What's new

chwastu grow

uho667

Active member
11 dzien toszke zwolnily bo empa spadla jak maja ciemnie ponizej 15 st dalem grzejniczek i teraz minimalna jest 20 st ja maja ciemnie, rowniez zaczely sie braki w ziemi jedzonka wiec dostaly bac grow 2ml/l

foteczki





 

uho667

Active member
jol fotki znikaja z galery znajomego nie wiem co sie dzieje , jak zdobyc wiecej miejsca na fotki forum
 

fan1978

New member
Siema.Trzeba byc wszechstronnym nie?I rozwijac do przodu a nie w tyl wiec i ja zostaje tu i szukam inspiracji:)choc dopiero teraz ale w koncu..cos ciekawego mozna poogladac..
 

Fubar

Member
_golas_

_golas_

he robie co chce zmieszczam gdzie chce juz taki jestem heeh

U "nagich" - renegatów - chyba ni?
Strasznie dawno nie zagłądałem tam.

Graficznie ładni.:peacock:

"soczewki" które mnie ciekawiły były i na F# - Ciekawiły - bo producent nie daje fot: tego kawałka - tak jaki i bebechów - wredoty jedne.
Ta ich optyka wygląda zupełnie inczej - niż można by sie spodziewać.
 

uho667

Active member
U "nagich" - renegatów - chyba ni?
Strasznie dawno nie zagłądałem tam.

Graficznie ładni.:peacock:

nigdy tam nie bylem he latwo trace zaufanie jak ktos wchodzi nie ta strona co powinien w sumie oni wyszli he

jak za ladnie to tez nie dobrze -podejrzanie hehe
 

uho667

Active member
:

"soczewki" które mnie ciekawiły były i na F# - Ciekawiły - bo producent nie daje fot: tego kawałka - tak jaki i bebechów - wredoty jedne.
Ta ich optyka wygląda zupełnie inczej - niż można by sie spodziewać.


co do soczewek pieknie sa ,jak taki diament to wyglada , od dzisiaj maja pelna moc a niby pelna moc to 574 watt
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
Z czego są te soczewki tak w ogóle? Pstryknij parę fotek. Tu nie jeden techniczny rączki zaciera. Choć przyznam szczerze ja na punkcie ledów, jednak jakoś sraczki nie dostałem do tej pory. Niby mówi się, że do reakcji fotosyntetycznej potrzebne są tylko określone piki, określonych fal to jednak słońce nie świeci na różowo :D. Ledy są zajebiste nie mówię nie ale nie jest to moim zdaniem żadna technologia jutra, tfu. Znaczy jest ale nie we wszystkich aspektach o jakich piszą producenci. Takie moje skromne wnioski.

Fajnie idzie. Wrzucaj gdzie chcesz, byleś dalej wrzucał! :smoke out:

One love,
peace
 

fan1978

New member
dokladnie tak..dopuki sam nie zaswiecilem ledow(stb)nie wiedzialem czego sie mozna spodziewac po przejsciu z hps aczkolwiek wciaz szukam jeszcze lepszych rozwiazan tylko te ceny zdecydowanie za drogo..
 
Top