What's new

Kozmo

Active member
Veteran
I wish I could speak Polish. I grow with LED's with CFL supplemental lighting.

Polish-American by the way.
 
D

DLOC

Albo tak sie dzieje bo spod leda, widzialem na focie jak ktos mial podobnie
 

uho667

Active member
wyglada jak przesuszone, i brak potasu ogolnie w okresie 3-5 tyg flo, choc i brak calego npk moglo do tego doprowadzic
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Podnioslem im lampe i podalem nawozy, poprawa jest :) Fotki zarzuce jak bede mial chwile czasu... poki co cieszymy sie z moja luba konsumpcja WR :)
 
D

DLOC

Widac ze nic im nie jest czy te dwa z tylu to grapefruity ?Mozesz cos wieciej napisac o nich od jakiego bredera i zapach jaki maja
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
tak tak, te z tylu to grape'y... od breedera to nie pamietam, bo gosciu zrobil hermieniem poprzez swiatlo femki i mi podaralowa 10pack... :) to juz 2gi rzut kiedy je sadze... mysle ze bede zadowolony. Niestety zapach hmm... ciezko okreslic... mocny, skunkowy, cytrusowy...
jak cos to mam jeszcze chyba pare ziarenek to moge sie podzielic...
a ze smutnych wiesci, to do ost dnia miesiaca musze zakonczyc grow :) w grudniu zaczynamy przygode na nowo...
 
D

DLOC

Spoko, bo wiem ze od female naprzyklad cindy jest malo odorowa i nawet da rade na samym zelku zapachowym.Dlatego wsumie wybralem ja, bede cisnac 12 h bez nawiewu ;D.
Duzo zalezy tez od samych nawozow, jak nie lejesz za duzo i organiczne to tez tak nie pachnie. a mi zalezy zeby to bylo cos malo klopotliwego w zapachu ze jak bede nawet cos szperac zeby nie pachnialo hehe, duzo czytalem o c99 i okreslaja ja ponoc low odor strain jak northern light i chronic.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
u mnie odor taki mocny ze walilo az na klatce przez pare dni byl tak w okolicach polowy flo :) teraz juz lajtowo jest... dla mnie tam moze pachniec, aby moc mialo mega i zapach! :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
^ swiete slowa hehe

Roslinki porosly dajac wielkie topy , ladnie wszystko u Ciebie wyglada w tych kolorowych barwach :D

poZZdro
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
dzisiaj dostaja pk13/14, finishera i za tydzien scinka, potrzymalbym je dluzej ale niestety sa przyczyny niezalezne odemnie...

3 pierwsze to moj strain a 4rty grape





chyba sie spizgalem :D ze takie foty...
 
Last edited:

cheapwine

Well-known member
Veteran
od wczoraj od godziny 17 dzisiaj do ~20 ciemnia i harvest.. aj... update bedzie ok 20, keep tune.
 
D

DLOC

Srogie topy bracie :D! Bedzie troche palenia i to dobrego bo wlasne jest najlepsze :) Have a nice harvest time bro :rtfo::yay::trampoline:
 

cheapwine

Well-known member
Veteran


ten 1 moj jest juz ok, grape jak dla mnie jeszcze tydzien dwa, ten splesnialy hmmm podobnie jak grape, no coz.. nastepny rzut bedzie szybciej bo pewnie za tydzien, keep watchin' folks!
 

ironCELL

ironRULES
Veteran
No Panie... Topiszony jak z obrazka. Pleśń wytnij i podziel się co i jak (ile jej wyszło ile zostało zdrowego). Niestety otyłe osobniki zawsze łatwiej chorują. Nie ma się co przejmować. Fajnie się wybarwiły na koniec. Mnie się podoba się. Nie przestawaj!

P.S.
Powiem Ci szczerze, że ten twój panel trochę się marnuje w tym boxie. HPS zjada go bez zakąszania. Może pomyślał byś o jakimś micro pod nim albo mini weg room? Taka tylko myśl :D.

One love,
peace
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Hmmm, co do veg boxa to mysle nad tym od dluzszego czasu... zobaczymy :) Mysle ze za ok 7 dni zaczne kolejny grow, a teraz male podsumowanko, z mojego strainu wyszlo 28g suchego fajnego ciemnego herb'u... zas z grape wyszlo 47g fajnego pomaranczu. Razem wyszlo 75g na 4 donice po 3.15L kazda :) Mysle ze wynik fajny, jakbym potrzymal jeszcze je z 2tyg byloby lepiej, a najlepiej jakby byly wieksze donice, ale ja sobie stawiam roznorodnosc ponad watt per gram. Teraz byc moze jakis seedrunik.. mysle o kush'ach...
 

Latest posts

Latest posts

Top