What's new

Чичо-Лимоновия Хеиз

4i4kata

Member
8-ма седмица 12h/12h,,,,-руйно вино да се лее

8-ма седмица 12h/12h,,,,-руйно вино да се лее

Здравейте и от мен,Чичо:tiphat: Ви.Ей на живи здрави,дойде и 8-мата седмица.Взех вече да точа ножицата,че малко остана,Няколко поливания с BioSvia Bloom и последната седмица-две,само с чиста и прясна вода,да изчистим солите и да подобрим крайния продукт.Поздрави на всички новодошли и ветерани,билкари и шамани:ying:
:pumpkin: :witch2: :canabis: :watchplant: :thank you:
 

bgrow

Member
Ех,чиче чиче ,много яко бе човек,евала,свалям ти шапка батка :tiphat: колко ти остава до финала?Това всичко ли е лемън-хейз и ако не какви са сортовете?
 
E

EverLast

Чиче къртиш брат!!! Харесва ми и твоя стил хахаха луд си ти. Айде скоро гроздобер!!!
 

4i4kata

Member
Благодаря Ви колеги...радвам се че Ви харесва...за благото на форума и родината,,Чичо е тук с каквото може:ying:
bgrow,всичките са super lemon haze на зелената къщурка,,разликата е че 2 от тях дръпнаха по-бързо ,но сега взеха да се изравняват,,малко остава:thank you:
 
Красота:good:.Наблюдавай трихомите(виждам 4е имаш с какво) в последните дни зреят много бързо.Мле4но бели за мен е идеалното.Ако имаш възможност да ги изкараш на вън последните дни е много добре,от ултравиолетовите лъ4и трихомите се умножават и удебеляват(натрийките не излъ4ват увлъ4и),понеже това е защитата на растението от тях.Късмет.Una pinta inmejorable la de tus plantas:tiphat:
















за
 
C

coco fknbrice

мммм много хубаво са наляли браво кефя се защото виждам какво ме чака и мен след 2 месеца
 

4i4kata

Member
:ying:мерси колеги.:).всеки ден наливат повече и повече,,трихомите се множат,,,
тракийка,да братле,истината е че HPS не излъчват УВ лъчи ,нямам възможност да ги искърам навън,но ще ги оставя да се боядисат добре.по принцип оставям 70%-80% от трикомите да се боядисат кехлибарени,така мислия че ефекта е много по-нарkотичен,много по силен,,след измиване на корените и няколко дни преди беритба ги оставям докато пръстта се исусхи,като камък ,грам влага да не остане,,така растението произвежда и изкарва всички екстракти,етерични и ароматни масла,които има хехе,подобрява много вкуса
 
C

coco fknbrice

чичка знам за сативите че не е хубаво да се оставят до кехлибарени трихоми . ще се радвам да споделиш smoke report щом си решил да ги оставиш кехлибарени да знам как е и как да постъпя. на теб за първи път ли ти се случва да гледаш slh ...питам защото може да имаш предишни впечатления

между другото много мижав цъвтеж е при мен вече близо 20 дни е 12/12 и едва сега започва да оформя малки зародиши на главички мисълта ми е че мноооого бавно прави главите направо мудно а го храня мъжката расте само на бой а не на цвят.


п.п. надявам се не се сърдиш че пиша в твоята тема за такива неща ако кажеш няма ве4е
 

4i4kata

Member
coco,,пиши братле,нама проблеми.:tiphat:...да за 1-ви път гледам СЛХ,но сам гледал също и други сативи..вярно е за трикомоте,защото зативите не спират да изкарват нови клони и цветове,,както казва тракията,когато трикомите са млечномъжливи е готова,,аз имам предвид да засиля малко нарkотичния ефект които имат когато са по узрели,,след беритба и в процес на сушене също се наблюдава оцветяване на близалцата и трикомите(зреене)така че ще го следя аз често че накрая за много бързо и се оцветяват,,..ти споко за cafteja,,това е нормално,ще е така мисля аз време,но след това надебеляват бързо,sam 6te se uveri6:ying:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Coco, бързаш :) Съвсем нормално е така да ти се развиват растенията, така че не им наливай много тор, че да не ги преториш.
Колкото за това при какви трихоми се обира - всеки си има вкус, така че те съветвам като се оформят главите и пистилите започнат да поовяхват да си пощипваш по малко през 5 дена и да пробваш бързо сушено (на микровълнова).. ефекта не е хубав като на отлежалото, за аромати да не говорим, но пак можеш да се ориентираш и да си прецениш как най- ти харесва.
Аз лично предпочитам да обирам рано - поне 60% кристално чисти трихоми (около 30% цветни и увяхнали пистили), което е поне с 2 седмици по-рано от предпочитанията на чичо :) The choice is yours..
 
C

coco fknbrice

поливам в рамките на нормалното обаче нямам търпение вече:watchplant:
 

Astral

Member
@coco fknbrice баце и аз така...нямам търпение вече хаха....и аз малко се спичах с бавния цъфтеж,ама всяко нещо с времето си!

@4i4kata Супер яка гледка...баси кефа.Наистина стана доста цветно при теб.Явно условията ти са оптимални щом със 250 вата правиш такива чудеса!
Бтв ползвал ли си някакви бустери за цъфтежа?

Успех и на двама ви....следя с интерес!:tiphat:
 

biorai

Member
Едно трикче ще подметна,а именно преди обръщане на 12/12 се оставят 12 или 24 часа на тъмно.Целта е да влезнат с ' кик старт' в цъфтеж благодарение на вече натрупалия се хормон.
 
C

coco fknbrice

24 часа на тъмно преди 12/12така направих и сега прав си :tiphat:
 

biorai

Member
Има ефект определено.Това съветвам от година и косур.Който има отзиви да споделя:)
 
E

EverLast

Има ефект определено.Това съветвам от година и косур.Който има отзиви да споделя:)
Чух те райски!!!
Аз ги слагам на тъмно за мин 24 часа и максимум 36....е това е когато не бързам...след тъмният период има изненада- растенията са дръпнали поне с 10см. Опитайте и ще видите!!!
Хей Коко няма кво да се шашкаш,че няма глави - принципно така се получава винаги при сативите,когато са топирани многократно.
 
C

coco fknbrice

мерси everlast дано после навакса. биорай моите отзиви са като на everlast след тъмния период се наблюдава видим растеж и след това цъвтежа идва много бързо като изключа този който е в момента но ако е от топинга и сорта така ще е и занапред защото нямам намерение да гледам нетопирани растения количеството и качеството са по добри при топирани и тренирани цветя защото се осветяват равномерно всички цветове и е все едно да получиш 20 връхни глави от 1 растение примерно
 

Latest posts

Latest posts

Top