What's new

Co bierzecie na Outdoor 2010???

K

.Kaya

1 x mazar
10 x afgan( o ile kumpel wie co mowi :) )
kilka niezidentyfikowanych pestek + pare wyjetych z towaru
~25 x konopia indyjska przywieziona z wycieczki.
Podejrzewam, ze nic z tego nie wyjdzie w naszych polskich warunkach, ale nie moglem sobie odpuscic takiej okazji i nie sprobowac ogarnac tego w polsce. Inna sprawa, ze tego jest tam naprawde duzo. Krzaki przy drodze to po prostu konopie, wielkie pola samosieji, i masa zapylonych panienek. Jesli ktos jest zainteresowany moge wrzucic jakies fotki z tej wycieczki, mam tez zdjecia haszu i pare ciekawych historii o wiadomej tematyce :)
3 x pak. rozsz. z OP. (ile teg bedzie nie wiem, zobaczymy jak przyjda - o ile przyjda)

mam aspiracje na wiecej pestek, duzo wiecej - poki co szukam zrodel :)
 

fruitssk

New member
outdoor mix z OP
5 x jakiś automat femi aby wakacje były szczęśliwsze
5x Passion #1 (regular)
5x Guerilla Gold (regular)
5x Maroc x Wczesne (regular)

@Kaya Ja na Twoim miejscu odpuściłbym sobie te pestki które nazywasz "konopia indyjska". Szkoda Twojego czasu :)
 

Bedouin

Active member
Veteran
kaya dawaj foty historie i wogole wszystko na ten temat... gdzie to bylo i wogole :D ciekawosc zżera mnie :D sorry za off'a :wave:
 
A

aswywiadu

@kaya Zapodawaj wszelkie info bracie! Podzielam zdanie Bedouin-a :)
Zdaje się, że w południowej Polsce dochodzi wiele niespodziankek !! :p

Aby nie bylo off-a , ja - na nadchodzący outdoor, biore to co wpadlo w me łapska hehe a więc:

Outdoor 2010 (dwadzieścia dziesięć!):

AF: (hindu kush, krzyżówki white mastera i diesel rydera , mix-y)
Out (maroc i jego krzyżówki, shaman i jego krzyżówki, krzyżówki z odmianami duńskimi)

Większość z "własnych źródeł" - przestańmy wspierać komercjęęę!!!

:)

Wielkie Pozdro,
as
 
M

minchi-bongo

17xKC33 kcbrains
5xKC36 kcbrains
2xPotOfGold TFD
wszystkie nasiona regularne
dodatkowo moze paczka feminizowanych purple maroc od FMS jesli bedzie dostepny w marcu tak jak podaja na stronie FMS
 

Rolnik

Member
Zajebiste geny panowie, pozazdroscic tylko, ja z checia bym chcial cos zawierajacego B3n7, Erd PurT, ale nie wiem nawet czy mozna to zamowic w jakims seedbankow.

Teraz to mam troszke nasion swoich i innych(pozdro)

Na razie to jest około 120 nasion z 08 r zapylonego BigBuda jak dobrze pamiętam z jakimś fcetem.

Kilka nasion LrxRSxLR od Mecio(pozdro)
Mix od Madmana(pozdro) (fajne crossy min. BWC)

Na razie tyle jest w puzdełku ale mam chęć w tym oucie zrobić dużo ciekawych crossów i mase róznych odmian posiadać, więc licze na eksperymnety a jakieś komercyjne odmianki tez na pewno bedą.

Z AF:
c99xak47
AF SKunk
AF WW
White Berry

No i mysle np. (c99xak47)xAF SKunk robic lub inne, zobaczy sie
......
Z femi od FS ES z 4 szt.

No i jeszcze jakieś inne odmianki reg
BWC (blue whitex Caannadian)
Purpurea Ticinensis
C99
Cos purple...

pzdr.

PS edit: No wlasnie widze u Quakemind'a 4 ciekawe odmiany na outa...
 
