What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

nans

Member
presne tak, neco jako moralka a etika nikomu z tech zmrdu nic nerika. komorous slusnej a zasadovej clovek :fsu:
 

aminem

Member
ach ked som pocul v radiu ze chitili niekoho kto prestoval mariuahanu indoorovo vo velkej starej budove , jasne bolo ze su to vietnaci,

no a poviem vam nieco:
na zakladke v devine k nam prisli taky dvaja ujovia , ktory sa zaoberali timito vecami . Myslim timi prepadovkami a tak. No a kecali nam co nam hrozi a to ze ked konzumovanie drog nie je nelegalne ale drzanie drog/preddgrog/zariadeni na vyrabanie drog je nelegalne. No a ked som sa ich spytal ze co robia s tym co najdu . Oni ze nieco spalia a ten zvysok to na koncorocnej party kto chce moze vyskusat . No j***ť ich a ich zakony akoze toto ma fakt nasralo !
 

BURN

Member
Veteran
Celou noc sem ztrávil na Police station,kvůli přepadení nějakého rákosníka co jsem omylem viděl....SHIT........-..Potěšila mě fakt pěkná kamarádka,co mi ukázala místa na svém těle co jen tak nikdo neviděl a ani nevyužil už delší dobu,o to byl lepší happyend.......mimochodem mě už tak 2 týdny fest bolí koleno,a mám pocit na nějaký zánět z kdysi neléčeného otoku,fakt hnus a těžká bolest
 
Sensi23:To jsou všechno lidi,který pěstují za účelem prodeje,takže se pak nemužou divit,že jim klepe beranidlo na dveře.My který pěstíme pro vlastní potřebu,maximálně dáme známejm třeba na mast či co se nemusíme ničeho bát..si myslim.:bandit:Ale jinak je dobře,že jdou po rákosácích a těhlech dealerech ganji,který ještě k tomu dýlujou pedro...
aha...tak jsem si to přečetl od začátku.No já žiju ve společnosti lid,který by mě nikdy nezradily,takže z toho strach nemám,že by mě někdo bonznul.A za tím vším stojí ten xindl plešatej,ministr vnitra Pecina...ooo jak já ho nesnášim.:fsu:
 

Flores

Member
Ráno po prebudení som objavil bonsaj Fikusu, ktorý mi kúpili fotríkovci :) Fakt happy jak sviňa, bonsaj som chcel už dávnejšie. Horšie je, že netuším čo a ako :D.
 
M

Miris

tyvole to snad neni možný...jeden týpek co byl ve vězení mi vyhrožuje protože mu nechci prodávat grass ?O kurva co je to za lidi dneska?!
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
tyvole to snad neni možný...jeden týpek co byl ve vězení mi vyhrožuje protože mu nechci prodávat grass ?O kurva co je to za lidi dneska?!

bys měl zainteresovat gentlemana z cechu vrahů, by odstranil žiletky z cukrové vaty tvé existence.......sorry ale čtu zeměplochu a jsem na šrot :joint:
 

sensi23

Active member
Veteran
tyvole to snad neni možný...jeden týpek co byl ve vězení mi vyhrožuje protože mu nechci prodávat grass ?O kurva co je to za lidi dneska?!
no hruuza :dueling:
co vsechno je schopna lidska bytost udelat pro bylinku :yoinks:
 
..hele a kolik mas znamejch ?? Jenom 5? ja mam znamejch asi 250 a kdyz kazdymu dam "trošku treba na mast" tak mi 20g stacit nebude ?? Ja taky pestuji pro vlastni potrebu , ale pritom myslim na dalsich 200lidi , ktery to neumej , nejsou schopny , ci jinak to nedokazou sehnat , ..jsem dýler ??? WTF ,,, ? dochazej mi slova.....
Klídek Hlavo.Podle mě je dealer člověk,který to pěstuje za účelem výdělku v pobodě financí a to asi nebude tvůj případ,takže otázka jestli jsi dealer je trošku zbytečná.:joint:Navíc já pěstuji pouze out,kde jsou ty výnosy trošku jinde a známých,který potřebují ganju ze zdravotních důvodů znám opravdu asi jen 5..možná 7.:D
 
M

Miris

tak tedka nevim jesi ta diskuze o dealování je ode mne... ...ve skutečnosti týpek dělal děvečku...ve vězení byl za krádež benzinky. mno zadarmo sem mu dal a když pak ne tak chtěl za peníze ale s tim člověkem už nechci mít nic společnýho takže tak...žádný dealování a podobný sračky v tom nejsou...on má tisíc keců ale zmlátí ho i 15ti letej pokud má nějakou sílu.. dávám jen dobrejm lidem a těm kde vim že jim sklenice od paštiky vydrží na půl roku :) nemohl bych zásobovat okolí vyloženě , natož 200 lidí . mast je lepší a užitečnější :) a další etapa bude extrakt na rakovinu...
 

berrea

Member
Klídek Hlavo.Podle mě je dealer člověk,který to pěstuje za účelem výdělku v pobodě financí a to asi nebude tvůj případ,takže otázka jestli jsi dealer je trošku zbytečná.:joint:Navíc já pěstuji pouze out,kde jsou ty výnosy trošku jinde a známých,který potřebují ganju ze zdravotních důvodů znám opravdu asi jen 5..možná 7.:D

viděl si hlavovo kytky zvenku? ať si o něm člověk myslí co chce, pěstovat umí, takový věci sem v naší zemi pod sluníčkem ještě neviděl...

jinak já si taky udržuju okruh cca desítky lidí, který zásobuju (ať už mastičkou nebo hulenim) samozřejmě pozvu spoustu dalších, ale ty neví, kolik toho mam... a je to dobře... když se to množství už nepohybuje v gramech... ani desítkách gramů... ani stovkách gramů... tak už je to nebezpečný... a myslim, že nás tu je takovejch dost

proto buďme opatrni radši více, než méně... zmrdi sou všude
 
Status
Not open for further replies.
Top