What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

BURN

Member
Veteran
Nasralo mě že mi jedna fajnová slečna řekla...Hele ten tvůj haš chutná strašně chemicky.člověk se stím sere půl dne a potom tohle
 
G

grizly

nasralo me ze mi sem nejdou nahrat dalsi fotky!a jeste k tomu me bolej zuby kurva fix!
 

berrea

Member
tam píšou, že to v pondělí de do sněmovny... v současný době je to jako návrh... ale bylo by to fajn :) jestli to takhle pude dál, tak na legalizaci nebudem muset čekat víc, než pár let :)
 

dokktor

Member
tam píšou, že to v pondělí de do sněmovny... v současný době je to jako návrh... ale bylo by to fajn :) jestli to takhle pude dál, tak na legalizaci nebudem muset čekat víc, než pár let :)
a imho to dekriminalizuje matkaření
 

praxer

Member
cornfield :
nadhera... nechapes jakou jsi mi udelal radost hned prvnim odkazem... nikdo to skoro nezna.. a myslim ze nepatrim mezi starsi :D
 

berrea

Member
a imho to dekriminalizuje matkaření

hele to asi ne... klon je taky kytka (což znamená, že 5 matek a 30 řezů je 35 kytek... ikdyž klony se případně snadno zlikvidujou a nebude jich velká škoda)... navíc tam neni, že je to oukej, ale jenom, že ti nehrozí trestní stíhání... když to najdou, tak to stejně zlikvidujou a dostaneš pokutu...

nebo je to aspoň legislativně správný, samozřejmě ti to nemusí likvidovat a pokutu taky dostat nemusíš, pokud budou mít dobrou vůli
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
http://www.novinky.cz/domaci/186318...40-lysohlavek-a-pet-kaktusu-s-meskalinem.html
bomba, pičo
tak oni "povolej" max 5 kytek ale nesmí toho bejt víc jak 15 g suchého (sežrali hovno pana Šalamouna) ovšem na druhou stranu zakážou/omezej pěstování přehršle dalších kytek, které doposuď nikdo neřešil
tak jen tak dál a větší kapky, ješte zakázat buchty s mákem, zkurvení prochlastaní bezmozkové

mrkněte taky na diskusi pod článkem, zjistíte že si nic jiného ani nezasloužíte :moon:
další zákon namířenej proti slušným lidem (a nahrávající hajzlům) jak už je v čechistánu zvykem
.....a stádo tleská jakou má dobrou vládu.....
 
ono jeto myslene tak ze u sebe muzes mit max 15g (ovsem prepocitava se to na obsah thc , cili u drsnejsich vzorku to muze byt treba jenom 2g) neni to tak ze bys mohl mit 5 kytek a z toho vypestovat jenom 15g a zbytek je trestny , otazkou zustava jak by to hodlali dal resit , on 5 kytek neni 5 kytek , ze :)

edit : tak to tedka poradne ctu , a cece asi to vypada ze to fakt mysli na tech 5 rostlin :D
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
pokuď sis nevšimnul, tak po novém tě můžou zavřít za 6 lophophor, nebo jinejch mexickejch kaktusů.......v podstatě můžeš mít problém kvůli jakýmkoli kaktusům, páč stopové množství mescalinu jich obsahuje většina......plus je "ošetřeno" pestování/držení katu (catha edulis) a koky.....to doteď nebylo (jenom kokainu)

a vůbec to celá ta legalizační aktivita všechno jenom zhoršila
 
Prostě jen další nic neřešící zákon zvýhodnující dealery.
A co durman nebo skočec ty tam taky sou? Má babka je pěstuje na okrasu tak aby s tím příští rok neměla problémy :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top