest do konca nie wiadomy lecz prawdopodobni C99xTop10.
I zapylily mi:
BWE - stuff nie ziemski pod wzgledem smaku, zapachu. Totalnie owocowy zawrot glowy, bardzo muzyczny! i wogole mocny :D tylko dziw byl taki bo mialem dwa krzaki i z czego jeden to byl o smaku u zapachu truskawkowym a drugi czarnej pozeczki :D
Sativia Spirit - tej nawet nie sprobowalem w tym roku - tyle pestek, wiec mam nadzieje ze w tym da rade
Sweet Edie - bardzo smaczny i umiarkowanej mocy, wysoka (2,5-3m) o bardzo duzych topach sativka, jestem ciekaw co wyszlo z tego crossa.
P1xPp
napewno tez jakis automacik sie trafi :)
no i czekam na pakiety niespodzianki :)

a tu pare fot z out 2010

Sweet Edie:
picture.php


picture.php


PpxP1
picture.php


picture.php


AxA
picture.php


Wielkie podziekowania dla Fingera :thank you:
Pozdrawiam!
 
K

Kain1

Narazie wiem ze bedzie to, a ogolnie jesli chce ktos cos to szukam głównie automatow lub odmiany typu Maroc, Passion, Durban, itp.itd.
:bump:
picture.php

No to Pozdro :tiphat:
 

purple_john

Active member
Ja na razie myślę nad doborem nasion. Zostało mi coś z zeszłego sezonu. Jest to:
Bangi Haze/E-rocket/Danish Passion x Purpurea Ticinensis x 5
Bangi Haze/ E-rocket/Danish Passion x Purpurea Ticinensis x Early Girl/LR2 x 5
od kolegi z forum :thank you: mam nadzieję że nie będzie problemów z kiełkowaniem 2-letnich nasion. Jestem dobrej myśli :) Żałuję, że nie udało mi się tego przedłużyć w tym sezonie. Może teraz mi się uda.
PPP z Nirvany mam parę pestek, ale tego chyba nie będę siał bo ostatnio nie było co zbierać.

Prawdopodobnie kupię 4pack Maroc z FMS lub 10reg Shaman z DP albo to i to.

Zastanawiam się nad Cindy'99 z FMS
Powiedzcie czy ona mi dojdzie na południu Polski ?

Ogólnie w tym roku nieduża uprawa ze sprawdzonymi odmianami, bez udziwnień :smoweed:
 

Latest posts

Latest posts

Top