What's new

Co bierzecie na Outdoor 2008?

capta

Member
ja zawsze wysadzam dopiero po 1. czerwca, i nie rozumiem po co sie tak spieszyc?
wystarczy dobrze nasłoneczniony i przekopany spot, potem juz tylko dogladac
 

Feel Fine

Member
dostalem 15x Blubbleberry i nie wiem jak to sobie daje rade na oucie nie moge znalesc jakiejś fotorelCJI ? moze lepiej w indoora wsadzic
 

KillaCam36

Member
postanowione zamówione :jump: :jump: :jump:
10 Maroc femi FEMALESEEDS fr.pl
4 Top44 reg f1 magicseeds.pl
6 Passion 1 reg f2 magicseeds.pl
8 LR F2 magicseeds.pl
1 Skunk 1 reg f1 magicseeds.pl

a na parapecie juz są 4 M GF

co o tym myślicie?? :rasta:
 

jasmin

Member
prognoza pogody

prognoza pogody

capta said:
ja zawsze wysadzam dopiero po 1. czerwca, i nie rozumiem po co sie tak spieszyc?
wiec jaki jest najlepszy plan na 08?
jesli w maju niby przymrozki to moze w kwietniu zaczac w domu, a potem w maju na polanke, a moze wystartowac w maju w domu w pokoju przy oknie, a w czerwcu na dzien dziecka do gleby ?
sugestie?
najprawdopodobniej zaczne 10 nasionek durban od flying dutch w kwietniu w domu (bo one juz sa ),a jak juz wroce podkoniec kwietnia z Holandii :D i jak tam zaopatrze sie peskti to wtedy najprawdopodobniej jeszcze raz pozno w maju,

btw. czy ktos jakies info da o smartshopy w rotterdamie lub maastricht :jump: bo tam jeszcze mnie nie bylo, a tak wogole to gdzie i jak najlepiej tam zawinac pestki i nie tylko ;)
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
roslinki (pestki) mozna wysadzac bezposrednio do ziemi juz od polowy kwietnia. Takim maluchom nie zaszkodzi przymrozek, sa dobrze zahartowane. Jezeli pestki sa dobre to rownie dobrze wykielkuja w zimnej ziemi jak wskutek wypasionych metod w ligninie na cieplym wzmacniaczu.

Sadzonki robione wczesniej z kolei najlepiej wyprowadzic z domu pod koniec maja, ale tydzien dwa przedtem wystawiac na kilka godzin na dwor w celu hartowania.

Mozna tez i pozniej sadzic jak mowi capta, ale moim zdaniem mniej sie rozwina pozno sadzone.


pozdr, kov


Edit: jasmin: adresy wszystkich growshopow i coffeeshopow W Holandii : http://www.coffeeshop.freeuk.com/ACDfrmSt.html?ACDpage=Database/Streets/Towns.html
 
Last edited:
G

Guest

Nie wiem czy zauwazyliscie ale jest znacznie chlodniej niz rok temu o tej samej porze. Gdyby nie to juz bym dawal pesteczki na wate ale zrobie to najwczesniej pod koniec kwietnia. hmm.. experymentalnie 3mam pare maluchow na balkonie: chyba zyja ale na dole lodyzki pojawila sie plesn :p
:bashhead:
 
V

Varg

Siema,
Dziś rozmawiałem z ziomkiem z magicseeds.pl i powiedział ze dysponuje ciekawą odmianą lowpassion (passion#1 x lowryder#1), podobno kwitnie 5-6 tygodni, moc i plon lepszy niz lowryder#1. Czy ktoś to uprawiał? Albo czy ktoś w ogole o tym słyszał? Ciekawa opcja na wywalenie na początku maja, palonko na wakacje gotowe :)
Pozdro
 
Last edited:
S

sweet-dreams

varg kurde o takie rzeczy pytaj kurde na czacie a nie w postach szkoda smecic ten krosik hmm passion#1 dosc wczesnie doszedł nie powiem ale bez przesady :) część bedzie af tak wiec dojda wczesniej bo jakos cieszko mi wierzyc ze ten kros bedzie ustabilizowany do af :) no jak niedrogo mozna wziasc bo napewno dojdzie :)

pozdro Sweet-dreams

edit

za ta cene mozna spokojnie kupic tam cos lepszego np to Super Skunk x Swiss Miss a pozatym to moze byc jakis shitbank :) dlatego co najwyzej mozna sie skusic na cos AF :D
 
Last edited:

DrSmoke

Member
Veteran
Co do pewności tego sklepu to nie ma obaw bo jest juz b. wielu zadowolonych klientów. Sam czekam na przesyłkę, w której powinno być Oryginal Afghani #1
kwitnący 6-7 tygodni plus pare innych odmianek indoorowych.
 

Yarcio

Member
Odnosnie LovPassion (Passion #27 x LR #2) - nikt tego jeszcze nie uprawial, bo ten cross dopiero co wyszedl...
Autoflo nie bedzie miala, bo to F1, moc pewnie bedzie wieksza, ale tylko w zaleznosci od tego, jakie pheno trafisz.

@sweet-dreams, magicseeds.pl to nie shitbank, wiele osob juz sie o tym przekonalo.
A co do SS x SM to sam sie nad tym zaastanawialem, moze jeszcze zamowie z 5-6 sionek, chociaz sporo sie wykosztuje na ten sezon.

A zeby nie bylo calkowitego offtopa, to na ten sezon biore odmiany takie jak:
-LRxARxLR#2
-Killer Queen
-COB
-Big Bud
-Twilight x BB
-LovPassion
-FCS AutoFLo
-Maroc
-C99
-Grapefruit
-Easy Sativa
-Top444
-1 noname

Cos jeszcze na pewno dojdzie :)
 
G

Guest

;-)

;-)

narazie planuje posadzic:

4 szt. fs maroc
10 szt. nirvana ak48
10 szt. (Early x LR) F1
10 szt. (Early x LR) F2
3 szt. NL x ICE x Purple Thai
1 szt. jakis MIX
1 szt. wos madness
1 szt. fs cynamon

na dniach: Early Skunk z Sensi

i to na tyle, planuje pokrzyzowac i moze jakies cos ciekawego wyjdzie na nastepny sezon ;)

cimg5710tm4.jpg
 

Mariko

Member
Ja juz zamowilem: zrobilem male zamowienie jednak, duze zrobie za rok
5x Passion#1 femi
5xLowryder 2 femi
+5 gratisowych nasionek


UWAGA: na cfr maroc bedzie dopiero w maju... Tak mowil mi wlasciciel sklepu... ;(
 

ANONIM

New member
Mariko said:
UWAGA: na cfr maroc bedzie dopiero w maju... Tak mowil mi wlasciciel sklepu... ;(

heh dziwne Pytajac sie go kiedy bedzie dostawa feamleseeds zaznaczajac przytym ze chodzi o Maroca odpowiedział:witaj, jesli chdozi o feamleseeds to planowo na najblizszy piatek
 

Mariko

Member
No to dziwne mi powiedzial ze maroci beda dopiero w maju, ze producent wszystko sprzedal bla bla bla. Rozmawialem z nim wczoraj, wiec to swieza informacja choc mam nadzieje ze nieprawdziwa..
 

bandzior

Member
Durban poison
nl
leb 27
lr/oasis
maroc/nl
Erdbeer/Early skunk x Apollo11
Euforia x CSM
i jeszcze kilka odmian dzieki wszystkim od których dostałem nasiona
pzdr :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top