What's new

konopek

Member
wentylator ma zaci±gaæ powietrze z filtra który znajduje siê w boxie. Jako ¿e jest to wentylator kana³owy to o ile siê nie mylê nie ma znaczenia w którym miejscu go zamontujesz byleby zaci±ga³ powietrze przez filtr. Natomiast je¶li chcesz pozbyæ siê d¼wiêku "wypuszczanego" powietrza to polecam t³umiki akustyczne z tym ¿e je z kolei montuje siê na koñcu. Bo je¶li z t³umika wyjdzie znów zwyk³y przewód wentylacyjny to powietrze zacznie wirowaæ i znów bêdzie g³o¶no.
 

kips0n

Member
wentylator ma zaci±gaæ powietrze z filtra który znajduje siê w boxie. Jako ¿e jest to wentylator kana³owy to o ile siê nie mylê nie ma znaczenia w którym miejscu go zamontujesz byleby zaci±ga³ powietrze przez filtr. Natomiast je¶li chcesz pozbyæ siê d¼wiêku "wypuszczanego" powietrza to polecam t³umiki akustyczne z tym ¿e je z kolei montuje siê na koñcu. Bo je¶li z t³umika wyjdzie znów zwyk³y przewód wentylacyjny to powietrze zacznie wirowaæ i znów bêdzie g³o¶no.

tez tak zrobię bo próbowałem zmieścić tego Silenta 250 i nie ma chuja xd
 

kips0n

Member
s³uchaj ten panelik ledowy to co to jest? drogie takie cacko? bo wygl±da jak co¶ co tylko elegancko wspomaga a chyba nie jest jakie¶ zajebi¶cie drogie
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
s³uchaj ten panelik ledowy to co to jest? drogie takie cacko? bo wygl±da jak co¶ co tylko elegancko wspomaga a chyba nie jest jakie¶ zajebi¶cie drogie

Wszystko opisane masz w tym watku :) Nie tylko wspomaga, pod samym LED'em tez fajnie roslo ;)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
W niedziele bedzie 7tyg flow, tak mysle ze jeszcze 2tyg im brakuje ale to powie mi lupa za jakis czas.

Cheese


Blackwater OG


OG Kush


Pestki sa, takze tez jest fajnie.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
@kips0n, na poczatku pisalem ale przypomne, cheese x [sd x bluemoon], og kush x [sd x bluemoon], sd bluemoon f2, blackwater'a nie pylilem ale moze pare pestek sie znajdzie ale zobaczymy...
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
W zwiazku ze zmiana planow zyciowych sprzedaje caly set up, led, hps, growbox, nawozy do coco 50%(1L), ph up i ph down po 80%(0.5L), pk13/14 80%(0.5L). Chetni na priv bo na prawde okazyjne ceny... musze opchnac w 2tyg.
 

kips0n

Member
posz³o pm

a co siê takiego sta³o, ¿e nagle taki obrót o 180 stopni? trochê lipka bo lubi³em twoje relki odwiedzaæ :)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
a do UK emigrowalem, zdjecia z harvestu dam na dniach...

jak ktos z londka i jakos moze pomoc to PM. ;)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
@kips0n: przeciez napisalem ze jak ktos z londka to niech sie odzywa. :)

Nie, nie po wygranej dudy... plan byl taki od poczatku - po prostu udalo sie go zrealizowac.

P.S. taka pomoc co otrzymalem od kolegi - i to nie byle jakiego! Dziekuje bardzo friend! Jeszcze sie zobaczymy.... :thank you:
 

kips0n

Member
to jak bêdê w Londynie kiedy¶ z ¿onk± to napiszê mo¿e uda siê spotkaæ na ma³e piwko :)
btw te¿ ju¿ trochê my¶la³em nad wyjazdem do pracy takiej normalnej, ¿eby dorobiæ a nawet tam zostaæ ale "moja stara" heheh nie jest za bardzo za tym z reszt± trochê siê jej nie dziwiê, martwi siê pewnie jakby to by³o z synkiem tam (ma 6msc)
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Nie spimy... lecimy!

Niedlugo lece z nowym set upem:

60x60x140
300W LED Hydro Mars + yoyo
Donice jakies 5L - docelowo celuje w 4-6 roslin(y)
Carbon filter - Rhino Pro raczej
I jakis 4" na wylot...

Ogolnie znowu bedzie paranoia etc. grow pewnie w sypialni zeby przypalu nie bylo hehehe...
Z fartem!

Z nasion (wszystko fem) to mam skunka #1 z SS, troche nasion WARR'a, troche Nordic Seeds, teraz dokupilem jeszcze Blue Cheese od BBS & 8ball kush od Barneya, w gratisie dostalem Tangie(reg) od RP. Mam jeszcze sporo swoich starych regow ale to na dalszy plan odchodzi, poki co chce cos tutaj zrobic a pozniej pomysle o malym veg-boxie na klony czy cos.
 

klint

Active member
Veteran
Mi³o s³yszeæ ze wracasz do gry bracie :) jednak to prawda, kto raz w³asnych plonów skosztowal juz do koñca ¿ycia bêdzie sadzil ;) pozdrowienia Cheapwine i czekamy na focisze :tiphat:
 
Top