What's new

Co bierzecie na Outdoor 2008?

selasie

ganja
ICMag Donor
W koncu przyszly do mnie pestki..
troche sie naczekalem ale najwazniesze ze juz sa:)

C99 ,HiNooN + gratis 3szt Lavender f2
 
V

Varg

10 x Passion#1 Feminised (Dutch Passion)
10 x Big Bang Feminised (Greenhouse)
3 x White Widow Regular (Nirvana)
3 x Outdoor Mix Regular (Sensi Seeds)

Chętnie przyjąłbym jeszcze jakieś Regular F2 ale mam tak mało postów, że nawet PM nie moge wysłać do kogoś z prośbą o sionka ... :(
 
Last edited:

Kolobrzeski

Member
Varg mam ten sam problem z postami;)
A na ten sezon planuje nastepujace odmiany:
Skunk, Lowryder#2, Top 44, White Widow, kilka niewiadomego pochodzenia, i przydalby sie jeszcze jakis klasyk typu sour diesel, ale ciezko do dostac:/
 
Last edited:

tritexo

Member
postawilem na fem z gh w tym roku trainweck i cheese z tego co widze nikt tego nei wymienil plus pare corssow od ludzi za co dziekuje no i pewniaczki jak t44 pasion maroc lowryder na pocieszenie pzdr i powodzenia w 08:)
 

Zathir

Member
TB x Eroc/DP
Tas/Pinky x Eroc/DP
Afgan/Erdpurt x Eroc/DP
Durban
Durban/hh x lr
LR
Easy sativa
Easy sativa x wczesne ;p
Maroc
Marox x wczesne
Maroc x NL
Purple power

planowane na chwile obecna ;p

ps dzieki za pestki ;)
 
Last edited:
G

Guest

selasie: skad zamawiales z hemcy.at ? ile czekales dokladnie? jaka forma zaplaty?

pozdrawiam
 

57fun

Member
u mnie wyszła z coco bubblelicious ale jakoś dziwnie listki sie nie rozkładają a rośnie juz 2 pięterko listków właściwych, moje 2 crossy padly, tzn lodyżka zaczeła się kurczyć i w połowie sie przełamały, mimo iz je pikowałem,
Wrzuciłem na chusteczki:
7x 7heven
8x własny cross z zeszłego roku<cross z którego wyszedł 7heven>
2x White widow
2x White Rhino
1x noname /z kumpla gandzi/
2x Oasis x Lr
2x [Oasis x Lr] x Shaman
2x Rock Bud F2 /mutant podobno/
i jeszcze są plany, żeby porobić klony BB na outa bo tego planuje w box-a wsadzić i jeszcze coś do niego dobrać :], może jakiegoś crossa z Lr, jeśli będzie AF a jeśli nie to WR wskakuje bo w tamtym roku na oucie nie przetrwał żaden :[
 

CIECIU

Member
nie ma topika o sklepach wiec syfimy tutej : ) czyli
mister SELASIE : skad zamawiales z hemcy.at ? ile czekales dokladnie? jaka forma zaplaty? nigdzie nie widzialem opini tego banku a jest on interesujacy.. chyba.

pozdrawiam
 

selasie

ganja
ICMag Donor
@Zork i Cieciu ,Tak zamawialem z hemcy..
kase przelalem im na konto ,pieniadze szly do nich dlugo bo cos ok 1-2tyg nie pamietam juz dokladnie bo to dawno bylo..

Ja sie troche naczekalem na te pestki ale jak sie dowiedzialem pozniej od typa z tego sklepu bylo to nie porozumienie za ktore pozniej mnie przeproslili.. wygladalo to tak ze dostalem wiadomosc ze wyslane!! zostaly do mnie pestki ale gdy minal jakis tydzien i nie doszly one do mnie ja napisalem do nich ze ich jeszcze nie ma.. otrzymalem odp ze nie wiedza ocb(ktos ukradl ,itp) i wysla je jeszcze raz!
Kilka dni pozniej dostalem wiadomosc ze przepraszaja bardzo itp.. ale pestki jeszcze nie byly wogle wyslane bo niby przelalem jakies 4euro za malo - co nie bylo prawda!!
Wyslalem potwierdzenie przelewu z kwota zgodna z zamowienia i dostalem email ze jeszcze tego samego dnia wyslali co bylo juz prawda bo po 3dniach pestki doszly do mnie..

nie polecam z nimi kontaktu w jezyku polskim bo to bylo raczej glownym powodem nie porozumienia miedzy nami..
 

