What's new

chwastu grow

krieg

Member
Konkretnie u ciebie, co raz bardziej podobają mi się ledy jak patrze na twoją uprawę. powodzenia majster :tiphat:
 
D

DLOC

Siema uho i jak ta heliospektra na ile masz watow ustawiona ?Nie tania ta lampa :D co to sa za panele te co miales wczesniej?Mozesz cos napisac o PRAKASA takiej firmie co robia ledy, jest stosunkowo tanim projektem czy to dziala ? na moja wielkosc to akurat 90watt powinno bycok ?
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
No to już trzecia uprawa prowadzona mniej więcej w tym samym czasie. Każda z nich pod innym światłem. No dobra. Będziemy oglądać i porównywać.
 

uho667

Active member
heheh chlopaki lipe mialem przez chwilke z -3 tyg temu wyjebalem wszystko z boxa, , ale juz lece na nowo dzisiaj mam chyba 3 dzien dopiero,podobne geny w sumie duza wiekszosc ta sama nie wyszo chyba 5 pestek od sa nniego to dosadzilem kritikala bilbo

, fotki na czasie jak wszystkie wyjda

heli nie wiem ile bierze watt teraz na vegu z 300 mysle swieci ladnie i rowno

jakie lamp mam posiadam wszytko w temacie nie lubie pisac powtarzajac sie , praksa no ich cena mowi za siebie znajac ceny diod w hurcie wiem ze tam nic dobrego nie ma a po co kupowac cos co odrzuci nad od ledow skoro ledy sa kozak hee

no sorki iron ze nie zrobie upka ale i tak tutaj malo kto zaglada ze serio sie nie chce nic pokazywac
 
D

DLOC

tak myslalem ze lepiej hpsa 150 :D !

Wspolczuje wyrzucania, dawaj do przodu menn, zagladamy:joint:
 

uho667

Active member
sionka
4 x ****** jack
2 x Killing Fields
2 x kolossus
2 x extreme
8 x kritikla bilbo wiec mamy dzien 5 fotki z dnia 4 z wczoraj

p adly 4 sionka w tym 2 killingfields i 2 x kolossus

szkoda ale moja wina chyba zza zimno mialy lub za mokro bo kazde wyszlo sionko





 

Nucky_Johnson

Active member
Bardzo jestem ciekawy genetyki Sanie'go. Kiling fields tez teraz mam jednego i czekam wlasnie na Durban Chitral i herijuanaXjackberry. Kolossos jeszcze nie widzialem.

Powodzonka
 
D

DLOC

Dobre tempo maja, lejesz im juz jakies nawozy, co2?Hmm co do co2 gdzie najprosciej nabyc butle i chodzi o napelnianie jej noi jakis prosty syfon bez elektroniki jakis przyklad by sie przyda;l Napewno ciekawe oswietlenie ale zbyt drogie jak na moja kieszen, mysle o hpsie150 niestety ale za 1/10 ceny mam pozadny set i to moze z kurde wentylowanym kloszardem (lol):D :respect:
 

uho667

Active member
nawozow zero , wczoraj dalem im baca root accelerator

co2 na poziomie 800 ppm ,

nie pomge ci z napelneniem butli itd bo ja nie znam sie na amatorskich sposobach dodawnia co2, a z takimi zabwkami mozna narobic krzywdy innym i sobie wiec wole zapalcic i jechac na pro zestawie ale niestety wszystko kosztuje

:elf:
 
D

DLOC

No to ladnie lecom, a to kupujesz nowe butle za kazdym razem czy jak bo moge sie nie znac na czyms, widzialem ze masz chyba jak sie nie myle canna zieme i biobizza widac jakos roznice?
 

uho667

Active member
ja mam generator firmy innovation z usa , na propan, , ziemie to mam mieszanke kilku ziemi

ziemia biobizz light mix 300 l +100 l promix plagron +50 l wormcasting wszystko razem wymieszane
 

Latest posts

Latest posts

Top