What's new

Co bierzecie na Outdoor 2008?

Yarcio

Member
WW albo jest bardzo pozna, albo nie dochodzi w pelni. Tak, czy inaczej palenie jest z niej bardzo dobre.
 

LincolNGroweR

New member
witam
jestem poczatkujacy wiec pytam. jaka odmiane polecili byscie na outa z f2seeds, ja sie skalanialem za Hawaii x Maui Waui albo Sativa Spirit ale SS chyba bedzie pozno dochodzic?
cos takiego na 100% dojdzie? mam juz wszystko przygotowane tylko nie moge sie zdecydowac jakie sionka wybrac.
 
Last edited:

Tomu

Well-known member
Veteran
LincolNGroweR said:
witam
jestem poczatkujacy wiec pytam. jaka odmiane polecili byscie na outa z f2seeds, ja sie skalanialem za Hawaii x Maui Waui albo Sativa Spirit ale SS chyba bedzie pozno dochodzic?
cos takiego na 100% dojdzie? mam juz wszystko przygotowane tylko nie moge sie zdecydowac jakie sionka wybrac.
Może Easy Sative albo Maroc?
 

LincolNGroweR

New member
kamil846: niespodzianki mówisz? a jaka jest szansa, ze dojdzie?
Tomu: mi chodzilo o pestki z f2seeds a tam nie ma tych odmian co wymieniles... jak bym tylko mial wiecej kasy to nawet bym sie nie zastanawial i kupil bym pewniaki a tak trzeba szukac jakiegos tanszego wyjscia.
no chyba, ze masz na zbyciu kilka ziarenek to chetnie skozystam :D
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Panowie to jakis dizaster madafaka jest, dzisiaj jeden z czlonkow mojej famili z A-damu wybrał sie po pestony dla mnie ( PP od FS ) i duzy karp poszedl bo...NI MA, BRAK, PUSTY ZBORNIK. A mialo byc tak pieknie :badday:. W C.fr.pl z tego co wiem tez juz FS na wyczerpaniu i poklepane ludzie maja. No coz 08' bez purpury.
:fsu:
 

gucio

Member
Z c.fr.pl ostatnie sztuki z fs poszły 1 kwietnia, pisałem e-mail akurat do ziomka i spóźniłem się parę minut :p

Ja na tegoroczny out biorę:

-4x Purple Power reg.
-11x canadian/passion z OP - są pomieszane więc nie wiem które sionko jest które
-96x OUTDOOR MIX z OP
-1x noname

Jutro idę odebrać paczkę z MS więc jak coś się zmieni to uzupełnię potem listę, a po za tym do szczęścia potrzeba mi jakiś LR, a z kasą krucho nie wiem czy coś skręcę :/ ciężkie jest życie ucznia. :fsu:
 

tredowaty

Member
5xHollands Hope
12xMarock
8xcodz dziwnego od ziomka ktory przywiozl to z egiptu..
zobaczym a wlasnie moze ktos dzialal juz cos z Hollands Hope-m z DutchPassion i moze wyrazic swoja opinie ??
 
Last edited:

yyyoopp

Member
4 maroc, 3 ES, 2Blueberry, te już działają w boxie. Dojedzie nie mniej niż 10szt Out Mix, kilka szt. passion fx, i być może Sweet Edi
 
Last edited:

Budd

New member
tredowaty said:
zobaczym a wlasnie moze ktos dzialal juz cos z Hollands Hope-m z DutchPassion i moze wyrazic swoja opinie ??


Proszę bardzo chociaż nie za ciekawie się to prezentuje -

Strain/Breeder: Hollands Hope (Dutch Passion)
Harvest time: late september
Latitude of grow: 46 N
Location: SE Europe
Growing type: Guerrilla, 6h direct sunlight
Average yield: medium-low
Potency: 5, weak
Mold?: no
Year of grow: 2006

Very leafy, airy buds. Boring high, bad taste. Some metalic fruity smell, almost identic as Trance and relatively similar to Shaman. That are some boring outdoor strains with lack of potency.

+ http://variedades.cannabiscafe.net/index.php?_pantalla=en/detalle_variedad.php&id_variedad=107


Raczej sucha sztuka chociaż nigdy nie wiadomo w końcu to dp a z tym seedbankiem to różnie bywa bo durban i twilight dawały radę a ten shaman zgadzał się z powyższym opisem, mała loteria ??
 
Last edited:
C

Ca2

Mój dobry ziom działał 2 lata temu z Hollands Hope od Nirvany...i szczerze przyznam... jak na 5-8% czesze bardzo fajnie...Raczej High niż uwalony Stoned...idealne ziele na cały dzień. W smaku przypominało mi jarania z przed 6 lat... takie oldschoolowe palenie. Jak ktoś pali dłużej to napewno nutka HH przypomni mu początki z trawką :D
 

tredowaty

Member
mam taka nadzieje w koncu to klasyka :p bo juz zaczolem sie powoli stresowac ze troszke zpapralem sprawe i nie bedzie to nic ciekawego...ale zdam dokladna relacje pod koniec wrzesnia przypuszcam :D o ile ne bede zupelnie Stoned hehehe
 

cheton

Active member
Veteran
Aktualnie posiadam:
Kilkadziesiat sztuk out mix
Kilka sztuk Hollands Hope, Top44, TwilightxBigBud, LR, LR#2, Satori, Passion#1, Cannadian.
Do tego dojdzie kilka kulek Sweet Edi i moze jeszcze cos dokupie.
 

kempamc

Member
2x T44
2x Voodoo
1x Californian Orange Bud
1x Power Plant

;)
po 3tyg wega poszly na spota ale tak na odwal sie.
tzn ok 7l dolki z torfem odkwaszonym i dolomitem + troche saletry amonowej
na to spowrotem zbita czerwona ziemia z trawą co by nie bylo widac.
Jak myslicie ma szanse to jakos wyrosnac?
 
E

Ergonomic

U mnie nareszcie ustalone:
20x Durban Poison
20x Hawaii x Maui Wowie
10x Mix jakichś fajniejszych sativ, których nazwy poumykały pewnym magicznym sposobem z pamięci mej i ich twórcy...
6x Killer Queen- a nuż widelec da radę, zobaczymy...

Ogolnie tegoroczny out zapowiada się w każdym razie ciekawie... Sadzę w miejscach, gdzie ziemia, sądząc po roślinności, ma odpowiedni odczyn, jest słabo ubita, i lekko piaszczysta no i staram się by była w miarę wilgotna czyli w rozsądnych odstępach od źródeł wody...... wysadzam bezpośrednio, na parapecie to mi tylko jedna sztuka rośnie, która będzie za ozdobę robiła... powodzenia wszystkim
 

Latest posts

Latest posts

Top