What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CBG Peyote Purple in Czech

BURN

Member
Veteran
picture.php

picture.php

picture.php


:tiphat:
 

BURN

Member
Veteran
Nastala kosa "nej phena"
Zároveň s PP končím a nahradím něčím jiným,snad lepším

400W +- 60dnů květu(nepočítám to)

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



ještě dozrávaj dva o něco pomalejší phenotipy,ale ty nejsou tak pěkné jako tento
 

BURN

Member
Veteran
Nastal čas konečně napsat report :

Květ: 60-70dní (podle phena)
Vůně po kose: Zajímavá nepopsatelná,nijak agreresivní,taková kyselo zatuchlá
Struktura palic: Nádechy fialové barvy,divná taková bliznová struktura,listů ani málo ani moc,dost krystalů při drolení je to i docela agresivní :) divný pocit při styku s kůží
Smoke: hustý dým zpočátku nic moc,poté se začne rozvíjet převážně hašišová chuť

Mohl jsem při pěstování udělat spoustu chyb,nejsem úplně master grower,ale nejsem si ničeho zásadního vědom.Možná časem dohodí report i zkušenější kolega kterému jsem věnoval pár klonů
Celkově bych řekl,že to nebylo to co jsem od toho čekal,co jsem četl je to hodně o štěstí na phena,měl jsem přecijen jenom 5 semen(1mutant(naprostý),2 polomutant,(mutace se projevovala jen někdy,jen na některých větvích_?),v podstatě si myslím že by se to mohlo více hodit na OUTdoor do zemí kde mají delší léto,nebo zatmívat.

No to je vše co jsem k tomu chtěl dodat,PP jsem vyřadil z minimatkárny,ještě dojedu matky které se pokouším oplodnit,abych si tak trochu gen uchoval,popř. mohl nabídnout

Zase se chystá něco nového( snad lepšího),ale o tom příště
Děkuji všem co občas nakoukli něco napsali atd…
Hodnotit sám sebe je pro mě těžké

picture.php

picture.php


:thank you:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
:tiphat:Přesazeno,popsáno čisly 1-5:dance013:

První testovací klony:
View Image

jinak jsem koukal do CBG fora a zahlédl jsem tam fota dost podobného phena jako je můj mutant,snad to dopadne nějak podobně abude něco fajn na páva:peacock:

tady ta fotka mě nadchla.

je hezký vidět, jak na tý zelený vynikne struktura listů apod.
nevim jestli jsem to spozoroval na jiné rostlině, druhu.

pěknej grow smajl .-smích čaues ..-
 

Latest posts

Latest posts

Top