What's new

Чичо-Лимоновия Хеиз

4i4kata

Member
Чичо-Лимоновия Хеиз

Здравейте:wave: на всички.Време е и аз да разкърша фотокамерата и да качим некое друго фото.:blowbubbles:.
...........Тук искам да обърна специално внимание на растенията с преобладаваща част сатива,,.!!!Тъй като за пръв път ще се занимавам с отглеждането им indoor ще се радвам на критики и съвети от Драгите зрители!!!
Героите в тази серия са Super lemon haze-greenhouseseedsco..
Ще започна да слагам снимки от втората седмица на цувтене,тъй като почти не се вижда разлика от смяната на режима 12h/12h и първата седмица
:party::party:снимки ще кача тази вечер,че не ми остава време..Трябва да бегам да поработя малко....Благодаря за вниманието...и до после
 
E

EverLast

Ае чиче давай да видим за кво иде реч!!!! Не съм го гледал това растение не мога да ти дам кой знае кви савети но съм почитател на сатива доминантните растения!!!
 

Astral

Member
Явно всички се подготвяме за лятото с пресна хавица.Успех с проекта чичка...ще чакам пиковете да се порадвам и аз.:tiphat:
 

4i4kata

Member
Здравейте и от мен:tiphat:,току що влизам,,хехе и без много да се обяснявам започвам със снимките.и както следва,стартирам със втора седмица на цавтене;
--- още мънички и вели хехе,, започнахме 12h-12h след първия чифт от листа с 5 лъча,,както подобава за сативите,а и както казват(в случая аз,с недостатъчно квадратни метри на разположение)не мога да ги оставя да вегетират повече,,,25dena18h-12h,храна-BioBizz:ying:,,,,,, ,,,,,,,, тук се вижда вече смесицата от листа индика-сатива,,още кажи речи рано да се каже,,но по- натам започват по-издължени и финни,по-сатива хехе,,,,!!
:artist:---Трета sedmica12h-12h,тъй като няма много от BioBizz за цавтене,само 2-3 поливания,се наложи да им сменя менюто с BioSevia,която мога да използвам на всяко 3-то поливане(доста силна е пущинката та да не им идва нанагорце)- ----ааа,,тук чичо ги изкара от палатката и им стъкми новата колибка
,,, ,,,,,,, ,,
 

4i4kata

Member
Привет:tiphat:,,,продължаваме със сесията;трета седмица 12h-12h
:artist:------- вече оформяне на малки съцветия,,,,,, :ying::ying::ying::ying:,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,4-та цедмица цавтене при леко екстремни условия,,доста висока влажност на въздуха--65%,75%
,,,,,,,,
 
Last edited:

4i4kata

Member
4-та седмица 12h-12h

4-та седмица 12h-12h

:tiphat:----,,--:artist:----- -тази е една от най напредналите,хехе:)
,,,,, ,,,,, ,,,,,, ,,,,,, ,,,,, ,,,, ...........чакам мнения,,,,Благодаря Ви
:thank you:
 
E

EverLast

Чиче от мен 6+!!! Много добре изглеждат с типична Haze структура!! Под кво слънце са?:blowbubbles:
 

bromhexine

Member
great work i'm in bulgaria too but i dont speak bulgarian id love to set up a grow if i wasnt so afraid of bulgarian prison cell! keep up the good work and always hide behind proxy!!
 
E

EverLast

Welcome bromhexine!!! We speak english too mate no problem!!! It depends no where you live in Bg! There are some quiet nice places in the mountains but in the cities don´t try it mate don´t play with your luck.
 

4i4kata

Member
Ехей,,здравейте:tiphat: на всички...много се радвам че ме подкрепяте...Ще се постарая да не ви разочаровам,Вас ,а и мен лично хехе,че има още доста време до финала.истината е че имах малко проблеми със сметките за тока и едно късо ме удари онзи ден,ама реших проблема навреме..!Everlast,Astral,,Dокторе,Bromhexine,Благодаря Ви още веднъж..:thank you::thank you::thank you::thank you:.............EverLast,очаквах въпроса за слънцето и това е което малко ме смущева,,,250W,HPS,високо налягане,,малко недостатъчно за храста дето се заформя,но да видим,,досега с този екип изкара една реколта,доста грамове а и добра потенция,,да видим как 6те разцавти хеиза ,,,,доскоро със следващата сесия
:):):):):):):):):):):blowbubbles:
 

4i4kata

Member
fuck te system

fuck te system

hei bromhexine,i know 4 what u r talking about,,i was growing my plants there many years,but all the places were far of my city,as everybody know the best will be to make your grow outside in some plase of the mountain but i think that it,s a little bit late to do it now,,,if u fix one indoor grow--be sure,,use all what is posible for the smel and for safety cover it perfect,. be very,very caerfull man,,easteurope ruuls r big shit man.:laughing:...GOOD LUCK:ying:
 

Astral

Member
Доста добре изглеждат булките....аве направо са си супер!!!Относно слънцето не че не е важно ама по-важно е кой стои зад него!

Респект!
 

4i4kata

Member
:tiphat:....Астрал,наистина е така,,предишния grow изгарах едни лели доста дебели,но бяха повече индики и тези като гледам как дърпат,ми се струва че не стига достатъчно светлина на клоните отдолу,,,Trakia seeds.Благодаря,,скоро ще зъbiя нови фотоси...:ying::ying::ying::ying:
 

bromhexine

Member
i brought with me some great seeds when i came here just in case it ever becomes legalized or decriminalized. at that time we shall share our produce and cuttings and seeds! i hope soon. (how do you like my avatar? its anti romania!)
 
C

coco fknbrice

здравейте и от мен хубава тема за хейза шампион поздрави очаквайте снимки и от мен довечера на 3 седмичната ми мъгла
 

4i4kata

Member
Здравейте колеги!!как е хавата?всякаква информация винаги ще е от полза,така че давайте,без задръжки:artist:
 
C

coco fknbrice


ето клонинга развива се чудесно според мен на 3 седмици и индикатора е откакто се вдигнаха листата тъй като е посаден директно в почва и нямах възможност да наблюдавам образуване на корени директно

преди около седмица му приложих "FUCK I MISSED" след което за моя радост се показаха не 4 а 5 разклонения и до момента от единично стебло резник имам общо 12 странични разклонения над 2 см дълги



досега освен вкоренителя съм го третирал със супертрив и органичен тор за разтеж биогроу


разстението се подготвя за скрог затова трябва да се направят макс. разклонения за най кратко време преди цъвтежа

при следващите стъпки отново ще кача снимки

забравих да спомена че това е super lemon haze / greenhouse и в момента листата са малко широки за сатива но като порасне ще покаже красивите остри тесни сатива листа

поздрави!!!
 
E

EverLast

Коко друже абе нещо снимки не се виждат!!! Ах какви сатива фенове се събрахме само хахаха ок щом е така аз ще се включа с нещо на ниво!!!!
 

Latest posts

Latest posts

Top