What's new

Чичо-Лимоновия Хеиз

4i4kata

Member
31-ви ден от средата на лятото,12h-12h

31-ви ден от средата на лятото,12h-12h

Оп,Оп,:tiphat:,ето ме и мен с малко пресни фотоски:artist:.Тука Чичо иска само да види и да покаже разликите само за 2-3 дена.Чакам да изгрее Луната па да им сипа да хапнат:)
,:ying::ying::ying::ying:,, ,,,:artist: -засукал Чичо мустака, ,, до момента всичко е ОК
,, :blowbubbles: .....лека вечер на всички и до скоро :wave:
 

Astral

Member
@coco fknbrice Много добре се развива клонката....аз като правя такива винаги ми се издължават много и си мисля че е от размера на саксията.Голям храсталак ще стане тука след седмица две според мен.
@4i4kata започва наливането вече от тука на сетне започва купона и теченето на лиги :)
Успех на всички желая!
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Чиче, на теб ще ти е нужно моето пожелание тавана да ти е висок :)
Можеш да накланяш върховете (и да ги привързваш към нещо долу) за да позабавиш разтежа нагоре и да сгъстиш храсталака. Пък още 250W HPS ако сложиш, няма да ти се разсърдят сативките (не е късно).
Хубав сорт сте си избрали - поне на външен вид го дава доста Хейз. А миризмата на лимон асоциирам със силно напушване :) Ще кажете как е финалния продукт.
Ама сме се събрали любители на сативата.... но и няма как да е иначе след толкова години Haze хибриди в петричко, всеки се научава на хубавото :)
 
C

coco fknbrice

няма как да не е силен сорта въпроса е колко ще даде аз мисля да се прицеля към стотачка и затова ще му отпусна още доста 18/6 да се развие хубаво
 

4i4kata

Member
yoss33,-така е брат,до момента има място ,да видим как ще протече месеца..ми аз батка в бг.никога не съм купувал от петричко,,пробвал сам няколко пъти..съдих повече belladona,mexicana sativa,santa sativa и разбирасе от братята инду почти цялата серия от растенията afgan kush които беше възможно да се вкарат в бг...но с мексико никога не съм имал проблеми:ying:...по въпроса с потенцията тва си е жив trip брат..много силна билка..не знам какво ще излезе ,но при всички случаи няма да е дебела поctата,,,,,,:)ми батковци живи здрави па догодина сативките навънка с бат ти Раичо хехе,кАкто си му е реда,,сега само експериментираме с тия лампи викам аз
:blowbubbles:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Не се и съмнявам за потентността, пушил съм Super Silver Haze, силно е :) Но ефекта беше малко тежък, а аз обичам по-веселите неща, които ме карат да действам, а не да гледам в стената.
Ето и едно растенийце от семка в глава SSH, донесена от Холандия. Имаше една семка и рекох да видя какво ще излезе и излезе нещо почти като майка си.
picture.php
 

4i4kata

Member
ЕЕХХАААА,,братле ,,к·ва краставица се е заформила,,е тва му е работата,,здраво е набъбнал хеиза,,,
:thank you:аа bromhexine ами твоя аватар е просто чудесен,,ama are zemi попиши на бг брат,и аз не ги тача много тия мангали,,братята румънци,,ama are stiga с тuя расизми shot брат най много да ти свия сърмите,,чаткаш ли???тук стаа въпрос за шамански пътешествия и билки братле,така че дръж се мъжки.ОК?u understand what i meen....?peace and love!!!
 
C

coco fknbrice

чичката би ли споделил тия твоите моми4ки колко време ги държа на 18 4аса светло
мерси предварително
 

4i4kata

Member
coco:tiphat:-ами беха по-малко от 1месец..25-26dena,,ама ти ако имаш възможност остави ги да дръпнат малко повече...!
 
C

coco fknbrice

имам братле ... живота е пред нас :jump: около 50 дни ще му дам
 

yoss33

Well-known member
Veteran
50 дена вегетация за сатива си е отглеждане на дърво :) Само така!
 
E

EverLast

Аз лично никога не съм пушил хейз от петричко!!! Коко как е стреча на тоя сорт? Яки снимки момчета само така!!!
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Не знам със сигурност какво съм пушил, но преди време в продължение на 5 години си намирах от един и същ човек нещо, което по обяснение се зареждаше от петричко и 50% от него беше NL#5 Haze (най-лошите 50%)... това мога да го кажа сега след като съм пробвал бая сативи... миризмите на този и подобните Haze хибриди не могат да се объркат. Напушването също :)
Иначе и много талашит от петричко сме преживявали, но миризмата на качествената сатива трудно се забравя.
 
C

coco fknbrice

знам само че много се удължава през първите седмици на цъвтежа но незнам как е защото това ми е първото от тоя сорт мисля затова да сложа мрежа за да го огранича колкото мога но в общи линии времето ще покаже
 

basshead

Member
Не се и съмнявам за потентността, пушил съм Super Silver Haze, силно е :) Но ефекта беше малко тежък, а аз обичам по-веселите неща, които ме карат да действам, а не да гледам в стената.
Ето и едно растенийце от семка в глава SSH, донесена от Холандия. Имаше една семка и рекох да видя какво ще излезе и излезе нещо почти като майка си.

препоръчай сорт (или ако имаш растение направо да зема 1 клонка от него и да го развия :dance013:) , понеже и аз искам да има същия ефект, който обичаш ти :) иначе тези дни чакам да дойдат SSH & http://www.cannabis-seeds.co.uk/products/343/pure-power-plant.html семки и по-напред ще видем какво ще стане. Иначе чичо добре се справяш, надявам се и аз скоро да изкоча със снимки :plant grow:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
препоръчай сорт (или ако имаш растение направо да зема 1 клонка от него и да го развия :dance013:) , понеже и аз искам да има същия ефект, който обичаш ти :) иначе тези дни чакам да дойдат SSH & http://www.cannabis-seeds.co.uk/products/343/pure-power-plant.html семки и по-напред ще видем какво ще стане. Иначе чичо добре се справяш, надявам се и аз скоро да изкоча със снимки :plant grow:
Аз отглеждам навън (сега съм с 4 малки растенийца) и клонинги не държа.
Гледам, че си поръчваш евтини семки (от Нирвана). Доста техни сортове съм виждал (вкл. ППП), като най-енергични и весели са Haze и Eldorado (Sativa Mexicana). По-весело нещо от мексиканската сатива никога не съм пушил. Напушване сутринта ме държи весел и жив цял ден. Много хубав хибрид е Royal Flush (Nirvana Special), особено мексиканските фенотипове. Jock Horror също е доста жив и приятен, но се усещат индиките вътре - не мога да се напуша МНОГО (3 дръпки не напушват повече от 2).
Ако отглеждаш на закрито е по-добре да си вземеш хибрид, че чистите сативи освен ако не станат дървета дават много малко добив.
 

4i4kata

Member
:tiphat::tiphat:така е братле,,мойто лично мнение за сативите е че не са за индоор,ама както казах по нагоре тва хората сме луда работа,с к,во ли не експериментираме..те са го казали --генетики които са приспособени за indoor-най добре..следващия Чичов проект като гледам ще е така,за сега само искам да видя таз пущинка как ще излезе,,имам още малко семички от super lemon haze,,но мисля да заложа на класиките,,Skunk,northen lights,og kush ,black domina white widow и т,н,...живи и здрави да сме е най важното за сега,,да мислим за днес ,че вчера и утре не можем да знаем хехе
:artist:
 

Latest posts

Latest posts

Top