What's new

CBG Peyote Purple in Czech

BURN

Member
Veteran
picture.php

picture.php

picture.php


:tiphat:
 

BURN

Member
Veteran
Nastala kosa "nej phena"
Zároveň s PP končím a nahradím něčím jiným,snad lepším

400W +- 60dnů květu(nepočítám to)

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



ještě dozrávaj dva o něco pomalejší phenotipy,ale ty nejsou tak pěkné jako tento
 

BURN

Member
Veteran
Nastal čas konečně napsat report :

Květ: 60-70dní (podle phena)
Vůně po kose: Zajímavá nepopsatelná,nijak agreresivní,taková kyselo zatuchlá
Struktura palic: Nádechy fialové barvy,divná taková bliznová struktura,listů ani málo ani moc,dost krystalů při drolení je to i docela agresivní :) divný pocit při styku s kůží
Smoke: hustý dým zpočátku nic moc,poté se začne rozvíjet převážně hašišová chuť

Mohl jsem při pěstování udělat spoustu chyb,nejsem úplně master grower,ale nejsem si ničeho zásadního vědom.Možná časem dohodí report i zkušenější kolega kterému jsem věnoval pár klonů
Celkově bych řekl,že to nebylo to co jsem od toho čekal,co jsem četl je to hodně o štěstí na phena,měl jsem přecijen jenom 5 semen(1mutant(naprostý),2 polomutant,(mutace se projevovala jen někdy,jen na některých větvích_?),v podstatě si myslím že by se to mohlo více hodit na OUTdoor do zemí kde mají delší léto,nebo zatmívat.

No to je vše co jsem k tomu chtěl dodat,PP jsem vyřadil z minimatkárny,ještě dojedu matky které se pokouším oplodnit,abych si tak trochu gen uchoval,popř. mohl nabídnout

Zase se chystá něco nového( snad lepšího),ale o tom příště
Děkuji všem co občas nakoukli něco napsali atd…
Hodnotit sám sebe je pro mě těžké

picture.php

picture.php


:thank you:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
:tiphat:Přesazeno,popsáno čisly 1-5:dance013:

První testovací klony:
View Image

jinak jsem koukal do CBG fora a zahlédl jsem tam fota dost podobného phena jako je můj mutant,snad to dopadne nějak podobně abude něco fajn na páva:peacock:

tady ta fotka mě nadchla.

je hezký vidět, jak na tý zelený vynikne struktura listů apod.
nevim jestli jsem to spozoroval na jiné rostlině, druhu.

pěknej grow smajl .-smích čaues ..-
 

Latest posts

Latest posts

Top