M

Mr.TopTop

Rolnik; said:
Zajebiste geny panowie, pozazdroscic tylko, ja z checia bym chcial cos zawierajacego B3n7, Erd PurT, ale nie wiem nawet czy mozna to zamowic w jakims seedbankow.

nie kupisz, to możesz tylko dostać, pozdro top :)))
 

hodowca

Active member
Veteran
Rolnik; said:
Zajebiste geny panowie, pozazdroscic tylko, ja z checia bym chcial cos zawierajacego B3n7, Erd PurT, ale nie wiem nawet czy mozna to zamowic w jakims seedbankow.

nie kupisz, to możesz tylko dostać, pozdro top :)))
krzyżówki Esbena(regards:wave:) moze dostać przeciez w Hill Temple Collective np. na seedboutique ,a jezeli chodzi o b3n7 i purpuree tic. to prosze: https://www.seedboutique.com/store/...ency=USD&manufacturers_id=79&products_id=2063

dziękuje :tiphat:

:dance013::dance013:
 

m4c

Member
Quakemind także wprowadził wczoraj 4 krzyżówki z serii Hybrids from Hell w przystępnej cenie zresztą :)
 
M

minchi-bongo

Rolnik; said:
Zajebiste geny panowie, pozazdroscic tylko, ja z checia bym chcial cos zawierajacego B3n7, Erd PurT, ale nie wiem nawet czy mozna to zamowic w jakims seedbankow.

nie kupisz, to możesz tylko dostać, pozdro top :)))


kupisz bez problemu na zen seeds obczaj dzial hybrids from hell a napewno sie ucieszysz . gunnarguchi poleca ten seed bank wiec powinien byc ok
 
S

Szot

Szpadel,500 Litrow ziemi ,Usmiech , duzo milosci, to biore w tym roku na out plus troche klonikow

Oj juz czuc tą magiczna wiosne czuc,czuc

pozdrawiam
 

kmc21

Member
Ja chciałbym rok 2010 zacząć i skończyć bez przypału. I myśle nad:
Durban Poison i Jakieś automaty.:dance013:
 
D

dEv-9

serdeczne Siemanko! :tiphat:
Nowy out, nowa wiara, nowa moc :artist:

Co polecacie na ten rok?
Rozgladam sie za jakims out mixem.
A co do tematu to beda to pestki, ktore mi zostaly z tamtego roku, ale to bardziej do domu sie nadaja ale mysle ze nie szkodzi sprobowac, mixy white russian i blueberry o ile dobrze pamietam dawno nie zagladalem

Pozdrawiam::party:
 

hodowca

Active member
Veteran
kurnia tez bym coś bardziej sativovego w tym roq zapodał...ma ktos cos sprawdzonego w tej kwestii ... ?? pozdr
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Piękna kolekcja Finger!
Hybrids from Hell rules :headbange

A z pierwszej foty daj czadu z PBxLR! Warto! Co prawda jest kilka różnych phen ale jak trafisz właściwe będziesz wniebowzięty heheh. Moja superlaleczka od początku miała fioletowe łodygi. Inna roślina, wcześniej zaczynająca kwitnąć, z fioletowymi kwiatami nie była już taka super. Miałem też 1 roślinkę z AF - do kitu (przynajmniej w moich warunkach gdzie maluchy mają zdecydowanie za mało światła. Tam rośliny poprostu MUSZĄ być wielkie żeby dosięgać do słońca.

Ja w tym roku skupię się na crossach TAS (dorwałem w końcu czyste black pheno!), DAS, GG. Może uda się remake Night Hail Ultra zrobić albo coś podobnego hmmmm...
Do tego trochę Daniszamanki, Danish Gold, i coś z DC jak mi zostało w lodówce + może jakieś pojedyncze inne ciekawostki...
Aaaa no i ktoś się odgrażał OBxMaroc jeszcze... może się jeszcze odezwie... ^^^


pozdros amigos :wave:

E: Taaa... teherański będzie na pewno. i congolese też :D A tutaj jeszcze dla kolorku POTM z lutego 2007 czarny TAS by ddt :wave:
4224TAS-bud.jpg
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Hehe no Zielony ten czarny Tas to będzie kozak już ci to mówię :). Pamiętasz mojego krzaka z poprzedniego sezonu? Zaczynał czernieć pod koniec i wygladał zajebiscie. Tak jak pisałem zaopiekuj sie genami teherańskiego diabeła hehe.
Pzdr dla hybrydowych maniaków :tiphat:
 
K

Kain1

Ja praktycznie sama mieszanka Outdoor Mix
Sam szukam jeszcze jakis sionek, chetnie w zamian pomoglbym graficznie :)
 
L

lob19 v.2

Na razie mam zamówione takie pestki od dobrych ludzi ;)

5x Critical Mass x The Pure
5x Sweet Edi
5x {[Bangi Haze x (E-Rocket x Danish Passion)] x Purpurea Ticinensis} x (Earlu Girl x LR#2) strasznie namieszany cross :D ciekawe co to wyrośnie z tego :)

Do tego planuję zamówić jakieś automaty od Grzecha, najprawdopodobniej
Ak47 x White Maser i White Russian (femi), ale muszę nazbierać $

pozdro
 
Top