What's new

chwastu grow

kips0n

Member
zacnie wyglądają topeczki nie powiem jak zmontuje w końcu z tych płyt mfp tę szafkę to też zaraz ruszam..
 

uho667

Active member
obiecuje jutro panowie , ogolnie jestem po kosie , i duzo wyszlo i ciezko sie zebrac hehe ,zreszta dalej nie mam miejsca w galeri i laduje tylko fotki z innych serwisow choc to chyba zabronione a nie stac mnie teraz zeby zaplacic za wieksza ilosc fotek w galerii pozdro panowie





 

kips0n

Member
ale piêkny purpurowy topal
zajebi¶cie mo¿na porównaæ sobie na tych tackach jak bardzo wbrew pozorom ró¿ni± siê od siebie kwiatostany konopii ;)
 

uho667

Active member
no co ty swiatelko maja zgaszone to sa oklapniete jak tylko sie zawieci to wygladaja tak
NSTgZ.jpg

Or7lT.jpg

heL2T.jpg

T2AQa.jpg

hah pozdro chlopaki
 

kips0n

Member
ooo zajebiście to zmontowałeś i tutaj mam pytanie ;D bo planuje coś podonego zrobić do
swoich, masz tam jakąś pompkę? bo nie wiem jak to obliczyć na 4 donice 11L w przyszłości planuję 4x 15L airpoty i najlepiej gdyby mi to podawało z nawozami
 

uho667

Active member
nie mam pompki a nawozy daje osobno z konewki , choc niby mineraly mozna lac w ten system to ja bym tego nie robil bo zawsze sie moze zapchac lub sa specjalne preparaty zeby sie nie zatykalo
 

kips0n

Member
nie mam pompki a nawozy daje osobno z konewki , choc niby mineraly mozna lac w ten system to ja bym tego nie robil bo zawsze sie moze zapchac lub sa specjalne preparaty zeby sie nie zatykalo

mhmm czyli to po prostu grawitacyjnie? i jak to masz ustawione? ile kropel czy jak to wgl kontrolujesz?
 

uho667

Active member
jol wystarczy ze przeczytasz tutaj kilka postow https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=243923&page=35
i bedziemy wszystko wiedziec, system dzial grawitacyjnie mozesz podlaczyc do zbiornika lub bezposrednio pod cisnienie kran rurki z woda itd , kazda doniczka jest nawadniana indiwidualnie po przez sensor w kazdej doniczce nic sie nie ustawia , tylko reguluja raz na poczatku podlaczania i tak jzu sobie smiga samo do konca teraz jest chyba 3 tyg jak dziala i nie moge narzekac nie ma to jak miec wiecej czasu na patrzenia na dupeczki hhe
 

uho667

Active member
dla mnie slabizna , tez mam takie cos tylko nie grawitacyjne na pompke wodna, i przelewalo krzaki bo na tym wezyku masz redutory cisnienia to cos takiego zeby rowno woda leciala do kazdej doniczki wiec nie ma czujnika czy juz moze jest za mokro, wiec przeleje krzaki bo kazda doniczka schnie w roznym tempie , jak i kazdy kwiatek pije wode z roznym zapotrzebowaniem
 

Latest posts

Latest posts

Top