What's new

Co bierzecie na Outdoor 2010???

Control_

Member
Reg:
-pt x erocket/dp f2

-orange bud
-maroc x ob

-viking x arne
-snowdog bx1 x ah/arne
-easy sativa x [tas/gg3 x dp]
-htc dc x eroc/dp
-htc dc/eroc dp x arne

-shaman x als
-shaman x gws
-p#1 x (maroc x wczesne)
-maroc
-p#1
-easy sativa
-guerilla gold

-DP x Szamanka
-heaven x ErdPurT x Szamanka

-Stinky Pinky
-EMMS (early maroc more sativa)
-EMMI (early maroc more indica)

-ChemDogDD f2 x Big Bad John
-(Purple Power x Sativka) x Szamanka
-Sativka
-Szamanka

-Mega Cross
-Swiss Mix

Fem:
-Maroc x GWS

Af:
-White Dwarf x Big Bad John
-ak 47 af
-Ak 47 af (fem)
-white ryder automatic
-bb auto
-wd x hk f2



To ostateczna lista. Ale się tego nazbierało. :D Każde nasionko ma już swoje przydzielone miejsce. Część rozdałem ziomkom. Wiele nie kupiłem, DZIĘKUJĘ raz jeszcze wszystkim, co jest kogo każdy widzi. Troche jeszcze mi się zostało, jak by ktoś był w potrzebie, albo chciał uzupełnić geny to wie co robić :D Jak by co to moje drugie konto, kto jest na bieżąco ten wie do kogo pisać.

udanego :wave:
 

rondel

Member
control respect, tyle genow, ja mam 12 odmian i juz na jednym spocie pare sztuk sie zamieszało, wiec gratuluje ogarniętej głowy :D
 

Rolnik

Member
Te 3 seedbanki co podałeś są sprawdzone na 100 %, wszystkie mają bardzo dobre opinie, ogólnie widać ze są tam produkty znanych ludzi. Możesz spokojnie zamawiać z każdego.
 
W tym roku bedzie gruuuubo oby tylko pogoda sie spisala.

sadzonki:

GGS:
3x auto AK-47
3x KHOLA x Great White Shark
auto White Master
auto White Russian
6x reg Lemon Skunk
auto Diesel Rider
auto White Rider
4x White Sativa

Oprocz tego: Durban Poison, Purple Power, 2x CHEESE!
Powodzenia Wszystkim! Wielkich topow, zero plesni i zlodziei oraz oczywiscie bez przypalu i bedzie kolorowo.
 

gibsonn

New member
Witam ponownie szanowne towarzystwo.
Musiałem usunąć się na jakiś czas w cień, ze względów bezpieczeństwa jak i niebezpieczeństwa, które czyha na każdym kroku.
Poprzednie konto, które zwało się .Kaya musiałem usunąć, zastępując je tym. Jeśli chodzi o nazwę użytkownika, to i przy poprzednim, i przy obecnym, nie chciało mi się za bardzo kombinować :)
Coś od siebie. WWxBB która rosła w pc niechlubnie zakończyła swój żywot przez wysuszenie, spowodowane awarią boxa.

Mój out zapowiada się średnio ciekawie.
reg: sativa spirit, sweet edi, c99xt44, P1xCannad, P1xPP
auto: wrxbb, akxdr
+ kilka pestek wyjętych z towaru i pare afganow ktore wymieszały się z resztą i nie wiem już które jest które.
+torba pestek HH od kumpla
+ 3 Pakiety z otwartej pestki
Dwie ostatnie pozycje traktuję raczej jako zapychacze, hh moca nie powala, a i chyba nawet nie trąca, a po OP nie spodziewam się żadnych rewelacji.
Bonusowy mazar z c.fr. niestety nie wykielkowal.

Pestki z indii, o ktorych byla mowa na 2 str tego tematu, tez nie zadziwiły i żadna nie wykiełkowała.
Obiecywałem fotki z wspomnianego wyjazdu i oczywiscie slowa dotrzymam. Niezapomniana podróż, chętnie podzielę się wrażeniami z tymi, których to interesuje.
Do nastepnego!:tiphat:
 

chilum

Member
Witam!

Ja mam dwa sorty. Guerilla Gusto i Mexican Sativa z Sensi Seeds. Skiełkowały spoko, rosną też nieźle.

greetz

C
 
Top