What's new

Co na 2011r

klint

Active member
Veteran
W niedziele jade z ziomkiem do Amsterdamu. Mam zamiar odwiedzic siedzibe FS jak ktos by mial jakies zyczenia to pisac na PM. Mam zamiar zakupic okolo 40 pestonow i z checia sie podziele pod warunkiem ze obdarowana osoba bedzie zapylac i dalej puszczac te geny w swiat. Nie bede kupowal crossow tylko czyste geny. Macie jakies ciekawe propozycje? Pozdro Dla Ekipy IC :wave:
 

JAcHoo

Member
Jednak z perspektywy Masakratora temat jak najbardziej aktualny. Ja pewnie pojadę jak zwykle klasyką od FS (PP,PM,M,ES), chociaż grapek outowy trochę zawiódł.
Na pewno posadzę własnego crosa Ice (pewności nie mam) x Ata Tundra. Mimo, że potomstwo bardzo niestabilne i różne genotypy (dochodziło to od początku września do końca października), to jednak jest to mój nr 1 jak na razie.
Będę też sadził coś czego jeszcze nie sadziłem, ale teraz nie mam zielonego pojęcia co to będzie. Jestem zdania, że oprócz sprawdzonych tematów, trzeba szukać, próbować i błądzić z nowymi odmianami, bo to jest szansa na nową jakość.
Pozdro
 

piesqqon

New member
napewno Maroc x GWS kazdy z moich znajomych byl strasznie zajarany ta odmiana, niewiem czy mialem fajniejsza odmianke do sadzenia pod sloneczkiem
 
4

4-LifeMan

Masakrator

jeżeli chodzi o czyste pomyśl nad DeepChunkiem od HTC
wiele osób się z tym bawi i naprawdę fajne efekty wychodzą

Ja bym chętni coś zobaczył z purpurowym Shamanem

Passion#1
3 phenotypy
-topy jak liście bardzo luźne słabe
-purple daje rade
-i zbite zielone topy moc na poziomie, rodzaj haju sobie bardzo cenie, jedyne co w nim mi nie pasuje to walory smakowe

Purple Power ma walory smakowe ale może pleśnieć no i moc nienajwyższa

Grapefruit ale czysty bardzo fajny haj moc smak zapach
 

TataSqn

Member
No z deepchunkiem też mogę śmiało polecić miałem w tym roku
htc dc x eroc/dp
htc dc/eroc dp x arne
produkcji esbena, obie odmiany cięte koniec września/początek października, moc bardzo dobra, szczególnie tej 2.
Grapefruit jest fajny, ale zawsze z min tydzień mu brakuje, trzeba by było z czymś wcześniejszym skrzyżować
P.S. Finger crimea blue się w ogóle nie nadaje, moja w polowie października ledwo w polowie flo może była
 
A

ares420

Panowie właśnie zauważyłem, że jest już w sprzedaży czysty Maroc z FMS ;)

Także kto pierwszy ten lepszy :)
 
V

vod

a ja mam Grejfruta w takich samych torebeczkach :D
:party:

ale nie na outdoora one przeznaczone... chociaż może kilka warto spróbować. zapylić f13xa11.
 

makowiec

Member
Ja bym apelowal o jakies crossy z jackiem hererem lub c99 badz cannalope haze. "Podobno cannalope haze" jest dosc wczesne na nasz klimat, moze ktos sie wypowie bo mowie co tylko slyszalem.
Niema takiej drugiej odmiany jak jack czy c99, przydaloby sie cos z genami haze na nasz outdoor co chociaz troche przypominalo by taki typ highu.
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Jak co napisać?
Nazwijmy sprawę po imieniu: fajnie jakby zielu już miał uprawnienia moda hehe
 

makowiec

Member
Tak patrzę na to zdanie i nie wiem normalnie co napisać xDDD
Jak co napisać?
Nazwijmy sprawę po imieniu: fajnie jakby zielu już miał uprawnienia moda hehe

A co to kurwa jakies kolko adoracyjne? To wy powinniscie oberwac po warnie za offtop.

C99 ma geny haze i poniektorzy maja swoje klony ktore dochodza w polsce w polowie pazdziernika. To sam Ierdbei. Hazed Edrduprt, czy crossy z amnesia haze od Arne, badz haze af od dinafem. Wiecej mam wymienic?
 

Ergonomic

Member
w takim razie nie rozumiem czego ci potrzeba. Potrzeba Ci czegoś z jakimkolwiek procentem genów haze? To masz c99 i się ciesz. A jeżeli chcesz coś bardziej egzotycznego z większą ilością genów Haze to polecam ducksfoota... Ale na zbyt wiele zbiorów to raczej nie licz. Po prostu coś co ma w sobie większość haze u nas się nie uda. Chyba, że ocieplenie klimatu przyjdzie jakoś niespodziewanie silne w tym sezonie.

Ja bym apelowal o jakies crossy z jackiem hererem lub c99 badz cannalope haze
Lepiej działaj na własną rękę jak masz jakieś wygórowane "życzenia".
Ciekaw jestem kto pod wpływem Twojego apelu będzie kombinował nasiona czystych linii genetycznych, żeby zrobić specjalnie dla Ciebie stabilną odmianę na nasz klimat.
BTW. Strasznie to sobie do siebie wziąłeś. I dobrze, że sobie krzyżówek z Zamalem nie zaapelowałeś
 

makowiec

Member
Niechce offtopowac ani sie denerwowac. Niestety warunkow na robienie wlasnych crosow niemam a zrobienie c99 x passion czy cokolwiek niejest trudna rzecza i niektorzy tak robia.
Odpowiedzialem na pytanie tytulowe tematu.
Co do nasion w tym momencie z polskich sklepow niema jak kupic c99 niestety, wylacznie z zagranicznych seedshopow za gruba kase, a przeciez polska to jeden z najlepszych rynkow zbytu nasion f2.
 

dajmipalic

New member
Witam,
dużo osób na forum pisze, że fs nie wyszedł dobrze outdoor grapefruit..
Co macie na myśli, proszę rozwińcie.
Nie dochodzi pod naszym niebem, czy może odbiega jeśli chodzi o high/smak/zapach od zwykłego grapefruita ?

Z góry dzięki za odp.
 

Latest posts

Latest posts

Top