What's new

cheapwine

Well-known member
Veteran
Chyba mam 2 albo nawet 3 samce Sour Diesel x BluemoonShine, 1 blackwater jest zbyt maly wiec pewnie poleci w piach ale zobaczymy bo mialem juz taka sytuacje ze karzel na flow pokazal pazurki i dal fajnego topka, teraz niestety przez 3 dni zdane sa na swoja opieke, podwyzszylem im wilgotnosc, podlalem dosc obficie kokos, lampa troszke do gory... za pare dni zupdatuje to zdjeciami... poki co idzie jak burza, jeszcze takich duzych roslin ten box nie mial!

kokos jak najbardziej na plus...
 

kips0n

Member
a pyłek będizesz może ściągać? bo nie powiem może bym jednego automata z wysokim CBD
jebnął na pechy ;>
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Bede, juz mam na oku jednego samca ktory jest ladny, szybki(? to sie okaze) i smierdzacy, kupilem 1 agrowloknine po ktora "ten jedyny" bedzie trzymany :) Sam cos popyle, a jak bedzie wiecej pylku to sie zobaczy... ;) Checi nie brakuje. Ale Automat + Reg to bedzie Reg - mowie na zas... ;) Do tego nie wiadomo czy da rade dojsc na out.. ale lajt, jak bedzie pylek to sie dogadamy.
 

kips0n

Member
Bede, juz mam na oku jednego samca ktory jest ladny, szybki(? to sie okaze) i smierdzacy, kupilem 1 agrowloknine po ktora "ten jedyny" bedzie trzymany :) Sam cos popyle, a jak bedzie wiecej pylku to sie zobaczy... ;) Checi nie brakuje. Ale Automat + Reg to bedzie Reg - mowie na zas... ;) Do tego nie wiadomo czy da rade dojsc na out.. ale lajt, jak bedzie pylek to sie dogadamy.

nie nie kolego, właśnie mam nadzieję, że zrobi się z tego reg i tu out nie wchodzi w grę ;) tylko in

a mamą byłoby coś takiego Sweet Coffe Haze CBD Auto Feminise od f2seeds, właśnie bardzo mnie boli, że to automat ale wziąłem i teraz tylko muszę szafkę zbudować bo reszte mam już

zastanawiam się tylko jak połączyć płyty mfp xd
 

kips0n

Member
to szybko szybko, pylek bede mial w ciagu 10-14 dni myśle... a nie lubi on czekac ;)

jak mi się uda to dzisiaj zbije wszystko może jutro ale pestki dopiero idą, f2seeds strasznie dało ciała jeżeli dopiero dzisiaj wyszły jak zamawiałem je przedwczoraj
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
2 z przodu to Sour Diesel IBL x BlueMoonshine, oba samce (po srodku nich jest maly Blackwater ale ogolnie jest maly...) ten samiec po prawej jest mega szybki (foto nr4) bedzie jako dawca, ten samiec po lewej jest dziwny... wszedzie puscil jajka a na glownym topie zauwazylem wloski wychodzace z pistili (WTF? nie ma go tu na zdjeciach )

 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Chyba mam herma, dajcie znac co myslicie, samiec ladnie kwitnie(w kapturku of kors), jednego malego wywalilem...



Pokazny OG Kush



Moj samiec


Herm?
Ma wloski biale oraz jakby jajca... WTF?!
 

Nucky_Johnson

Active member
siema
Fajny ten facecik. Robiles juz zakrywanie faceta agrowloknina? Nie przepuszcza?
Ja tez mam faceta co az sie pali i rozkminiam jak to zrobic i najchetniej poprostu bym go wstawil z dziewczynami i kontrolowal.
Z gory dzieki
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Herman poszla pod kose, nie warto ryzykowac ze beda hermy w przyszlosci.

EDIT: 400POST!
 
Last edited:

kips0n

Member
Herman poszla pod kose, nie warto ryzykowac ze beda hermy w przyszlosci.

EDIT: 400POST!

gz 400 postów! :greenstars:


masz racjê nie warto ryzykowaæ.
dzisiaj postaram siê rozebraæ to co zrobi³em czyli chujowo z³o¿y³em boxa z p³yt mfp, i mam nadziejê uda mi siê to zrobiæ.

chce ju¿ startowaæ a wszystko siê przeci±ga..
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Zapylilem wczoraj 2 topy OG Kusha, 1 x SD x Bluemoonshine (byc moze beda fajne szybkie F2), oraz 1 topek Cheese'a... ;) Blackwater nie spelnial moich oczekiwan wiec nie dostal cumshota ;)
 

kips0n

Member
ja w koncu zlozylem wszystko tylko teraz mam dylemat jak podlaczyc td silent czyli

filtr w kabinie -> przewod -> went

czy przewod w kabinie -> went -> filtr
 

kips0n

Member
filtr w kabinie -> went -> przewód (najlepiej tłumiący)

czyli filtr -> przewod -> went -> przewód kupie taki "ocieplany" to może coś tłumić będzie

zanim zacznie jebać wszystko to chciałem bez filtra bo jak duża wilgotność to szkoda filtra
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
filtr -> went -> przewód na zew. Pomiędzy filtrem a went. najlepiej niech nic nie będzie. Filtr bezpośrednio pod went. podłącz i dopiero pod went. z drugiej strony daj przewód tłumiący. Ten ocieplany nie da ci nic oprócz tego, że będzie grubszy i cięższy. Lepiej zamiast niego zastosować tłumik akustyczny miękki i dopiero do niego podłączyć zwykłe spiro jak będzie brakowało długości do wyjścia.

cheap sory za spam. Ładnie tam u Ciebie. Lubię tę LEDową poświatę. Spoko pomysł z włókniną. Mam nadzieję, że będzie skuteczny!

One love,
peace
 

Latest posts

Latest posts

Top