KillaCam36

Member
Na ten rok planowane odmiany:
- 5 femi Passion 1 Dutch Passion
- 5 femi Shaman Dutch Passion
- 10 femi Maroc Femaleseeds
- 4 reg M X GF

Zaproponujcie jakąs odmianke ''Morderce'' :) Byłbym wdzięczny :)
Jeśli chcecie sie czegość dowiedziec o M X GF to słuze pomoca
 
V

vod

Chcemy się czegoś dowiedzieć o M x GF. Rozumiem, że chodzi o Maroc x Grapefruit? Jak się spisuje na outcie? Kiedy zbiory? Jak produkt się prezentuje?
 

KillaCam36

Member
No więc:)
Na 5 ziaren miałem 100% kiełkowani, roslina po sfimowaniu pieknie sie zageszcza, 4 rośliny miały ok 270 cm a piąta 170cm w moim przypadku zbiory przypadły ok 10 pażdziernika z powodu ciągłych deszczów:( roślinki nie doszły niestety ale moc i tak była wysmienita naprawde dobre palenie wyszło z sativową bania :p zbiór z 5 roślin ok 550-600 g, zapach cytrusowy po wysuszeniu jak rosły guma owocowa, polecam wszytskim z uwagi na duzy zbiór bardzo fajne gęste topy i niezła moc choc nie było i dane w pełni jej posmakowac, na roslinie pojawiły sie ziarenka choc jej nie zapylałem 4 sztuk własnie je kiełkuje narazie po 24 h jedna juz pokazała korzonek:p
 
Last edited:

CIECIU

Member
Killa Kamera a czytałeś cuś morze o Mandocino Madness od techasidz ? brider opisuje : "..an outdoor killer!!!" myślałem nad zakupieniem tego ale z powodu osobistego bezrobocia zastanawiam się nad czymś taniejszym .. i tu mam pytanie heh ma ktoś doświadczenie z briderem da sjaman ? oni tam maja taką taniutką fioletową owdowiałą i czy takie tanie pestki to nie syf ? raz już kupiłem tanie pestki w tej wlasnie cenie i zero kielonowości było , ale od innego banku
 
V

vod

Z tanich pestek najlepszą opinią na tym forum (angielskojęzycznym) cieszy się Mandala. 15 albo 17.5euro za 10 sztuk regular zależnie od odmiany. U mnie 100% kiełkowalności. 3 Kalichakry i 3 Satori wykiełkowały (jedna Satori mutant).
 
Last edited:
S

Slabywh*j

Ja na tegoroczny out będę wysadzał napewno :
20x Canadian
10 x Passion#1 Fem.(Dutch Passion)
5 x Shaman Fem.(Dutch Passion)
5x Lr f2
5x Lr#2 f2
4 x Grapefruit (Femaleseeds)
4 x Maroc (Femaleseeds)
4 x C'99 (Femaleseeds)
4 x Easy Sativa (Femaleseeds)
4 x Purple Power (Femaleseeds)

Jak widać stawiam w większości na pewniaki pod polskie słoneczko, LowRyderki wysadzam na spota pierwszego kwietnia, coby jakieś palonko było już na wakacje, a reszta od polowy kwietnia do początku maja zawita do gleby.
 

urban

Active member
GanJah said:
Przeciez De Sjamaan to jest tworca wdowy to chyba sie juz raczej nie powinienes zastanawiac czy jego wdowa jest dobra, bo to jest poprostu ta oryginalna.
A ja zawsze myslałem ze orginalna wdowa to black widow by mr.nice :wink:
 

JAcHoo

Member
Slabywh*j said:
Ja na tegoroczny out będę wysadzał napewno :
20x Canadian
10 x Passion#1 Fem.(Dutch Passion)
5 x Shaman Fem.(Dutch Passion)
5x Lr f2
5x Lr#2 f2
4 x Grapefruit (Femaleseeds)
4 x Maroc (Femaleseeds)
4 x C'99 (Femaleseeds)
4 x Easy Sativa (Femaleseeds)
4 x Purple Power (Femaleseeds)

Jak widać stawiam w większości na pewniaki pod polskie słoneczko, LowRyderki wysadzam na spota pierwszego kwietnia, coby jakieś palonko było już na wakacje, a reszta od polowy kwietnia do początku maja zawita do gleby.
No to raczej guzik z tego będzie. W maju są jeszcze przymrozki i bezpieczniej przed "ogrodnikami" (połowa maja) nie wysadzać pomidorów.
Pozdro
 
Top